Точу ляси• 09 июля в 20:28
Чи є ще хтось такий тривожний як я?
Лікар дитяча сказала що варто здати біохімію дітям перед школою ( ниркові, печінкові проби, феритин, д3, глюкозу, Зак, та ще кілька показників), але я дуже хвилююсь перед аналізами завжди.
Діти зараз в моїх батьків, приїдуть і піду здавати аналізи на наступному тижні, але дуже хвилююсь. В мене так завжди .
Я перед такими всякими обстеженнями тривожусь. Як себе взяти в руки?
Джавеліна• 09 июля в 20:30
знали бы вы как делают анализы ( просто пишут от фонаря норму) , вы бы не переживали )))))
Мию вікна у мороз• 09 июля в 20:31
Ответ дляДжавеліна
Не вигадуйте, зараз все автоматизовано, аналіз робить аналізатор
Зілля до весілля• 09 июля в 20:33
Ответ дляДжавеліна
как делают анализы и референтные значения это не одно и то же.
доктор знает, какие референтные значения, даже если в лаборатории указано одно, он увидит по результату, что не все в порядке
Точу ляси
• 09 июля в 20:35
Ответ дляМию вікна у мороз
Я, навіть гірше. В мене окр в фобічний розлад.
Це що таке?
Точу ляси
• 09 июля в 20:35
Ответ дляПекельнi Борошна
Змініть лікаря і сходіть до психіатра
Чому змінити лікаря?
Пекельнi Борошна• 09 июля в 20:35
Ответ дляТочу ляси
Чому змінити лікаря?
Бо він такий самий тривожний, як і ви. Навіщо то все здавати просто так??
Точу ляси
• 09 июля в 20:36
Ответ дляПекельнi Борошна
Ви не чули про чек ап який варто всім проходити раз в рік ?
Пекельнi Борошна• 09 июля в 20:37
Ответ дляТочу ляси
Я чула про чек ап, але не оте все перед школою
Точу ляси
• 09 июля в 20:41
Ответ дляПекельнi Борошна
Ну під час школи діти зайняті, я також. А зараз відпуск маю, чому б ні.
Пекельнi Борошна• 09 июля в 20:43
Ответ дляТочу ляси
Дійсно ) Щось замало, щоб накрутитися. Побільше здайте. Лікар недопрацьовує )))
Джавеліна• 09 июля в 20:44
Ответ дляМию вікна у мороз
о дааа ))) особенно когда кровь в пробирке сворачивается, или когда реагенты не закупают на эти аналищаторы
Оновлена версія• 09 июля в 20:52
У мене так само.
Я ще і не сплю вночі думаю, а як а що 😟
А потім мене трусить перед походом їсти не можу
В срачка впридачу
Я ще і не сплю вночі думаю, а як а що 😟
В срачка впридачу
Мию вікна у мороз• 09 июля в 21:00
Ответ дляДжавеліна
Ви це серйозно? А чого тоді вони норму пишуть, краще вже тоді писати погані аналізи, щоб приходили перевіряти знову?
Джавеліна• 09 июля в 21:04
Ответ дляМию вікна у мороз
потому что за плохие анализы могут наказать, а за норму нет . поверьте, я в этой профессии была много лет до войны. а сейчас в лабораториях работать некому , думаете все так классно даже в частных лаб?! зайдите на ворк юа , там вакансии годами висят , я лично наблюдаю уже четвертый год вакансию одной лаборатории
Мию вікна у мороз• 09 июля в 21:06
Ответ дляДжавеліна
Я здавала Зак і біохімію в Британії, і за кілька місяців в Україні в Ділі. Аналізи ідентичні.
Джавеліна• 09 июля в 21:08
Ответ дляМию вікна у мороз
какой показатель завышен или занижен ? что было идентично?
Мию вікна у мороз• 09 июля в 21:10
Ответ дляДжавеліна
Абсолютно все було приблизно однаково. Наприклад, якщо в Британії креатинін був 85, то в Ділі 86. Якщо в Британії гемоглобін 132, то в Ділі 129. Якщо сеча була мутна, то написали мутна, а не прозора.Тобто аналізи в Ділі реально зроблені нормально.
ПС в Британії дуже суворо з аналізами. Якщо кров згорнулася, то так і напишуть і запросять переробити. Якщо лаборанта щось напрягло, то в примітках про це буде вказано.
Точу ляси
• 09 июля в 21:12
Ответ дляОновлена версія
У мене так само.
Я ще і не сплю вночі думаю, а як а що 😟
В срачка впридачу
Я ще і не сплю вночі думаю, а як а що 😟
В срачка впридачу
Точно
Джавеліна• 09 июля в 21:13
Ответ дляМию вікна у мороз
что биохимия, что клиника крови - норма у вас. если бы вы написали у меня креатинин - 170 и там и там опредилили, тогда , да... а по поводу мочи , мутность на глаз определяют после центрифугирования, тут даже медобразование не надо )))
Мию вікна у мороз• 09 июля в 21:16
Ответ дляДжавеліна
Скф в мене не норма, 69 в Британії, 70 в Ділі. Ааа, згадала про ферритін, в Британії був 3,9. Пила залізо, в Ділі 7,3. Трохи піднявся, але норму не написали. Пишуть як є.
ПС щодо прозорості,якщо аналіз все одно від балди, то для чого взагалі його центрифугувати, а не вилити відразу?
Джавеліна• 09 июля в 21:19
Ответ дляМию вікна у мороз
не знаю сколько Вам лет, но это практически норма. если вам больше 50 лет, то незначительно снижено. я же не пишу что прям все лаборатории похабно работают , некоторым действительно нельзя доверять .
Мию вікна у мороз• 09 июля в 21:21
Ответ дляДжавеліна
Мені 41. З віком навпаки норма скф знижується. З моїм зростом метр з кепкою креатинін 86 високий. І це факт. Може в поліклініках і роблять на колінці, але Діла, Сінево, ССД роблять норм
Патриоточка• 09 июля в 21:23
Ответ дляЧеширская кошечка
Да, была тут мама лимфоузлов. К счастью не пишет больше
Ну, почему же не пишет?🤣
Капуста Маша• 09 июля в 21:33
В мене теж дійшло до того, що загальний аналіз крові викликає жах. Але в мене були причини, як не піду з іпохондрією до лікаря, так і вилазить операція. Тобто в мене не так, що шось подумала, а лікар каже здорова.
Впораюсь зі всим• 09 июля в 22:09
Ответ дляТочу ляси
Це що таке?
Лучше и не знать,то что мы люди с тревожным расстройством чувствуем