Лепетун• 11 июля 2025
Що було б, якби ми здалися зараз?
На ніч після цих тижнів диких новин та обстрілів лізуть рідні думки…Ми втрачаємо людей кожен день. Серце болить як читаєш ті новини про загиблих чи в якому стані повертаються хлопці з полону, або форум тут, як люди мучаються ночами без можливості спати нормально. Плюс ми сильно залежні від настрою Трампа і поставок з Європи. Мене знайомі британці чи французи питають, а чому ви не здаєтеся, ми б на вашому місці здалися б і все. Я останнім часом теж почала вже думати а що було б, якби ми здалися. Чи було б краще, чи ми б загнали себе у глухий кут і розправи. Питання риторичне. І насправді все дуже сумно. Як ви думаєте, що було б далі?
Клементина• 12 июля 2025
Ответ дляlaru
Матрьошка через ьо, неучи. Невігласи
Да хоть хреньошка. Мне как то все равно, как там на болотах что называется
Ответ дляDumky
Ніхто не хоче війни та її продовження. Зупинити її може лише росія, яка напала або добровільно, або з примусу. Все інше то дурня. кацапам не потрібні перемовини, вони не хочуть дипломатично щось вирішувати і що вони хочуть толком не зрозуміло окрім знищення і терору.
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 12 июля 2025
Ответ дляkpss2017
Удалено администрацией...
Та ні .
Нехай ху забере з нашої землі своїх дегенератів і війна закінчиться.
Ответ дляJannyMoney
а можете дать цитаты, подтверждающие ваши слова? и как вы по анонимам определили, кто где? Я тут видела и темы от уехавших, что мол надо сдаваться. И от оставшихся видела темы, что сдаваться нельзя.
И как вы видите ’прекращение этого всего’?
Удалено администрацией...
Ответ дляsky-labs
Бриты придумали бомбить немецкий тыл еще в первую мировую, т.ч. немцы просто отплатили им той же монетой во вторую мировую..
Як це взагалі пов,язано з є моїм коментарем? Не маю наміру обговорювати причини і наслідки двох світових воєн. А то ще почнете писати, за що Гітлер помстився Сталіну у 41р.
Что бы было для меня и моего ребёнка если б сдались сейчас - как под
Харьковом и в Херсоне нас бы расстреляли как семью участника ато.
Не понимаю автора: с 14 года военные и гражданские гибнут - если тогда меньше гибло не надо было сдаваться, а сейчас надо? Но те, кто погибли в 14 для кого
т о были сыновьями отца и мужьями.,,
А для автора темы они никакого значения не имеют получается?
т о были сыновьями отца и мужьями.,,
Ответ длямари10
т о были сыновьями отца и мужьями.,,
Удалено администрацией...