Верочка 100%• 08 июля в 16:04

Садок Тотоша з 9 місяців

Підскажіть, є сенс водити? і що там взагалі роблять з такими маленькими дітьми?
Думаю може варто почати водити (почала задумуватись після того як пішла до педіатра а вона стала казати, що дитина має привіт-привіт, пока-пока, ладушки роботи). Я вчу..вчу... за місяць прогресу нуль
ПоЗиТиВнАя• 08 июля в 16:06
тому вирішили здати дитину так рано й перекрасти свої прямі обов´язки

бідна дитина, в цьому віці потрібна мама
автор Верочка 100% • 08 июля в 16:07
Ответ дляПоЗиТиВнАя

ви прочитайте, що я написала
я просто думаю, що може спеціалісти будуть краще вчити його, бо в мене реально не виходить. Вже переживаю, що дитина відстає
і я не на цілий день, а хоча б по пару годин
Не рахую, а вважаю• 08 июля в 16:13
Ответ дляВерочка 100%
ви прочитайте, що я написала
ніхто краще за вас з дитиною у такому віці нянькатися не буде
які там специ, ви про що
там зп максимум 20 тис і то оф - мінімальна, решта - в конверт
Любовь Калистратовна• 08 июля в 16:13
Не знаю, что это за садик, но кто там будет учить такую малявку... Он же там не один.
А ребенок от стресса может и что знал ’забыть’.
В 9 месяцев мои ничего этого не делали. Нормальные в итоге.
Сирожено_пирожено• 08 июля в 16:16
Тревожная мама,,,дети все разные, одни раньше говорят, ходят и тд, другие чуть позже. Я, как мама со стажем и тремя детьми, не отдавала. Подрастет и с 1,5 лет ходите на всякие развивашки на 1 час, где мама рядом с ребенком - меньше стресса для малыша. Вы хотите на пару часов 9 мес оставлять? Я БЫ НИКОГДА! Он же совсем кроха, ему мама важнее, чем все специалисты мира! Все будет хорошо и в свое время!
автор Верочка 100% • 08 июля в 16:17
Ответ дляСирожено_пирожено
тревожная мама, после педиатра...
Підскажіть, а дитина в такому віці кожного разу має відкликатисяя на своє ім´я? бо мій раз через раз...буває таке, що і сто разів можна покликати і нуль
Летчица• 08 июля в 16:19
Ответ дляВерочка 100%
тревожная мама, после педиатра...
Автор, не зрозуміло - навіщо здавати дитину так рано в садочок?
Вам потрібно на роботу, чи Ви в дитини підозрюєте діагноз? Якщо друге, то треба обстежувати.
Любовь Калистратовна• 08 июля в 16:20
Ответ дляВерочка 100%
тревожная мама, после педиатра...
А наша педиатр страшно ругает мам, которые даже в 2 года в сад идут))) и что, им теперь не идти?)
На имя в 9 месяцев отзывается и норм. Прям каждый раз, наверное, вряд ли. Дети реально разные.
автор Верочка 100% • 08 июля в 16:21
Ответ дляЛетчица
я думаю, може в соціумі буде краще розвиватися...
боюся, що я щось не так роблю з ним
Сирожено_пирожено• 08 июля в 16:21
Ответ дляВерочка 100%
тревожная мама, после педиатра...
Поверьте, это нормально. Педиатры тоже разные бывают...всех слушать, нервов не хватит! Главное - здоровье! Не болеет, кушает хорошо, спит нормально - уже для мамы счастье! Не придумывайте, ребенок очень маленький, всё ещё придёт в свое время!
Летчица• 08 июля в 16:21
Ответ дляВерочка 100%
боюся, що я щось не так роблю з ним
Ви троль чи молода та наївна?
lisa2101• 08 июля в 16:22
Я думала, что маме на работу нужно выходить, а мама просто устала и ищет причины. Бедный ребёнок.
автор Верочка 100% • 08 июля в 16:23
Ответ дляЛетчица
Ви троль чи молода та наївна?
стара та наївна скоріш)
я себе реально накрутила після педіатра, пройшов місяць, а прогресу не має.
Тут в старих темах читаю в деяких мама говорить, в моєї дитини і натяку на мама не має
автор Верочка 100% • 08 июля в 16:24
Ответ дляlisa2101
