Весела пiсенька• 11 июля в 22:24
Як в Києві з ТЦК?
Підкажіть, будь ласка, як в Києві зараз з ТЦК. Потрібно поїхати з чоловіком на кілька днів, але боюся повернутися без нього..
Весела пiсенька
• 11 июля в 22:26
Ответ дляСусановна
Спочатку доїдьте
Плануємо поїздом їхати. Місяць тому їхала, пів вагона чоловіків їхало, нікого не зняли
Сусановна• 11 июля в 22:27
Ответ дляВесела пiсенька
По місту краще на авто рухатися
Ловлять піших в основному
Весела пiсенька
• 11 июля в 22:28
Ответ дляAntoninaya1
Тролите чи серйозно такі питання ставите?
Ні, не тролю абсолютно.
Весела пiсенька
• 11 июля в 22:30
Ответ дляСусановна
По місту краще на авто рухатися
Ловлять піших в основному
А вони на авто, чи пішки ходять? Бо в нас на двох бусах їздять, і як бачать пішохода чоловіка зупиняються
ТочноБудет• 11 июля в 22:31
На вокзалах часто стоять, біля метро, біля АТБ, біля мостів.
А от зупиняють вони вибірково. Хтозна, який у них принцип.
ТочноБудет• 11 июля в 22:32
Ответ дляВесела пiсенька
Є на авто, авто звичайні, не поліція. Вони їздять.
А біля деяких місць стоять піші.
Прагматик флегма• 11 июля в 22:32
Ответ дляВесела пiсенька
А на вокзалах?
ротцвеники• 11 июля в 22:33
Ответ дляВесела пiсенька
По разному
Цветов Мне срочно• 11 июля в 22:33
Сейчас это цель номер один. Лучше обходит стороной их учреждения.
ротцвеники• 11 июля в 22:34
Ответ дляВесела пiсенька
Вы рисковая. Наши не рискуют даже соваться на вокзал.
Не будь КакСвета• 11 июля в 22:38
Ответ дляВесела пiсенька
Я недавно ездила в Ужгород. И удивилась, что в поезде Киев-Ужгород много мужчин призовного возраста. И что же? В поезд пытались ломиться тцкшники, но была короткая стоянка, проводница не опустила лестницу. Они спрашивали есть ли мужчины.
Потом таки ломились, вроде как пограничники в купе, где эти мужчины ехали.
Направление приграничное, но все же, никто от такого не застрахован нигде.
Я думаю, что проводница - наводчик.
Вокзал в Ужгороде- отдельная тема, они там толпой встречают поезда, перекрывают выходы.
В Киеве на вокзале тцк не видела, но военных очень много.
Я думаю, что проводница - наводчик.
Весела пiсенька
• 11 июля в 22:38
Ответ дляПрагматик флегма
А на вокзалах?
Тоді я була в різних районах і ТЦК зовсім не бачила, і вокзалі теж, хоча придивлялась. Може, так пощастило мені..
Не будь КакСвета• 11 июля в 22:38
Ответ дляСусановна
По місту краще на авто рухатися
Ловлять піших в основному
И на входах- выходах метро.
Арсенальная!!!
Не будь КакСвета• 11 июля в 22:39
Ответ дляВесела пiсенька
И на авто, и пешком, и в засадах стоят
Прагматик флегма• 11 июля в 22:39
Ответ дляВесела пiсенька
Пощастило, звісно. Я б рекомендувала всі справи в Києві вирішити без присутності чоловіка. Бо щастити буде не завжди
Прагматик флегма• 11 июля в 22:40
Ответ дляНе будь КакСвета
И на входах- выходах метро.
Арсенальная!!!
Чоловіки навіть в сховище спокійно сходити не можуть
Весела пiсенька
• 11 июля в 22:41
Ответ дляНе будь КакСвета
Я думаю, что проводница - наводчик.
Ой, це в нас в Луцьку так. І не тільки на вокзалі. Але піших майже немає, їздять на цивільних авто з поліцією в основному по спальних районах
УбилаКеннеди• 11 июля в 22:42
Ответ дляНе будь КакСвета
Я думаю, что проводница - наводчик.
Обыкновенный фашизм.
Не будь КакСвета• 11 июля в 22:42
Ответ дляВесела пiсенька
А у нас ездят и с полицией, на их машинах, и на обычных машинах, и в машинах коммунальных служб.
На вьездах-выездах из города блок посты
Не будь КакСвета• 11 июля в 22:43
Да, автор, вот есть у меня уверенность, что проводники ’сдают’ мужчин.
Сусановна• 11 июля в 22:45
Ответ дляНе будь КакСвета
И на входах- выходах метро.
Арсенальная!!!
Так це піші
Сусановна• 11 июля в 22:47
Ответ дляНе будь КакСвета
Я думаю, что проводница - наводчик.
В Ужгороді реально треш. Поїзд спеціально прибуває на 4 колію і далі єдиний шлях - підземний перехід і так стоять ці морди