Кукусикиииииии• 10 июля 2025

Щоб ви вчинили на моєму місці? Допоможіть вирішити

На наступному тижні їдемо всією родиною відпочивати. Старша донька категорично не хоче. Ставить умови святкувати свій день народження вдома з подружками (їй буде 15). Ми до її дня народження точно не повернемося. Розмовляли, пояснювали, що вона одна не залишиться і одна не зможе повернутися. Розмови ні до чого не приводять. Вже не знаю, що робити. Тут поруч живе дідусь (працює щодня) разом з її дядьком. Можна лишити її там, вони не проти. Але я не хочу її лишати і їхати без неї. Як вмовити?
Анонимба• 10 июля 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Та вона й так у них ночує, ніхто не забороняє.
Не хочу її тут залишати. Не знаю, як вмовити.
Предложите ей что-то взамен. Пускай подумает, но едете Вы вместе. Слишком большой срок без присмотра и слишком рискованно учитывая время и место.
ФрекенБок• 10 июля 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Так и скажите, строго, нет, мы не можем тебя оставить. И не ездить из-за тебя не можем. Отметишь др с друзьями после приезда так, как ты хочешь, но сейчас мы все едем и точка. Мы за тебя отвечаем, в стране война.
автор Кукусикиииииии • 10 июля 2025
Ответ дляФрекенБок
Автор, моя на полгода младше и зарекаться нельзя, но на 1,5 мес я бы конечно не оставила ни с каким дедом. На неделю еще можно. Наша семья поехала бы после др дочки. Если это невозможно, значит едут все вместе. Тем более, в стране война, она не может решать за себя пока, надо, значит асе уезжают.
Я абсолютно з вами згодна, але як поїхати всім, якщо вона вперлася і все?
Анонимба• 10 июля 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Взять и поехать. Все.

