Меряю от 0• 12 июля 2025
Де під києвом зі сторони Глевахи тихо?
Типу села якогось, де можна трохи перепочити від цього ночами, але вдень на роботу їздити. Дякую
Меряю от 0
• 12 июля 2025
Ответ дляТріль підпільний
Что-то много тем про где тихо
Мабуть, бо гучно. Всі хочуть кудись подалі
Зашла на 5минут• 12 июля 2025
Глеваха і навколо не краще місце ’перепочити від звуків’. Краще по житомирській трасі подивіться за 20+ км від Києва.
Меряю от 0
• 12 июля 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Дякую
Тріль підпільний• 12 июля 2025
Ответ дляМеряю от 0
Просто я із передмістя і в нас гучно і так, як я із Київщини, а тобто місцева, то добре орієнтуюся де гучно де ні і мені не потрібно створювати теми. Тому ваш пост дивує
Зашла на 5минут• 12 июля 2025
Ответ дляТріль підпільний
Київщина це вся Київська область на двох берегах Дніпра. Величезна територія і дуже різна в плані звуків. . Автор хіба писала що вона в області живе? Вона з Києва хоче в область видихнути від обстрілів, шукає поради.
Тріль підпільний• 12 июля 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Я в 3 км від києва, а чомусь орієнтуватися можу, а автор глеваху як обрала - пальцем в карту навмання тикнула ?
Лиса Патрикевна• 12 июля 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Якраз +20 км не варіант, потрібно далі, у мене батьки в Білогородці, то це якраз щоночі на підльоті всіх там луплять, нічим не краще, ніж Київ. От можливо напрямок Гореничі - Мостище, то ніби далі в стороні від ’шахедної траси’ з півдня, а зі сторони Глевахи, то саме воно, якраз звідти і летять.
Коленная ложечка• 12 июля 2025
Ответ дляТріль підпільний
А я з Києва і всі села не знаю.
А Глеваху людина обрала бо мабуть це напрямок де робота
Меряю от 0
• 12 июля 2025
Ответ дляКоленная ложечка
А я з Києва і всі села не знаю.
Так і є, дякую
Мэри Попкинс• 12 июля 2025
Ответ дляМеряю от 0
Так і є, дякую
Тихо, це вже значно далі аніж Глеваха. Ще кілометрів 30 в сторону БЦ
Меряю от 0
• 12 июля 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Дякую
Не кую, не мелю• 12 июля 2025
У нас дача в Глевахе. Мама каждый год на лето переезжала туда жить. В этом году осталась в Киеве. В Глевахе жесть, хуже, чем в Киеве. Там соседи живут круглый год. Рассказывают, что очень громко.