якщо вам стане легше, то я з самого його народження працюю (питання спихнути дитину комусь) в мене не стоїть взагалі
Сирожено_пирожено• 08 июля в 16:28
Ответ дляВерочка 100%
боюся, що я щось не так роблю з ним
В социуме дети лучше развиваются с трех лет, не раньше, им тогда нужна компания. А вы молодая мама, да ещё первый ребенок, не кипишуйте! Прижмите к себе малыша и почаще ему говорите ласковые слова, улыбайтесь, песенки пойте! Для деток этого возраста это самый лучший бальзам для души и для развития! Лучше родной мамы никто не даст столько тепла и ласки! Отдачи прийдет: на ваше ласковое ’агу’, ребенок обязательно откликнется!
Бяки-козяки• 08 июля в 16:29
Ответ дляВерочка 100%
боюся, що я щось не так роблю з ним
Дитині до 3-х років не потрібен садочок і соціум, сім´ї достатньо. Вам би краще попрацювати над своєю тривожністю, це я вам пишу, не щоб образити, буде важко і вам, і дитині.
автор Верочка 100% • 08 июля в 16:30
Ответ дляБяки-козяки
я не ображаюся, все прекрасно розумію
просто переймаюся, щоб нічого не пропустити в розвитку дитини
Сирожено_пирожено• 08 июля в 16:32
Ответ дляВерочка 100%
я не ображаюся, все прекрасно розумію
Головне - це здоровья дитини! Зрозумийте и вам стане легше!
автор Верочка 100% • 08 июля в 16:33
Ответ дляСирожено_пирожено
здоров´я дитини - це взагалі для мене треш, щось не так і все...мене вже несе у всі сторони
мабуть, потрібно створювати тему порадьте щось від тривожності
Бяки-козяки• 08 июля в 16:33
Погуглила - щоб навчитися самостійно робити ’Ладусі’, у вас ще є час аж до року, це щоб вписатися в норму, але ж можна трохи і не вписатися, біди в тому немає. А що по сороці-вороні?)
Бяки-козяки• 08 июля в 16:35
Ответ дляВерочка 100%
Психолог, корисні книги, пігулки - погана ідея.
Сирожено_пирожено• 08 июля в 16:35
Ответ дляВерочка 100%
О, а тут ми з вами - коллеги! Я молюся, мени допомагаэ!
автор Верочка 100% • 08 июля в 16:35
Ответ дляБяки-козяки
аналогічно, що і з ладусі
Летчица• 08 июля в 16:39
Ответ дляВерочка 100%
Якщо вам стане легше, то мій старший син погано говорив до 3-х років. І завжди знаходився хтось, хто бачив хлопчика, який у 2 роки розповідав віршик ’сабака бьівает кусачей’. Або дівчинку, яка в 1,2 р. казала: ’Мама, дай мне горшочек, мне надо пописять’ :)
А в мене діти ще в памперсах, погано розмовляють і т.д.
автор Верочка 100% • 08 июля в 16:46
Ответ дляЛетчица
на жаль, від такого легше не стане. І Вам щиро співчуваю
Брюлик в стразах• 08 июля в 16:53
Ответ дляВерочка 100%
тревожная мама, после педиатра...
Нет, не должен ребенок в таком возрасте всего этого делать) Проконсультируйтесь с другим педиатром, и успокойтесь) Или погуглите нормы развития, я искала в ютубе есть куча роликов, и там по месяцам рассказывают что должен делать. У вас странная педиатр.
автор Верочка 100% • 08 июля в 16:55
Ответ дляБрюлик в стразах
дивна не дивна, але після цього виписала направлення до невролога..
були у невролога та сказала, що все норм.
Ось знов ідти до педіатра, я собі місця не знаходжу
Брюлик в стразах• 08 июля в 16:56
Ответ дляВерочка 100%
Ищите другого педиатра. Ваша не ок. И вам уже невролог сказал что все в порядке. Почитайте сами нормы развития, и вы поймете что педиатр нагнетает.
Летчица• 08 июля в 17:09
Ответ дляВерочка 100%
А мені чого? Сину 19 років, він вчиться в КПІ. Донька теж вже підліток.
Я Вас заспокоїти хотіла. Що все буде добре с часом, просто треба почекати.
А якщо дійсно проблеми с дитиною, то це буде видно десь в 2 роки.
автор Верочка 100% • 08 июля в 17:09
Ответ дляЛетчица
дякую