Я_з_Франека• Изменено 08 июля в 13:54

Який у вас сімейний бюджет: спільний, окремий, змішаний???

Хто забезпечує сім´ю? Скільки заробляєте? чи сваритесь через гроші? скільки чоловік заробляє і скільки йде на продукти? Бо з моїм таке враження, що тільки на туалет і працюємо
Летала_НаМетле• 08 июля в 13:53
Общий, не ругаемся, тысяч 30-35.
ДаЗдраПерма• 08 июля в 13:54
муж зарабатывает, мы все тратим, это какой?
автор Я_з_Франека • 08 июля в 13:54
Ответ дляДаЗдраПерма
це суперський!
Ліньки гуглить• 08 июля в 13:55
Общий, не ссоримся
Зарабатывает муж достаточно, у меня небольшая з/п, зато удаленная частичная занятость
Не знаю, сколько на продукты уходит. Не считала
автор Я_з_Франека • 08 июля в 13:55
Ответ дляЛетала_НаМетле
Общий, не ругаемся, тысяч 30-35.
яким чином витрачаєте? чоловік віддає вам зп чи сам закуповує все?
Ліньки гуглить• 08 июля в 13:55
Ответ дляДаЗдраПерма
Общий
Нашли в капусте• 08 июля в 13:56
Бюджет общий зарплата мужа это общая для всех , моя зарплата только моя нет ссор на этой почве и никогда не было за 15 лет брака
Ліньки гуглить• 08 июля в 13:57
Ответ дляНашли в капусте
Тогда у вас смешанный бюджет. Его з/п - общая, а ваша - отдельно
Летала_НаМетле• 08 июля в 13:57
Ответ дляЯ_з_Франека
Ещё не хватало чтобы муж продукты покупал, она ему надо следить есть ли йогурты и что мы будем есть.
У меня дубль карта к его, я просто трачу.
ОбережнаЯ• 08 июля в 14:00
З одним був спільний- потім він перестав заробляти, я як лошадь, все тягнула, а з війною взагалі охрінів, тупо лежав з кішкою у телевізорі.
Таке чудо ми повернули назад до його мамки..

