ЛісАпетная• 08 июля в 09:34

Військову підготовку у ВНЗ все-таки ввели чи ще під питанням?

Несу пургу• 08 июля в 09:36
Ввели 2й курс повна програма бакалаврата, 1й курс скорочена
Меломанка Маланка• 08 июля в 09:37
Скажуть вам першого вересня
автор ЛісАпетная • 08 июля в 09:42
Ответ дляНесу пургу
Це як? І на першому, і на другому курсі?
НетЕщеНаверное• 08 июля в 09:44
Будут басни рассказывать , а потом и диплом не дадут без нее , эти милые люди все делают чтоб подготовить следующую партию для сафари игр
Капуста Маша• 08 июля в 09:45
Послухаю, теж цікавить
автор ЛісАпетная • 08 июля в 09:51
’БЗВП’ (курс підготовки бійця) пропонується замінити на навчальні дисципліну ’Основи національного спротиву’, в якій робиться акцент на домедичній допомозі, теоретичному компоненті вогневої підготовки та ознайомлення з сучасними цифровими технологіями, які використовуються в секторі безпеки та оборони,
– повідомив Винницький.
https://24tv.ua/education/mon-sprostuvalo-informat...
Несу пургу• 08 июля в 09:51
Ответ дляЛісАпетная
Повна програма після 11 класів і скорочена програма бакалаврата після коледжа - дві різні програми.
автор ЛісАпетная • 08 июля в 09:52
Ответ дляНесу пургу
Це вже затверджено чи тільки в планах?
Несу пургу• 08 июля в 09:55
Ответ дляЛісАпетная
Це вже затверджено чи тільки в планах?
Затверджено Базова військова підготовка у вишах: роз’яснення МОН – Освіта.UA https://share.google/EsdRTBAFrtC2W4TyZ
неДодекаэдр• 08 июля в 10:00
Как я понимаю, ’новости’ о том, что её могут ’отменить’, вбрасываются в надежде уменьшить отток старшеклассников из Украины...
Капуста Маша• 08 июля в 10:06
Роз´ясніть мені будь ласка це: Не проходять базову підготовку:

здобувачі вищої освіти, які здобувають освіту за іншими (крім денної та дуальної) формами здобуття освіти, включаючи поєднані;
Мене цікавить асинхронне або дистаційне навчання, заочне
автор ЛісАпетная • 08 июля в 10:11
Ответ дляНесу пургу
А що це означає:
’Для здобувачів вищої освіти старших років навчання проходження теоретичної підготовки БЗВП у 2025/26 навчальному році не передбачається.

Заклад вищої освіти, за наявності відповідних ресурсів, може дозволити проходження теоретичної підготовки БЗВП здобувачам вищої освіти старших років навчання як вибіркової навчальної дисципліни без зобов’язань щодо їх залучення до практичної підготовки базової підготовки.’?
Несу пургу• 08 июля в 10:14
Ответ дляЛісАпетная
А що це означає:

Що обов´язковість бзвп стосується лише вступників 2025 і пізніше
120-120-120 (не худею)• 08 июля в 11:33
Я так поняла это касается тех кто поступает в году и тех кто в прошлом году поступил. Остальные пролетели. Мой сын поступает, а коллеги сын закончил 1 курс, тоже сказали надо
120-120-120 (не худею)• 08 июля в 11:35
Ответ дляКапуста Маша

Те кто на заочном и онлайн не проходят . За асинхронный не знаю
неДодекаэдр• 08 июля в 15:01
Просто интересно, а где сейчас ’безопасная область’ в Украине?