Лепетун• 11 июля 2025

Що було б, якби ми здалися зараз?

На ніч після цих тижнів диких новин та обстрілів лізуть рідні думки…Ми втрачаємо людей кожен день. Серце болить як читаєш ті новини про загиблих чи в якому стані повертаються хлопці з полону, або форум тут, як люди мучаються ночами без можливості спати нормально. Плюс ми сильно залежні від настрою Трампа і поставок з Європи. Мене знайомі британці чи французи питають, а чому ви не здаєтеся, ми б на вашому місці здалися б і все. Я останнім часом теж почала вже думати а що було б, якби ми здалися. Чи було б краще, чи ми б загнали себе у глухий кут і розправи. Питання риторичне. І насправді все дуже сумно. Як ви думаєте, що було б далі?
laru• 12 июля 2025
Ответ дляКлементина
Удалено администрацией...
Матрьошка через ьо, неучи. Невігласи
Клементина• 12 июля 2025
Ответ дляlaru
Матрьошка через ьо, неучи. Невігласи
Да хоть хреньошка. Мне как то все равно, как там на болотах что называется
kpss2017• 12 июля 2025
Ответ дляDumky
Ніхто не хоче війни та її продовження. Зупинити її може лише росія, яка напала або добровільно, або з примусу. Все інше то дурня. кацапам не потрібні перемовини, вони не хочуть дипломатично щось вирішувати і що вони хочуть толком не зрозуміло окрім знищення і терору.
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 12 июля 2025
Ответ дляkpss2017
Удалено администрацией...
Та ні .
Нехай ху забере з нашої землі своїх дегенератів і війна закінчиться.
IROR• 12 июля 2025
Ответ дляlaru
Удалено администрацией...
не дурніша ніж ви. але рашку не люблю на відміну від вас
IROR• 12 июля 2025
Ответ дляkpss2017
Удалено администрацией...
та невже.. а що ж ваш величний цар ні разу не приїхав на переговори? і коли вони їх пропонували?? коли умови ставили здатись? от рос ботню видно відразу- у всіх чатах одне і теж пишете.
Реверанс• 12 июля 2025
Ответ дляaglaya-ce1f
Удалено администрацией...
IROR• 12 июля 2025
Ответ дляaglaya-ce1f
Удалено администрацией...
Реверанс• 12 июля 2025
Ответ дляaglaya-ce1f
Скажите, тогда хоть наши смогут спокойно по улицам ходить.
Наші хлопці,вашим підарам ноги пообривають.Ніколи вже не будете спокійно ходить.
IROR• 12 июля 2025
Ответ дляaglaya-ce1f
Удалено администрацией...
Реверанс• 12 июля 2025
Ответ дляaglaya-ce1f
Так почему не открыть границы хоть в сторону кацапов, что бы понять реально как люди к этому относятся?
Он як на болота тягне гнилушку.У рідну говень
Helenny• 12 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Бляха, а чого ви не поїдете в Рашу? Нахрена вам москалі тут, якщо чекають вас там?
Кому Ви пишете? Кацапці та ждунісі?
У них все русскім міром засрано.
Helenny• 12 июля 2025
Ответ дляIROR
Удалено администрацией...
💯
kpss2017• 12 июля 2025
Ответ дляJannyMoney
а можете дать цитаты, подтверждающие ваши слова? и как вы по анонимам определили, кто где? Я тут видела и темы от уехавших, что мол надо сдаваться. И от оставшихся видела темы, что сдаваться нельзя.
И как вы видите ’прекращение этого всего’?
Удалено администрацией...
kpss2017• 12 июля 2025
Ответ дляKittu2008
К счастью, нет

Но общалась с теми, кто оттуда (
Удалено администрацией...
kpss2017• 12 июля 2025
Ответ дляWomAnn
А кто живет на своей земле и хочет, чтоб предатели и любители русского мира были наказаны
Удалено администрацией...
kpss2017• 12 июля 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Та ні .
Удалено администрацией...
kpss2017• 12 июля 2025
Ответ дляIROR
Удалено администрацией...
WomAnn• 12 июля 2025
Ответ дляkpss2017
Удалено администрацией...
Мы войну не выбирали.
WomAnn• 12 июля 2025
Ответ дляAntoninaya1
Так. Всіх не згодних тре згноїти в тюрмах. Чиї ж це методи?
Ви зрадники, Росія вас чекає
kpss2017• 12 июля 2025
Ответ дляWomAnn
Мы войну не выбирали.
Удалено администрацией...
kpss2017• 12 июля 2025
Ответ дляWomAnn
Ви зрадники, Росія вас чекає
Удалено администрацией...
WomAnn• 12 июля 2025
Ответ дляkpss2017
Удалено администрацией...
Если нужно объяснять, то объяснять не нужно. Свое желание можете реализовать в России. Жаль, никто еще не взялся за этот сайт и не отслеживает таких как вы и вашу деятельность.
sur_sur• 12 июля 2025
Ответ дляsky-labs
Бриты придумали бомбить немецкий тыл еще в первую мировую, т.ч. немцы просто отплатили им той же монетой во вторую мировую..
Як це взагалі пов,язано з є моїм коментарем? Не маю наміру обговорювати причини і наслідки двох світових воєн. А то ще почнете писати, за що Гітлер помстився Сталіну у 41р.
kpss2017• 12 июля 2025
Ответ дляWomAnn
Удалено администрацией...
мари10• 12 июля 2025
Что бы было для меня и моего ребёнка если б сдались сейчас - как под
Харьковом и в Херсоне нас бы расстреляли как семью участника ато.
Не понимаю автора: с 14 года военные и гражданские гибнут - если тогда меньше гибло не надо было сдаваться, а сейчас надо? Но те, кто погибли в 14 для кого
т о были сыновьями отца и мужьями.,,
А для автора темы они никакого значения не имеют получается?
kpss2017• 12 июля 2025
Ответ длямари10
т о были сыновьями отца и мужьями.,,
Удалено администрацией...
мари10• 12 июля 2025
Ответ дляkpss2017
Удалено администрацией...
Я никому гибнуть не предлагаю , но я хочу чтоб моего ребёнка защищали те люди, которых защищали другие мужчины с 14 года и по сей день.
А Вы предлагаете тем, кто сбивает ракеты и дроны пойти домой сейчас?
kpss2017• 12 июля 2025
Ответ длямари10
Удалено администрацией...
kpss2017• 12 июля 2025
Ответ длямари10
Удалено администрацией...