Залізний занавіс• 18 июня в 15:53
Хто такий як Я? Зайдіть
Я дуже за все переживаю,в мене таке від мами передалось. Вона наче нас не тягала від лікарів, але вона за все вічно хвилювалась і так в неї то досі. Я цю негативну рису успадкувала. Дуже важко з тим жити.
Вічно хвилююсь за здоров´я дітей. Навіть коли здам якісь плаванові аналізи, навіть все ок, але через плече й період знов хвилювання. Я звичайно їх не тягаю лишні раз в лікарню, але хвилювання присутнє.
як цього позбутись? Які обстеження ( крім окуліста , стоматолога, ну в доньки сколіоз то ще й ортопед) ви проводите дітям підліткам 13-15 років?
Щоб літом перевірити чи все в нормі і бути спокійною це раз, а по друге щоб не було нічого лишнього. Які аналізи здаєте профілактично раз в рік?
Буду вдячна за підказки
ОбережнаЯ• 18 июня в 15:56
Ничего не сдаём для профилактики. Вот когда приехали за границу, надо было врача и страховку, то сдали кровь, мочу. До этого 4 года не был у врачей, может и дольше
Залізний занавіс
• 18 июня в 15:56
Ответ дляМуууумие
Надо мужа спросить, медициной он у нас занимается
Нічого собі
Залізний занавіс
• 18 июня в 15:57
Ответ дляБЦАшка
Переляк, медогляд перед школою і все.
В мені лікарка просто підписує медогляд, навіть натяку нема щоб щось здавати
БЦАшка• 18 июня в 15:57
Ответ дляЗалізний занавіс
Бо в нею з головою порядок, а не як у вас. Бідні діти.
Муууумие• 18 июня в 15:58
Ответ дляЗалізний занавіс
Нічого собі
Ой, они, оказывается с малым, с его лет 15ти полный чек ап проходят. Вам оно точно не надо 🤣
Залізний занавіс
• 18 июня в 15:59
Ответ дляБЦАшка
Та що ви кажете, а те що всі всюди розказують про необхідність проф оглядів, чек ап по крові, і все таке. То що всі навколо дурні?
ОбережнаЯ• 18 июня в 15:59
Ответ дляЗалізний занавіс
Кто все, вы в окружении параноиков?)
Муууумие• 18 июня в 16:01
Ответ дляЗалізний занавіс
У меня лет до 16ти был один врач - окулист. Но я в совке росла, у нас в ведомственной поликлинике каждый год диспансеризация обязательная была
БЦАшка• 18 июня в 16:02
Ответ дляЗалізний занавіс
Нє, одна ви))
Ласунка• 18 июня в 16:03
Ответ дляЗалізний занавіс
Та а міру ж потрібно
КротоТо• 18 июня в 16:05
Перед школой медосмотр проходили только. Анализ, окулист. Но год назад педиатр заметила искривление позвоночника, с тех пор регулярно ездим к хирургу, делает упражнения и пьет добавки. Помогает. Так что обследоваться надо для профилактики. А, и к стоматологу водила. Сыну 16
КротоТо• 18 июня в 16:06
Ответ дляЗалізний занавіс
И даже на анализы не гонит?
Алина-1240• 18 июня в 16:11
Ну приспичило на анализы, а вы себе-схожу, только через пару дней, и потом еще откладывайте.попустит
Налогообложу• 18 июня в 16:11
у вас тревожное расстройство
это психиатрический диагноз
это не нормально
у здоровых людей этого нет
то что вы чувствуете - последствия болезни
жить детям рядом с больной матерью очень тяжело
это лечится
вам точно нужен стационар а потом препараты длительно
возможно также психотерапия
это психиатрический диагноз
это не нормально
у здоровых людей этого нет
это лечится
возможно также психотерапия
Налогообложу• 18 июня в 16:13
Ответ дляЗалізний занавіс
ОДИН раз на рік
Муркошечка• 18 июня в 16:16
Я нервничаю и переживаю только если есть причина дочке 15, простудными заболеваниями болеет редко, в 11 была ветрянка, было хреново, лежала в больнице, тогда сдавали анализы, в прошлом году, за границей, было подозрение на аппендицит, тоже положили в больницу, сдавали все возможные анализы, делали узи всех внутренних органов, всё что назначал врач.. Просто так по больницам не таскаю, если ничего не беспокоит...
