Губки-уточкой• Изменено 11 июля 2025

Подскажите пожалуйста. Сильные высыпания на ногах

Прошу прощения за такое фото, по всей ноге (верхняя часть) появились жуткие высыпания, никогда такого не было. Чешутся, аллергии ни на что нет. Что это? На фото не видно но они прям ярко красные как волдыри
Білий Лосик• 11 июля 2025
Мені виглядає як подразнення від бритви. Чим ви волосся видаляєте?
автор Губки-уточкой • 11 июля 2025
Ответ дляБілий Лосик
Я эту часть вообще бритвой не трогаю сейчас. Раньше и тут бритвой проходилась, все было норм, такое впервые и так по всей ляшке
Білий Лосик• 11 июля 2025
Ответ дляГубки-уточкой
Чимось новим користувались? Косметикою, пральним порошком?
Молчалка• 11 июля 2025
Могло не бути алергії, а тепер є. Подумайте чи не змінювали ви якусь побутову хімію нещодавно, може пральний порошок
автор Губки-уточкой • 11 июля 2025
Ответ дляБілий Лосик
Вчера использовала автозагар по всему телу, не первый раз использую его
Білий Лосик• 11 июля 2025
Я пухну, автор від усього, починаючи укусами комах, закінчуючи гелями для душу. І алергія в мене також була не завжди. З віком все стало гірше. Спробуйте щось від алергії.
Сиреневенькая• 11 июля 2025
Давно? У дочки такое было, прошл через пару часов и ноги напухли. Мы решили что аллергия. Возможно на медикаменты.
автор Губки-уточкой • 11 июля 2025
Ответ дляБілий Лосик
Тут лучше видно. Это не что то опасное?
Сиреневенькая• 11 июля 2025
Ответ дляГубки-уточкой
Тут лучше видно. Это не что то опасное?
Алергия однозначно
Білий Лосик• 11 июля 2025
Ответ дляГубки-уточкой
Тут лучше видно. Это не что то опасное?
На алергію схоже. Помийте і нічим не користуйтесь поки не зійде. Я п´ю л цет. Ви можете навіть в травмпункті порадитись що краще випити. Мені там від укусу навіть уколи робили. Рознесло пів ноги.
Царівна Жабка• 11 июля 2025
Ответ дляГубки-уточкой
Тут лучше видно. Это не что то опасное?
Скорее раздражение на автозагар. Вообще по описанию я подумала на зостер, у меня недавно он был, но по вашим фото не похоже на него
Туфли в чешуе• 11 июля 2025
Похожее назвают крапивницей. Типа аллергии
ШанельКуКу• 11 июля 2025
что то на аллергию похоже
Рятівник Малібу• 11 июля 2025
в любом случае антигистаминное принять
ЯниЯ• 11 июля 2025
Алергія.
І не впевнена, що просто таблетка антигістамінного допоможе.
Може, колоти прийдеться .
СкиниУскачи!• 11 июля 2025
В мене минулого літа таке було- тільки вийду на вулицю в двір- одразу на ногах така фігня. Чешеться і виглядає як кропив´янка. Пила ніксар, через годину проходило. Я алергік, але раніше на пилок не було нічого, тепер кожен липень - серпень на антигістамінних, а від меду навіть був квінке один раз. Алергія підступна штука.