ЗновЗдоров• 08 июля в 16:55

Скільки зараз коштує пересилка Новою Поштою дорослого велосипеда?

в складеному вигляді?
Можливо хтось відправляв чи отримував, цікавить інформація з власного досвіду.
Калькулятор НП знаю де.
мегамоСГ• 08 июля в 17:13
Я знедавна відкрила для себе Делівері. Як раз для пересилки важких та габаритних речей. Чекала посилку з Харкова, лякали що буде довго їхати, поки машина повна завантажиться. Але ні, дуже швидко і майже копійки доствка коштувала. Зараз по Києву замовила вогнегасник також Делівері, бо НП не бере такі вантіжа до перевезення..
Солоденька цукОрка• 08 июля в 17:14
Коробка десь 80х80*30, об´ємна вага 47.5 коштувала 560 грн.
Гравіцапа• 08 июля в 20:11
Чуть більше 800 грн заплатили