КинДза• 10 июля 2025
Медичний коледж після 9
Обираю між двома закладами ,Київ
Приватний -Медичний коледж Міжрегіональної Академії управління персоналом(щось нове тому і шукаю відгуки ,бо в інтернеті все добре дуже ) та Перший Київський фаховий медичний коледж.Може хто має дітей знайомих хто навчався і є відгуки
Встидаюся запитать• 10 июля 2025
Ну диплом мауп це вже притча во язицах...
А ПКФМК - це заклад з найкращими академічними традиціями
КинДза
• 10 июля 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
А десь беруть на роботу з дипломами МАУП?
а там якось по іншому вчать уколи робити чи крапельниці ?Дитина хоче в медичний і я переживаю ,що через конкурс не потрапить в Пкфмк і шукаю альтернативу
Забрала і не сказала• 10 июля 2025
Ответ дляКинДза
Там взагалі нічому не вчать.
Забрала і не сказала• 10 июля 2025
Ответ дляAlex_Kri
а какая разница, если документы стандартные у всех выпускников, при наличии лицензии у учебного учреждения
Різниця в знаннях.
Барвіночка• 10 июля 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Так, колись Гройсмана прем´єром взяли з цим дипломом
.
КинДза
• 10 июля 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Там взагалі нічому не вчать.
а це вже погано ( у вас реальні відгуки є?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 10 июля 2025
Ответ дляКинДза
МАУП це смішно
Туди беруть без нмт кого попало
Медколедж я б не радила
Бути медсестрою чи фельдшером таке собі
Туди беруть без нмт кого попало
Медколедж я б не радила
Бути медсестрою чи фельдшером таке собі
Несу добро людям• 10 июля 2025
Ответ дляКинДза
Только гос
Забрала і не сказала• 10 июля 2025
Ответ дляБарвіночка
.
Ну якщо вам в прем´єри, тоді варто спробувати.
Ось Олена Лукаш після школи змогла тільки в ПТУ на контролера-касира поступити, в при янику була міністром юстиції.
Встидаюся запитать• 10 июля 2025
Ответ дляКинДза
По-іншому це вже в найкращому випадку, хоч би якось вчили
Забрала і не сказала• 10 июля 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Дочка подруги розповідала, що до них за семестр викладач іноземної так і не доїхав - то хвороба, то відрядження, то машина зломалась. Але у всіх оцінки були високі, при тому що вперше його побачили на заліку
КинДза
• 10 июля 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
це саме про мед коледж їх? чи про вуз
КинДза
• 10 июля 2025
Ответ дляЩебетуха
А в інші далеко? Може варто в обидва піти подивитись
всі далеко ,ці хоча б на одному березі
Забрала і не сказала• 10 июля 2025
Ответ дляКинДза
це саме про мед коледж їх? чи про вуз
Ні, не медколедж, але все, що стосується МАУП я б обходила стороною
Щебетуха• 10 июля 2025
Ответ дляКинДза
всі далеко ,ці хоча б на одному березі
Беруть на роботу за вміннями. Подивіться який там викладацький склад. Роботи буде повно з будь-яким дипломом. А на бакалаврат вже зможе поступити в інший заклад.
КинДза
• 10 июля 2025
я не знаю як в державних ,але тут наче класне забезпечення
може медики можуть порівняти з своїм навчанням
Радостина• 10 июля 2025
Ответ дляКинДза
А в МАУП щось взагалі вчать?
Вареничніца• 11 июля 2025
Ответ дляБарвіночка
.
Це був його другий вуз.
ПироженкА• 11 июля 2025
Мій син закінчив перший медичний коледж, вчився на фельдшера. Давно це було
Він потім закінчив Богомольця. Знання, що дав коледж гарно допомогали в навчанні.
Недоліки - немає гуртожитку, сам коледж в жопі Нівок (на Лукьянівці пар не буває).
В іншому все добре.
Колись його обрали як самий кращий медичний коледж Києва і тільки там був фельдшер після 9 класу
В іншому все добре.
Несу добро людям• 11 июля 2025
Ответ дляКинДза
Вы не на обеспечение смотрите, а на то, кто там преподает, а там руководитель девочка 30летняя , смех один. Других преподавателей вообще на сайте нет, ужас