побольшомусекретику• 18 июня в 16:18
Ответ дляЗалізний занавіс
Ні, то маркетологи лабораторій в маси запустили. А ви ведетесь
Зяблик протестант• 18 июня в 16:21
У мене старша донька така. Це в неї від свекрів😁. Самі у лікарні бувають, як уже край. Зате дитині нав´язали що мама пофігістка. Поки була меншою, я мала вплив на неї, було все ок. Коли подорослішала, стала цікавитися кожною родимкою і кожною какашкою. Майже щомісяця: з 12 років - мамо, нам треба до лікаря. Я на роботі постійно. Тут підключається бабуся яка підтверджує що прищик у 12 років це кінець світу. Уявіть, це був початок. Зараз доньці 20. Має фінансову можливість проходити все що захоче. Не знаю лікаря, у якого не була. Від лора до онколога. Здані аналізи усі які були призначені. Так це наче і добре. Але як тільки у неї вільне місце в голові - придумує, що всі її хвороби смертельні. І я винна що не від усього зроблені щеплення ( я навіть не чула таких хвороб 🤷). Думаю що вона зациклена на своєму тілі і зовнішності🙁. Бабуся свого часу постаралася. А тепер плаче, бо хвилюється за внучку.
Рубаю олівлє• 18 июня в 16:24
Ответ дляБЦАшка
Девочка
Лет 7ми
Перед школой нашли рак крови
Собирали деньги на лечение но не успели
Похоронили
Лет 7ми
Перед школой нашли рак крови
Собирали деньги на лечение но не успели
Похоронили
Рубаю олівлє• 18 июня в 16:25
Ответ дляЗалізний занавіс
Здесь у людей опозиционое расстройство
Надо писать автору что она дура
А в случае чего эти люди же спокойно и напишут- а почему раз в год анализы не сдавала,? Мама, тывинавата
Надо писать автору что она дура
Залізний занавіс
• 18 июня в 16:28
Ответ дляЛасунка
Та а міру ж потрібно
Ну так і питаю що треба здавати
Холодная каша• 18 июня в 16:28
Ніякі не проводжу обстеження, раз на рік зак і сечу, все. В лікарні останній раз були восени 2022.
В Україні насправді є цілеспрямована інформаційна політика по нав´язуванню страхів населенню на теми хвороб. Це і маркетингові, і рекламні компанії, і теми в інформаційному просторі. В жодній іншій країні Європи немає просування такої повістки про необхідність повних чекапів, регулярних комплексних аналізів і т.д. Ніде немає такої кількості аптек на 100 кв.метрів як у нас. При цьому у будь-якій європейській країні середня тривалість життя довша, хвороб НЕ більше)
Ніде немає такої кількості реклами на ТВ та таргету на тему мед препаратів як у нас. Зверніть увагу заради цікавості. В рекламному блоці з 8 реклам 4-6 обов´язково буде про лікарські препарати. Ви непомітно для вас оточені інфо нав´язуванням хвороб і тому ваша тривожність на цю тему - цілком зрозуміла і закономірна. На цьому існують великі бізнеси і будуються величезні прибутки. Просто усвідомте це і заспокойтеся)
Будьте уважною до свого здоров´я і цього буде цілком достатньо.
Залізний занавіс
• 18 июня в 16:30
Ответ дляНалогообложу
у вас тревожное расстройство
это психиатрический диагноз
это не нормально
у здоровых людей этого нет
это лечится
возможно также психотерапия
это психиатрический диагноз
это не нормально
у здоровых людей этого нет
это лечится
возможно также психотерапия
Так я розумію що це не зовсім нормально. Тому й питаю тут, які обстеження є необхідні, щоб не пеборщувати.