В моїй хаті моя правда• 10 июля 2025
Дівчата, ви все знаєте. Де можна витягнути вм´ятини на авто?
Якісно і бажано не за всі гроші світу. Київ, бажано Лівий берег. Підкажіть,будь ласка
В моїй хаті моя правда
• 10 июля 2025
Ответ дляНаташа_32
А куди Ви влізли?? Дивлячись ще які.
Двері син відчинив невдало об стовпчик, не дуже помітно але мене дратує
Творческий типаж• 10 июля 2025
Ответ дляНаташа_32
То може там такий замин, що треба все вигинати та фарбувати?
Вы не умеете читать? Автор спрашивает где на левом берегу можно вытянуть вмятину
Творческий типаж• 10 июля 2025
Ответ дляНаташа_32
Так автор не показує, що це за вм´ятина. Може там ого-го!
Наташа, еще раз спрошу: вы читать умеете?
В моїй хаті моя правда
• 10 июля 2025
Ответ дляНаташа_32
Та ні, там не так щоб сильно. В очі не кидається, але неприємно коли знаєш що є дефект.