Просто болталка• 13 июля 2025
Как у вас проигрался Уран зашедший в ваш восьмой дом? Это не опасно?
Садова гойдалка• 13 июля 2025
Люди, що то таке взагалі? Навіщо ви забиваєте голову такою дурнею)))
П´яна вишня• 13 июля 2025
Думаю, что опасно, потому что эти два дня пью прям как не в себя.
Автор, тут мало кто вас поймет
Фея_3уровень• 13 июля 2025
Ответ дляП´яна вишня
Автор, тут мало кто вас поймет
Точно! Треба бухнуть!
Будьмо!
Фея_3уровень• 13 июля 2025
Ответ дляП´яна вишня
Автор, тут мало кто вас поймет
І закусити, глянувши на ваш нік
П´яна вишня• 13 июля 2025
Ответ дляФея_3уровень
І закусити, глянувши на ваш нік
Хаххахахах, и правда))
Алина-1240• 13 июля 2025
Ответ дляП´яна вишня
Автор, тут мало кто вас поймет
А что первично? Бухло или уран?)))
П´яна вишня• 13 июля 2025
Ответ дляФея_3уровень
Точно! Треба бухнуть!
Будьмо!
Советчице точно не хватает смайлика с бокалом. Не новогоднего
Фея_3уровень• 13 июля 2025
Ответ дляП´яна вишня
Двох🥂
Дивне створіння• 13 июля 2025
Я и в первые семь домов его не впущу, а тем более в восьмой.
Пусть свои строит и заходит!
Летала_НаМетле• 13 июля 2025
Ответ дляВундерКИНГ
Уран якщо зайде то буде недобре всім. Особливо якщо 235
У нас Полтава и Днепр держат его чтоб не зашёл. Они стоят на страже астрологических границ))
Как говорят хотят и рибку зъисти, и на ... Систи.
Коник-стрибунець• 14 июля 2025
Особливість урана в тому, що він настільки непедбачуванний, що ви все одно не зможете вгадати як програється його аспект. Тому нащо перейматися, розслабтеся і спостерігайте
Тільки не про гроші• 14 июля 2025
Потрібно подивитися чи робить він аспекти з вашими натальними планетами. Якщо ні, то він не дасть ніяких подій, а принесе тільки зміни на психологічному рівні.