Карамелька• 09 июля в 10:38
Чим лікувати нав´язливий сухий кашель? Горло не боліло, нежитю не було
Кашляю вже декілька днів, у лікаря буду з понеділка.
Байрактарна• 09 июля в 10:39
Протикашльові препарати не можна пити без лікаря. Якщо почнете до лікаря - змаже симптоми.
Хіба що гомеопатію якусь. Але чи допоможе?
БеллаДонна• 09 июля в 10:41
Ответ дляБайрактарна
І мучитися до понеділка?
БеллаДонна• 09 июля в 10:42
Автор, що ви як мода дитина, йдете а аптеку, кажете від сухого кашлю, купляєте препарат та п´єте.
Якщо чекати до понеділка стане тільки гірше.
Але потім розбиратися уважно в можливих причинах кашлю. Це не тільки може бути вірус. Наприклад, ГЕРБ
ПампушОК• 09 июля в 10:43
пила сироп подорожника Гербіон для сухого кашлю.в момент нападу кашлю лягала на живіт,він зупинявся.
БеллаДонна• 09 июля в 10:46
Ще хороший від кашлю Пектолван С. Добре переводить з сухого в мокрий.
Дитині завжди беру Пектолван Плющ.
Всех анонимов аноним• 09 июля в 10:47
Зволоження повітря в кімнаті де знаходитесь, рясне тепле (!) пиття. Все інше призначить лікар.
Налитое яблочко• 09 июля в 11:01
Стоптусин або синекод прибирає сухий навʼязливий кашель
Тепле рясне пиття
Федорино Горе• 09 июля в 14:27
Ответ дляНалитое яблочко
Тепле рясне пиття
Не прибирає.тиждень п*ю.