Яким матрацом ви корисуєтесь? Потрібно для двоспального ліжка. Можливо хтось підкаже при болях попереку який буде корисніший безпружинний чи з блоком незалежних пружин? Якщо брали безпружинний чи не проявляються на ньому з часом ямки? Дякую за допомогу🙂
Подвійна веселка• 10 июля в 16:07
Я брала і пружинний і меморі. Меморі дуже класний, всім купила.
Я вагою 100+, матрацу 4 роки, все ок.
Тільки не про гроші• 10 июля в 16:17
Однозначно беспружинный. Но хороший несколько тысяч долл стоит
Куплю орехи• 10 июля в 16:18
В пене матрас слип енд флай, але модель не знайшла в списку, мабуть вже не випускають. Пружинний. і я ним дуже задоволена. Їхали конкретно за моделью Дейлі 2 в 1, у доньки с зятем такий матрас і їм подобається. Але в магазині випадково я прилягла на цей і вирішили його брати. Нашому матрасу 6 років і він в ідеалі. Чоловік вагою 100кг, я 75кг.
Накладні мюслі• 10 июля в 16:40
Ответ дляПодвійна веселка
Я вагою 100+, матрацу 4 роки, все ок.
Який у вас меморі?
Ответ дляКуплю орехи
у тещі теж такий?
Ответ длявре_Динка
Без пружин магніфлекс. Ідіть лежіть і обирайте
По відгуках фігня буде
Щл підходить одному не підходить іншому
У нас з чоловіком складається з 2х половинок і кожна половинка двохстороння- ми не можемо на олнаково у спати
По відгуках фігня буде
Щл підходить одному не підходить іншому
один реальний відгук реальної людини. дякую,що тут ще живі люди є.
Тільки не про гроші• 10 июля в 16:58
Ответ дляМаТраСы
тупий совіт року
Зашли, решили себя о рекламировать и всем гадости написать??? Зачем? На ваше дерьмо давно никто тут не ведется
Тільки не про гроші• 10 июля в 17:00
Ответ дляМаТраСы
да, смішно дивитись на десятки клонів в одному лиці,чому би не потролити.
У вас больная фантазия
для всіх тупіц нашого форуму.:\
Критичне мислення - це здатність аналізувати інформацію, ставити під сумнів твердження, розпізнавати маніпуляції та приймати обґрунтовані рішення. Воно включає в себе навички, такі як оцінка доказів, розпізнавання упереджень та формування власних суджень, що базуються на раціональному аналізі.
Критичне мислення - це не просто негативне ставлення до всього, а скоріше вміння:
Аналізувати інформацію:
Розглядати різні точки зору, виявляти логічні зв´язки та оцінювати достовірність джерел.
Ставити під сумнів:
Не приймати інформацію на віру, а перевіряти її, шукати підтвердження та альтернативні пояснення.
Розпізнавати маніпуляції:
Виявляти приховані мотиви, упередження та логічні помилки в аргументах.
Приймати обґрунтовані рішення:
Формувати власні судження на основі ретельного аналізу, а не емоцій або чужих думок.
Розвиток критичного мислення важливий у сучасному світі, де ми постійно стикаємося з великим обсягом інформації, маніпуляціями та складними проблемами. Навички критичного мислення допомагають:
Робити кращі вибори:
Приймати обґрунтовані рішення у повсякденному житті, навчанні та роботі.
Відрізняти правду від брехні:
Уникати маніпуляцій та дезінформації.
Розв´язувати проблеми:
Аналізувати ситуацію з різних боків, знаходити ефективні рішення.
Бути більш самостійним:
Не сліпо наслідувати інших, а формувати
Аналізувати інформацію:
Ставити під сумнів:
Розпізнавати маніпуляції:
Приймати обґрунтовані рішення:
Робити кращі вибори:
Відрізняти правду від брехні:
Уникати маніпуляцій та дезінформації.
Розв´язувати проблеми:
Бути більш самостійним:
Не сліпо наслідувати інших, а формувати
Хомо_сапиенс• 10 июля в 17:43
Ответ дляМаТраСы
рекламний троль
Вам поставили задачу прорекламувати певного виробника, а тут я влізла із своїм Акантом? Та да, невдобно якось вийшло