Собирайтесь молча, обсуждайте, организовывайте то, что надо. Будет ругаться, ныть, но блин, это и так будет происходить.
ФрекенБок• 10 июля 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Она вообще вас не слушается что ли? Кто у нее авторитет? Это же не ерунда, типа вернулась позже или не убрала бардак, тут вас за это могут и родительских прав лишить, если с ней что случится. Невыполнение родительских обязанностей. Она у вас в курсе об этом?
Мурзилка• 10 июля 2025
А нельзя день рождения после приезда отметить?? Чи не дата 15 лет! Как это оставлять ребёнка с каким-то дядей хоть и родственником
автор Кукусикиииииии • 10 июля 2025
Ответ дляФрекенБок
Так, все знає. Тому і не проти залишитися з дідусем. Не самою.
автор Кукусикиииииии • 10 июля 2025
Ответ дляМурзилка
Та хто ж проти?
Завжди так святкувала. Поверталися і вона в кінці серпня святкувала. А в цьому році вже так не хоче. Виросла «дитинка».
ФрекенБок• 10 июля 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Дед - не родитель, он за нее не отвечает вообще. И как опекун он не подходит из-за возраста.
автор Кукусикиииииии • 10 июля 2025
Ответ дляФрекенБок
Чому? Він працює, активний, йому 67.
Але я б все одно не хотіла її залишити.
Love_Love_Love_• 10 июля 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Дідусь їй в попу дує. Я за нього більше переживаю. З її підлітковими вибриками він не впорається.
Ну то які питання?
Я б не 1,5 місяці не залишала б однозначно.
Відсвяткуєте ДН як приїдете.
Для мене ще б був би ок варіант взяти одну подругу з собою на море.
Дружная семейка• 10 июля 2025
а коли планували поїздку не знали що у неї день народження і не порадились із досить дорослою людиною?
Love_Love_Love_• 10 июля 2025
Ответ дляДружная семейка
Автор працює і донька не єдиний член сімʼї, напевно, планували поїздку в першу чергу відштовхуючись від вільних днів по роботі
Вподобайден• 10 июля 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Та хто ж проти?
Якщо виросла, то святкує своє день народження за свої гроші. А не командує вами.
Не лишала б дідусем, бо якщо вона з нього мотузки в´є, то буде вона весь час вдома сама з подружками, ще той гармидер буде. А може ще й дурниць накоїть, бо вік такий бунтарський. Щоб потім не було нової героїні вагітна в 16
Знову ж таки якщо це Київ, то говорити про безпеку від обстрілів, що родина має бути разом.
Брати й везти у відпустку. До 18 ви за неї відповідаєте
Пусин Кукин• 10 июля 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Як це не обговорювали?
Постійно обговорюємо, тільки цим і займаємося.
Ми завжди влітку їдемо на місяць/півтора на море. Ніколи не було проблем. Святкувала , як поверталася. А в цьому році не хоче.
Тобто ви всім дні народження святкуєте дкнь в день, а лише старшої переноситься постійно на місяць або півтора.
Мать року!
ТигрЛьвович• 10 июля 2025
Оставлять ее нельзя. Вы просто не имеете права оставить несовершеннолетнюю без опеки еще и в военное время. Дед для 15-летки ничего, она максимально начудит, не разгребете потом. Без вариантов - она едет под вашей опекой. После 18 пусть остается.
Объясните все расклады. Пусть поорет-поревет, засунете в транспорт и уедете. Ваше полное право.
Библиотекарь• 10 июля 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Вдома точно не залишу, бо від квартири нічого не залишиться. Ці подружки будуть цілодобово тут. Тим паче їдемо десь на місяць/півтора. Має бути з кимось дорослим.
А нельзя было согласовать отпуск и поехать вместе после ее ДР ?
автор Кукусикиииииии • 10 июля 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Повірте, у нас чудові відносини і ми завжди все заздалегідь узгоджуємо. Вона не проти їхати, але на свій дн має повернутися. Ці умови були поставлені на початку літа. Бо вона не знала, чи будуть її подружки в Києві на її дн. Там теж сімʼї, відпустки. Коли всі остаточно підтвердили, що будуть, вона сказала, що і вона або залишається і нікуди не їде, або їде і на свій дн повертається.
Поїздка була узгоджена набагато раніше, ніж її ці умови.
Блакитна устриця• 10 июля 2025
Ответ дляМурзилка
Чи не дата была и в 13, и в 14, и в 15. В 16 на следующий год тоже, потом и 17 тоже чи не дата по вашему? Чтоб вам на ваши все ДР так отвечали
Блакитна устриця• 10 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну то які питання?
Відсвяткуєте ДН як приїдете.
На 1,5 місяці взяли чужого підлітка на море?
Королева спама• 10 июля 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Як це не обговорювали?
Вы шо там ніхто не працюєте? чи вчителі?
автор Кукусикиииииии • 10 июля 2025
Ответ дляКоролева спама
Так😂 я викладач)
Королева спама• 10 июля 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Так😂 я викладач)
Ви тоді коли бронювали тур,радились всією родиною?
Королева спама• 10 июля 2025
Ви не можете з´їздити всі разом і повернутися на дончин д.р?
автор Кукусикиииииии • 10 июля 2025
Ответ дляКоролева спама
Вище написала. Все зі всіма узгоджували. І з донькою ніколи проблем не було. Завжди святкувала 2 рази. Закордоном на свій дн, і потім, як поверталась з подружками.
Королева спама• 10 июля 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Так і зробіть цього року
автор Кукусикиииииии • 10 июля 2025
Ответ дляКоролева спама
Ні, нема сенсу їхати на пару тижнів, коли можна відпочити 1,5 місяці. Тим паче, нащо сидіти в Києві в спеку? Дн на початку серпня.
Королева спама• 10 июля 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Квитки куплені чи ви машиною?
Love_Love_Love_• 10 июля 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Так, це залежить від дитини, але я б взяла і я брала. Не бачу проблем
Та никада в жизни• 10 июля 2025
Ответ дляШукаю трусики
В 15 років ще молоко на губах не обсохло, щоб ставити умови. На відпочинок не брала б, але на ДН гроші не давала б.
Батьків потрібно поважати, а не ноги об низ витирати.
Хоч зараз яжемамки мене зжеруть.
Видно вас так воспитывали.15 лет это уже не ребёнок