А я женатая• Изменено 08 июля в 22:40
Це дорогі окуляри від сонця чи ні?
Ціна 6000-9000грн — це дорогі окуляри від сонця чи ні?
Результат:
вже голосів:
83 (61.48%)
Це дорогі, мої окуляри дешевші
23 (17.04%)
Це дорогі, але у мене є такі
12 (8.89%)
Це дорогі, не маю окуляр
9 (6.67%)
Це недорогі, у мене дорожче
3 (2.22%)
Це недорогі, але у мене такі є
3 (2.22%)
Це недорогі, але мої дешевше
2 (1.48%)
Це недорогі, але не маю окуляр
Интимная• 08 июля в 22:40
Зрение или солнцезащитные?
Для зрения чуть дороже, солнцезащитные на сейлах беру дешевле в половину и более
А я женатая
• 08 июля в 22:40
Ответ дляИнтимная
Зрение или солнцезащитные?
Від сонця
Крошечка-хаврошечка• 08 июля в 22:41
Ну откуда мы знаем. Минимальная ЗП 6300. А у людей есть ЗП и 200-400 тысяч. Для кого как
фан L.O.S.T.• 08 июля в 22:41
Від сонця окуляри беру до 3000-3500тис, в основному десь за півтори-дві тисячі, ловлю на американ сайтах
А я женатая
• 08 июля в 22:42
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Тому і питаю кожну окремо)) для вас це дешево чи дорого?
А я женатая
• 08 июля в 22:42
Ответ дляЛюблю джаз
Для меня нет, я люблю подороже. А что?
Які любите? Покажіть фото 🙏
Крошечка-хаврошечка• 08 июля в 22:43
Ответ дляА я женатая
Для меня дорого. Я ловлю Берберри,Майкл Корс,Fossil и форму типа лисички до 100$ . Другая форма мне не идёт, у меня длинное лицо)))
ЗабежАЛОЧКА• 08 июля в 22:44
у меня очки по 500 грн, для меня очень дорого) на пляж вообще есть из евы по 200, потому что песок царапает и они на сезон
Пліснявілий сир• 08 июля в 22:44
У мене є в такій ціновій категорії кілька. Дорогі для мене, але я люблю якісні окуляри )
Котики-муркотики• 08 июля в 22:47
не скажу, що не дорогі, але моя сімʼя всі носять удвічі дорожчі
Кукусикиииииии• 08 июля в 22:48
Ответ дляГейСюда
Якщо скло, то ок,
Не знаю чи хтось зараз сонцезахисні виготовляє зі скла. Prada, YSL, Miu Miu, Tom Ford все з пластику. Так, якісно все зроблено, але скляні лінзи давно ніхто не робить за моїми спостереженнями
Люблю джаз• 08 июля в 22:49
Ответ дляА я женатая
Які любите? Покажіть фото 🙏
Из того что есть в телефоне. Но я люблю очки, у меня много
А я женатая
• 08 июля в 22:50
Ответ дляПліснявілий сир
Які марки подобаються?
Завжди мало• 08 июля в 22:50
Для меня норм цена 4000-5000 тк бывало садилась на них или еще что-то. Чтоб не было жалко
Борщик• 08 июля в 22:54
Та це стандартна ціна якщо замовляти із США, мені іноді вдається виловити на знижках до 100 дол але здебільшого 150 дол в середньому
ГейСюда• 08 июля в 22:54
Ответ дляКотики-муркотики
то ви в 90-х залишилися
То я в оптиці трохи розбираюся, і не лише в лінзах для окулярів, а і військовій.
А мені тут пишуть про форда і прадо
Кукусикиииииии• 08 июля в 22:58
Ответ дляГейСюда
А мені тут пишуть про форда і прадо
Біле пальто коричневими плямами не забризкало? Ми наче про цивільну оптику розмовляємо, експерд. Ну і заодно розкажіть як тактичні окуляри в принципі можуть бути безпечними зі скла.
«Прадо» 🤦♀️🤦♀️🤦♀️
А я женатая
• 08 июля в 22:59
Ответ дляsur_sur
А навіщо вам це? Зрозуміло, що для всіх по-різному. Чи збираєтеся торгувати?
Просто тема «а поговорити»
Пліснявілий сир• 08 июля в 23:00
Ответ дляА я женатая
Які марки подобаються?
Tom Ford, Marc Jacobs, D&G, Ray Ban
Вимагаю спілкування• 08 июля в 23:00
Можна і на дешман поставити ціну мільйон Замовляю в оптиці якісне скло,виходить дорожче.Але я знаю що то за скло,і що мої очі в безпеці
ГейСюда• 08 июля в 23:02
Ответ дляКукусикиииииии
«Прадо» 🤦♀️🤦♀️🤦♀️
Оптика це не лише тактичні окуляри, моднице прадо
А я женатая
• 08 июля в 23:04
Ответ дляВимагаю спілкування
Ми про окуляри від сонця
Бавовнятий Пупс• 08 июля в 23:05
Для меня да, покупаю недорогие до 50 евро( Polaroid, Hawkers). Я часто все теряю мелкое, очки, зонты, и задавила бы жаба, если потеряла очки за 150 евро.
Кукусикиииииии• 08 июля в 23:05
Ответ дляГейСюда
Я знаю не гірше вашого. Ми зараз розмовляємо про окуляри.