Апрель Ивановна• Изменено 12 июля в 10:23
Підкажіть чи є у продажі накладки на лобок?
Ну щоб не було верблюжої лапки🙈.
Якщо є то як вони називаються, і де їх купити.
Апрель Ивановна
• 12 июля в 10:23
Ответ дляМати драконів
в жару?
оно вам точно надо?
Ну мені тільки під купальник,так я не планую носити.
Мати драконів• 12 июля в 10:24
Ответ дляАпрель Ивановна
зайка, у тебя все хорошо, не забивай себе голову этой хренью
Апрель Ивановна
• 12 июля в 10:24
Ну соромлюся я , видно сильно, до пологів такого не було, а тут на море їхати, не хочу щоб видно було.
Вилосипедниця• 12 июля в 10:25
Я одна не поняла, что за верблюжья лапка и на фига под купальник накладки????
Мати драконів• 12 июля в 10:26
Ответ дляАпрель Ивановна
говоришь себе - ну и что? .. а, похрен
и идешь в эту счастливую жизнь дальше
Хтомолодець? Я!• 12 июля в 10:27
Ответ дляВилосипедниця
Не одна
Вилосипедниця• 12 июля в 10:28
Ответ дляХтомолодець? Я!
Не одна
Отрадно , может, кто то нам объяснит, о чем речь??
Апрель Ивановна
• 12 июля в 10:29
Ответ дляВилосипедниця
Замість тисячі слів
Апрель Ивановна
• 12 июля в 10:30
Ответ дляМати драконів
говоришь себе - ну и что? .. а, похрен
и идешь в эту счастливую жизнь дальше
Ок, я спробую😊
аромат Жука• 12 июля в 10:30
Плавки в цветочек.
А вообще такая анатомия у женщин, мы ж не пупсы.
Вилосипедниця• 12 июля в 10:31
Ответ дляАпрель Ивановна
Ок, я спробую😊
Автор, вам не накладку на лобок нужно, а по шить к трусам ластовицу, такой плотности, какая вас удовлетворит
Хтомолодець? Я!• 12 июля в 10:31
Ответ дляАпрель Ивановна
Замість тисячі слів
Купальник подберите ,чтоб ткань была в рубчик например
Апрель Ивановна
• 12 июля в 10:31
Ответ дляаромат Жука
Плавки в цветочек.
Чесно, я інколи думаю, що це конкретно з моїм тілом щось не те, ну птоз якийсь там чи опущення.
Сарафанное радио• 12 июля в 10:32
Ответ дляАпрель Ивановна
Замість тисячі слів
Ніколи на пляжі не бачила такого, я не заглядала, або вони і правда всі в накладках
Але автор, у вас і правда в купальнику так виглядає? Може спробуйте інший?
Апрель Ивановна
• 12 июля в 10:32
Ответ дляВилосипедниця
Дякую, візьму на замітку.
буреЛОМКА• 12 июля в 10:32
Если не натягивать плавки до подмышек и выбрать нормальный размер, то не должно ничего быть видно
аромат Жука• 12 июля в 10:33
Ответ дляАпрель Ивановна
Думаю гинеколог на плановых осмотрах сказал бы вам если б какая-то проблема была. Реально, любые накладки прикладки ерзают, сползают и вообще нафиг нужны.
Вилосипедниця• 12 июля в 10:33
Ответ дляАпрель Ивановна
Дякую, візьму на замітку.
И ещё: лобок выше,ту вас проблема в районе половых губ, а не лобка
Апрель Ивановна
• 12 июля в 10:34
Ответ дляСарафанное радио
Ні не прям так, але раніше такого не було, а з віком стало виразніше, і я давно на пляжі не була.
Апрель Ивановна
• 12 июля в 10:35
Ответ дляВилосипедниця
Так, це правда з лобком все гаразд, він мене влаштовує.
Мені просто реклама на тему траплялася і там написано накладки на лобок, я подумала, що це те, що мені треба.
Простоваля• 12 июля в 10:37
Ответ дляАпрель Ивановна
Не робіть під 0 інтимну зачіску, залишіть сантиметри півтора довжину.
І буде природна накладка.
Джинци на Флісі• 12 июля в 10:37
Меня никогда не тригерит у людей верблюжья лапка. Хоть я такая, что найду к чему придраться
Простоваля• 12 июля в 10:38
Ответ дляХтомолодець? Я!
Або просто плавки по розміру, а не на два розміри менші.
Гжегож Бженчишчикевич• 12 июля в 10:39
Візьміть купальник нормального розміру як тут вже радили дівчата, і не білий, а якогось темного кольору чи з узорами. Якщо дуже соромитесь, пошукайте моделі зі спідничкою або просто позв´яжіть парео.