Другий- воював, трохи давав грошей..потім зрозумів, що я на все готова, перестав. Тратила тільки я- поїхать до нього, посилки постійні..та тп.
’Прокинулася’, подумала, що нєєє, так більше не піде.
Все, мій бюджет, тільки мій и сина, захочу погуляти- кавалєрів купа
Просто красавица• 08 июля в 14:03
Змішаний, заробляє чоловік, мій дохід - рівно 10% від його доходу.
Жена брата Админа• 08 июля в 14:03
в нас мої гроші 25 тис. - це мої
чоловіка 80 тис.- наші
Нашли в капусте• 08 июля в 14:06
Ответ дляЖена брата Админа
в нас мої гроші 25 тис. - це мої
чоловіка 80 тис.- наші
Так и должно быть
Моська-слон• 08 июля в 14:07
Заробляє лише чоловік, я керую фінансами, не сваримось, 40000.
На продукти 12000.
Просто красавица• 08 июля в 14:07
Ответ дляНашли в капусте
Так и должно быть
Чому? Чоловік не людина?
Та легко!• 08 июля в 14:10
Сім´ю забезпечують обидва дорослих. В все вище роблять також обидва. Саме це і є гарантією безпеки її існування.
Ширли-Мырли• 08 июля в 14:11
Окремі, я покриваю зараз більшу частину витрат, так як отримую більше. Коли не працювала, то спільний був.
Нашли в капусте• 08 июля в 14:11
Ответ дляПросто красавица
Чому? Чоловік не людина?
Это ваши отношения вы можете жить с мужем и у вас свое видение отношении . Я не понимаю изначально зачем муж который не в состоянии закрывать все базовые потребности семьи . Но я не говорю что все так должны жить все живут по разному
ДваДваВісім• 08 июля в 14:12
Его общий, мой -мой. Его зарплата 3500к, моя 2100. Но это не означает, что я ничего не покупаю. Основные траты на муже, а я так что захотела то купила, мои это мои просто потому, что он никогда не спрашивает куда я деваю свою зарплату. Но я тоже без проблем делаю различные покупки. Не ссоримся
Mrs.Sexuality• 08 июля в 14:13
Муж зарабатывает и обеспечивает, я выгуливаю себя на работу) на продукты и на съем идёт много, ну а так же на шоппинг, но мы оба транжиры, у нас все в этом плане ок
Я свою зарплату за один-два дня спуск вообще
Маю рацію• 08 июля в 14:13
Сімейний бюджет не може бути окремим.
Нашли в капусте• 08 июля в 14:14
Ответ дляДваДваВісім
Аналогично , просто для некоторых здесь как триггер или не понимают , почему некоторые этому удивляются загадка , что так бывает когда мужу все равно сколько зарабатывает жена
Железобетон• 08 июля в 14:17
Чужие бюджеты вам ничего не дадут. Кто то семьей на 40 живут, кто то за 40 тыс отдыхает выходные.
Цены на все космос. Мне раньше дозоды позволяли не смотря на ценник покупать что хочется, потом подбив расходы за месяц я офигела знатно насколько подорожали продукты.
Вкаблучках• 08 июля в 14:17
У нас смешанный: в целом раздельный, но у каждого свои обязательные траты, которые может и другой перекрыть при необходимости.Из-за денег никогда не ругаемся, каждый покупает то, что нужно, в бытовых вопросах строгого разделения нет.
Lacrimo• 08 июля в 14:20
Велика різниця: мені хватає свого + мені докидає, за великі покупки платить він, по попередньому обговоренні. Фактично роздільний. Але мусить докидати, бо все що стосується дитини і дому - він тупо не січе скільки і чого треба. Може купляти окремо продукти, коли іде він зі мною - то платить він, але коли я сама - запросто з своїх купляю все що потрібно. Але я не трачу лишніх грошей на салони і дорогу косметику, тому він знає, що основні гроші ідуть на продукти і базовий одяг/ взуття . Я хотіла б трохи по - інакшому, але хоча б так.
автор Я_з_Франека • 08 июля в 14:25
Ответ дляОбережнаЯ

чесне слово, враження таке, що без них життя дешевше
автор Я_з_Франека • 08 июля в 14:28
Ответ дляLacrimo
в нас теж десь так, але сварки, бо я хочу більше відкласти, а не потратити
Нашли в капусте• 08 июля в 14:33
Ответ дляПросто красавица
Чому? Чоловік не людина?
Так изначально как может возбуждать мужчина который не зарабатывает, закрывать все свои потребности я могу и сама
Ann_Arbor• 08 июля в 14:37
А що маєте на увазі під ’спільним’ бюджетом в такому контексті?
Гроші та прибутки у кожного свої, але спільні фінансові витрати, - це вже спільний? Чи спільним він стає тоді, коли зп обох лежать разом в 1 купі/на 1 карті?)
В нас є спільні витрати, сім´ю відповідно забезпечуємо обоє. При цьому немає потреби складати свої доходи в спільну купу.
Доходи в нас дуже різні. Чоловік заробляє середньо, не надто багато. Я заробляю в 8-10 разів більше за чоловіка. Але я маю і рівень індивідуальних витрат та потреб значно вищий та ніколи не шукала собі забезпечення через чоловіка, тому через гроші не сваримось. Була б не проти більшого доходу чоловіка, але в цілому ця тема не варта того, щоб псувати через неї стосунки, при тому, що ми живемо у комфорті, не в стані фінансової нужди.
На продукти йде близько 10% від доходу.
ДваДваВісім• 08 июля в 15:50
Ответ дляНашли в капусте
Мне кажется не все равно тем мужьям которые не могут обеспечить семью.если мужчина видит, что семья живёт нормально и не нуждается, то какая ему разница сколько жена зарабатывает. А когда у мужчины зарплата 15 к грн, то он явно будет интересоваться зарплатой жены и ее вкладом