ніколи такого не було• 10 июля в 21:26
Що Ви і Ваша сім´я їсть у спеку?
Бажання підходити до плити немає зовсім.
ніколи такого не було
• 10 июля в 21:28
Ответ дляДолькиКабана
Арбуз.
Ще не купували. Смачний?
Дадосвидания• 10 июля в 21:28
Сейчас вареники с соленым творогом и с вишней. На обед томленая говяжья голяшка, картошка с укропом и салат были. Всё как обычно
Пишу вірші, дорого• 10 июля в 21:28
Все, что и раньше. Просто дома почти не готовим - или покупаем готовое, или доставка
ТАЗератти• 10 июля в 21:29
Я под кондиционером наварила борща. Дня на 3 хватит
Арбуз
Паста с креветками. Удобно, они чищенные, разморозила быстро, на сковородку, сливочным соусом залила и макарон кинула
Лаваш делаю с курицей и овощами
Пельмени
Но у меня сыновья подростки. Прокормить сложно 😅
Арбуз
Лаваш делаю с курицей и овощами
Пельмени
грешница кающаяся• 10 июля в 21:32
Борщ сварила вечером.В квартире температура днем +31,5.Кондиционера нет.
Люблю кетчуп• 10 июля в 21:47
Ответ дляАшолюдискажуть
Везееееет
Да. Думала не доживу, такая жара стояла и влажность.
Виннипуховна• 10 июля в 21:48
Жарюка страшнюча, якось і не хочеться їсти.
Тому в основному їмо щось холодне - овочеві салати, кабачки в різному вигляді, я гаспачо літрами хлебчу)
Шаурму домашню часто роблю.
Вареники з вишнями з морозилки дістаю і варю, пельмені, багато наліпила. Різні намазки роблю на бутери.
Кисломолочний сир з сметаною, запіканка з сиру, сирники. Грецький йогурт, кефір, закваска.
Завжди щось м´ясне є, зараз от 3-літрова каструля котлет в холодильнику.
Ну і морозиво кілограмами. Завжди в морозилці 2 кілограмових відра є.
Шаурму домашню часто роблю.
Маргарита и Мастер• 10 июля в 21:50
Сегодня был плов и кабачковые оладьи. Желания нет и у меня так то, но не все в жизни делается только по желанию
Ответ дляВиннипуховна
Шаурму домашню часто роблю.
Представляю, что вы готовите когда холодно 🤭
Ну шо не так?• 10 июля в 21:59
Я роблю салати-овочі і зелень і запікаю мʼясо,риба.каша-включив.пішрв і виключив прийшов
Благоуханочка• 10 июля в 21:59
Все як заичайно- у дітей гарний апетит!
Сирники, оладки, налисники, паста, піта з м´ясом і овочами, фрукти й овочі, булки з корицею вчора пекла..лимоний тарт на днях. Фреш з апельсинів робимо.
Люблю кетчуп• 10 июля в 22:00
Ответ дляБлагоуханочка
Все як заичайно- у дітей гарний апетит!
Откуда у вас такие апельсины?
Благоуханочка• 10 июля в 22:01
Ответ дляЛюблю кетчуп
Откуда у вас такие апельсины?
Місцеві..ми зараз в Греції на відпочинку.
СкиниУскачи!• 10 июля в 22:04
Зазвичай їм рибку і морепродукти і овочі-фрукти. Але спеки поки ще не було довго. Не то що в минулому році
Люблю кетчуп• 10 июля в 22:04
Ответ дляБлагоуханочка
Класс. Хорошего отдыха!
Благоуханочка• 10 июля в 22:05
Ответ дляЛюблю кетчуп
Класс. Хорошего отдыха!
Дякую! Вибрались вперше за багато років..
Не против• 10 июля в 22:08
Ответ дляНу шо не так?
Супер, в жару ще й духовку включати.
Пусин Кукин• 10 июля в 22:10
Фаршироаані пкрці , ще позавчора наробила, котлети дітям з макаронами. Віскарь .. пішли на річку з сином . Думали покупатись класно .. аж прийшли - тільки окунулись - і при нас дівчинку дістали з води водолази
.. одразу додому і пішли .. їсти не хочеться((
Не против• 10 июля в 22:13
Тут не всі зрозуміли про що питала автор. Пишуть не про те, що приготувати в жару, щоб ще й біля мартену не стояти, а що готують взагалі. В квартирі 30 градусів, а ти м*ясо і пироги печеш в духовці, на плиті млинці, плови, м*ясо жариться. Капець, я б здохла. Ми снідаємо бутерами, яйцями, або вівсянкою, обід суп/борщ, який варю в 7 ранку , поки не шкварить, на вечерю купуємо щось готове, або салати, консерви, або лаваші.