ВільнаНазавжди• 11 июля 2025

Онлайн-реєстрація на рейс LOT

Дівчатка хто часто літає, підкажіть. Чи показує деталі бронювання на сайті LOT до того, як відкривається онлайн-реєстрація? Вона почнеться скажімо в неділю. Зараз коли ввожу код бронювання на сайті (хочу подивитися що там до чого, що треба вводити), показує, що не знайдено таке бронювання

Це тому що реєстрацію ще не відкрили? Чи щось не так з бронюванням?
vitysya• 11 июля 2025
Звичайний рейс чи чартер?
vitysya• 11 июля 2025
Якщо звичайний рейс - має бути видно всі деталі бронювання, час, місця, багаж…..можна ще вибрати за додаткову плату меню та місця, а коли розпочнеться онлайн- реєстрація то можна вже вибрати місця безкоштовно.
Деловитая• 11 июля 2025
А вы где билет покупали? В приложении смотрите, если у лот покупали
автор ВільнаНазавжди • 12 июля 2025
Ответ дляvitysya
Звичайний. Але нічого не знаходить і не показує. Лише помилку і що нічого не знайдено (