Спішу - перекидаюсь• 11 июля 2025

Дайте перевірений рецепт налисників

Зібралася вкотре пробувати пекти налисники, по маминому рецепту вийшла якась лажа, з інтернету стрьомаюсь якось брати.
Може в кого є якийсь простий перевірений рецепт, з яким впораються мої криві ручки? 🙏🏻

Грамовку, якщо можна в ложках/стаканах, бо мірний стакан на днях викинула
Кишмишная Мая• 11 июля 2025
Так а що з вашими не так
автор Спішу - перекидаюсь • 11 июля 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Так а що з вашими не так
Виходять надто плотні, хотілось би більш повітряні, легкі. Смак теж 50/50, наче щось подібне, а наче чогось не вистачає.
Хочеться готувати по рецепту і точно знати що у мене все вийде як треба 😓
Форс мажор• 11 июля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Жидкости долейте да и все
Ну либо муки меньше в следующий раз
Кишмишная Мая• 11 июля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Так а рецепт де? Яка консистенція?
Я пані прохана...• 11 июля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Мука разная, надо на вид определять тесто. Если сильно густое - будут плотные
Копирайторша• 11 июля 2025
Наступний раз вже зважу, бо все ’на око’.
Але, як вам консистенцію тіста описати?
В мене дуже тоненькі
Харчовий тріль• 11 июля 2025
1 стакан муки, 2 стакана жидкости, 2 яйца, соль, сахар, 1 ст. ложка олии в конце. Тесту дать постоять.
Кишмишная Мая• 11 июля 2025
Залежить від борошна,рідини, яєць. Я змішую молоко з водою, частину муки крохмелем заміню і обов´язково 20 хв набухає й клітковина виходить
КараПузовна• 11 июля 2025
На літ молока 10яєць.
Чайна цукру
2 лож олії.
І мука.дніпропетровська- моя улюбленка
П.С. рюРецепт з весіль і похорон в срср
Ответ дляКишмишная Мая
Так а рецепт де? Яка консистенція?
Рідкіша ніж на панкейки, це однозначно. Я беру стакан борошна, 1.5 - стакана кефіру, 2 яйця, сіль, цукор, ну і олію додаю 🤷🏻‍♀️
У мами по цьому рецепту смачно виходить, а я не знаю що роблю не так(
Наверняка• 11 июля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Разве их делают с кефиром? Это ж невкусно
Обычно молоко или вода или молоко и вода
Ответ дляНаверняка
Мама робила, бабуся, просто кефір не жирний і більше цукру, ванілін, і нормально виходило. Але я спробую завтра кефір замінити на молоко, може дійсно проблема в ньому
Наверняка• 11 июля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Может у вас кефир не такой как у мамы

Разные марки - разный результат
Ms. Скромность• 11 июля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Більш плотні - додавайте більше рідини, смак - додавайте сіль і цукор ще на смак, хтось любить більш солодкі, хтось менш і від майбутньої начинки залежить
Слава Українi• 11 июля 2025
Я уже написала в одной теме наставили клоунов, фейспалмов..
КараПузовна• 11 июля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
То з содою.
Мамама теж так робила
Соду гасила кислим молоком.
Ніякого оцту
І то є дійсно такі рихлі блінчики/ налиснюники.
Дійсно- найсиачніші.
Я їх колись не любила, до речі
КараПузовна• 11 июля 2025
І тісто на вареники теж було на кислому молоці. Соді
hrystia• 11 июля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
То ви оладки робите, а не налисники. Налисники на солодкому молоці.
Вилосипедниця• 11 июля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Це мало рідини, тут вище написали, має бути 1:2, щоб була хороша консистеція, і дивитися в залежності від борошна.
А взагалі з кефіром , точніше, кислим молоком, і содою моя бабуся пекла пишні млинчики, у мене такі не виходять.
Valentina shop2020• 11 июля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Блины на кефире не готовят,
Помеха справа• 11 июля 2025