Директор Пляжу• Изменено 10 июля 2025

Зміна місця приписки (в ТЦК)

Син закінчив універ в іншому місті. Там він був прописаний в гуртожитку і, відповідно, в тому ж місті був приписаний в ТЦК
Зараз син хоче прописатися в рідному місті, в батьківському домі і стати на облік в місцевому ТЦК
Десь йому дали інформацію, що при зміні місця проживання на те, щоб стати на облік в новому ТЦК, дається тільки сім днів, далі штраф
Але питання в тому від якої дати рахуються ці 7 днів! Від вибуття з попереднього місця проживання чи від прописки в новому місці проживання?
Хто знає, допоможіть, будь ласка!
Прийомні дні для таких, як син, тільки вівторок і четвер, записатись вкрай складно
Дзвонив у військомат- вони не кажуть відколи відлік іде, не знають чи що, кажуть просто приходьте
В попередньому ТЦК взагалі сказали, що цей процес автоматичний - пропишешся по новій адресі - візьмуть по базі даних на облік в новому ТЦК
Син не хоче порушувати і штраф теж не хоче
Може знає хтось з порадниць, підкажіть, будь ласка
Щас ухожу• 10 июля 2025
Не ходите никуда и нигде не светитесь
Попадалочка• 10 июля 2025
Да не будет никакого штрафа, придет как получится и все будет норм
Попадалочка• 10 июля 2025
Раньше чтоб прописали на новом месте, уже надо быть приписанным к военкомату, а не наоборот, но это было в 18 году, как сейчас не знаю.
вентиляторная• 10 июля 2025
Вас ніхто не зареєструє по новій пдресі без ТЦК. Мій син на тому тижні пішов,за 2 хвилини переоформився в тцк, а потім в цнапі змінив реєстрацію
автор Директор Пляжу • 10 июля 2025
Ответ дляПопадалочка
По ходу никто не знает((
Место прописки можно поменять в Дии, и также можно поменять в Резерв+
Но где гарантия, что это закроет вопрос...
Что не нужно тогда идти ногами в ТЦК и успевать в определенный промежуток времени (неделю)
вентиляторная• 10 июля 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
По ходу никто не знает((
Чоловікам старшим 18 років в ДІЇ не можна змінити реєстрацію
автор Директор Пляжу • 10 июля 2025
Ответ длявентиляторная
Тоді в ТЦК які документи потрібні?
вентиляторная• 10 июля 2025

Або ви не так зрозуміли, або там помилились. Процес автоматичний в ТЦК, а не з реєстрацією нової адреси проживання. Тобто ви повинні прийти в ТЦК того району, де плануєте робити реєстрацію і там становлять на облік, а потім з свіжою печаткою йдете в ЦНАП і зміните місце реєстрації
Полтавська галушка• 10 июля 2025
В гуртожитку ж у нього була тимчасова прописка. Ось хай приїздить до свого міста, записується на прийом і каже в ТЦК, що хоче повернутись за постійним місцем реєстрації або прописатись до батьків. Вони змінюють у себе дані, потім запросять його особову справу з ТЦК, де він був на обліку. Він повинен сам з´явитись за законом, нічого автоматично не робиться.
автор Директор Пляжу • 10 июля 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Дякую
вентиляторная• 10 июля 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Тоді в ТЦК які документи потрібні?
Син сказав: паспорт, код, приписне і право власності, але він власник квартири тому у Вашому випадку уточніть, можливо треба щоб власник нерухомості давав згоду на ркєстрацію. Подзвоніть їм, вони ао телефону також консультують
вентиляторная• 10 июля 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Мабуть малось на увазі що не треба зніматись з обліку, а потім ставати в іншому місті, тому типу автоматично. Бо мій син пішов ’зніматись’, йому сказали що не треба, просто треба ставати на облік там де плануєш проживати і автоматично в старому місті знімають з обліку
Полтавська галушка• 10 июля 2025
Ответ длявентиляторная
Так, зніматись з обліку не треба.
автор Директор Пляжу • 10 июля 2025
Ответ длявентиляторная
Дякую красно!!