Аналітики британського видання The Economist зробили такі висновки на основі супутникових знімків та даних про втрати російських військових. Якщо темпи просування окупаційних військ не зміняться, повне захоплення України може затягнутися майже на дев’ять десятиліть — аж до 2114 року. Однак навіть не повністю контрольовані райони Донеччини, Луганщини, Херсонщини та Запоріжжя вимагають щонайменше чотирьох років боїв - до 2029 року.
Повна окупація України виглядає малоймовірною. Проведено розрахунки, які демонструють абсурдність задумів Кремля.
Територіальні здобутки РФ мізерні, а втрати зростають
За оцінками експертів, станом на 9 липня 2025 року Кремль втратила близько 1,3 мільйона військових, 190-350 тисяч з яких загинули. Щоденні втрати є рекордними за весь період повномасштабної війни.
Російські офіцери називали літній наступ 2025 року вирішальним. Однак, реальні результати свідчать про інше. РФ в середньому просувається лише на 15 квадратних кілометрів на день, що виглядає вкрай неефективно. Ворожа армія за останній рік армія здобувала менш як 0,04 квадратного кілометра на одного загиблого.
Враховуючи поточні втрати та прогрес на фронті, окупація всієї України стане можливою лише через 89 років. Однак йдеться виключно про математичне припущення, яке ілюструє безперспективність поточних дій Кремля.
Американський військовий аналітик Девід Акс оприлюднив іще драматичніший прогноз:
За нинішніх темпів наступу та втрат росіяни окупують решту України у 2256 році ціною 101 мільйона жертв. Наразі населення Росії становить 144 мільйони осіб’, - вказав аналітик. Тому російська агресія має величезну ціну та є абсолютно абсурдною.
Ответ дляLove_Love_Love_
Просто цікаво чи комусь стане легше від цих підрахунків?
Командувач збройних сил США в Європі генерал Крістофер Каволі наголосив, що армія РФ на території України зараз найбільша за весь час війни, на нашій території знаходяться понад 600 тисяч загарбників. Цей показник майже вдвічі перевищує чисельність початкових сил вторгнення.
Однак попри невдачі Кремль налаштований на тривалу конфронтацію. Минулого року російський диктатор Володимир Путін для забезпечення фінансування бойових дій підвищив податки для фізичних осіб та бізнесу. Міжнародні експерти вважають, що Кремль готується до конфлікту далеко за межами України.
Love_Love_Love_• 10 июля в 22:52
Ответ дляR-Y-N-A
Якщо вам не цікаво,то ідіть повз мою тему.
Можете в темі російських троляк поміряти про капітуляцію ( ’ мир на БУДЬ-ЯКИХ умовах)
Ви можете відповісти на моє запитання?
Ответ дляR-Y-N-A
Шо ти зробиш, якшо діду хочеться двіжа
Ответ дляR-Y-N-A
На шо там путін налаштований- то до одного місця. Він обісреться в кінці року
Ответ дляElizAb
Удалено администрацией...
Окуповані території це показник нічого. Важливо щоб партнери прийняли рішення гасити путінський режим і не помагати росіянам кожного разу як вони обсираються
Китайці переживають шоб росія не програла у цій війні. Карл! Вони думають що це цілком реальный сценарій
Ответ дляa_n_e_t
Мобилизация палка о двух концах. В 1914 тоже была мобилизация и чем это все закончилось в 1917.
Якшо путін до кінця року не досягне примусової капітуляції України- йому тільки стрілятись або нападати на країну нато.
Йому мобілізацію ніхто не простить ради так званого сво. 4 роки сво а толку? Назви тих окупованихсіл уже ніхто і не помне на болотах
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...