Аноним Советчик• 14 июля в 10:20

Хочу у відпустку

Завжди їздили на море на тиждень , Перший раз вирішила поїхати у відпустку на 2 тижня , думала з головою вистачить і більше не захочу , а ні мені мало … ще хочу , а вже чекати рік не менше і то якщо гроші будуть на наступне літо , мені постійно хочеться на море ,🌊, у всіх так ?
ТАЗератти• 14 июля в 10:21
Не дуже часто про це думаю)
Але, так, на море хочеться завжди.
Я не їду на море на 2 тижні як раз по тій причині, яку ви вказали - раз на рік мені дуже рідко.
І я не лише про море.
Я люблю екскурсії, люблю спа)
Nata-ec10• 14 июля в 10:22
А ми були два тижня і. Мені було багато. А ви куди їздили, за кордон ? Якщо так, то звісно мало,там тихо і класно
Агент Пинкертона• 14 июля в 10:26
Сейчас в отпуске, живу в Одессе, хочется на море, беру такси и еду. Но что так все на том море зациклены, ну вода, песок, поплавал и лежишь. Что в этом особенного? Отпуск это поехать на старые развалины посмотреть, древние города , экскурсии, другие люди вот это все по-настоящему интересно.
Папобус• 14 июля в 10:42
максимум була 11 днів, мені багато
Папобус• 14 июля в 10:43
Ответ дляАгент Пинкертона
мы в Киеве живем возле озер и рек, купаемся каждый день, а всеравно хочется поплескаться в море
Сіточка• 14 июля в 10:46
Море місяць, не менше. Хорватія, Чорногорія, Іспанія
Сиамская сороконожка• 14 июля в 11:22
а я хочу іншу роботу з вищою зарплатнею.
на цю вже ходити не можу. бісить усе і всі там.
автор Аноним Советчик • 14 июля в 12:19
Ответ дляСиамская сороконожка
Так я теж хочу , щоб була змога подорожувати😊
автор Аноним Советчик • 14 июля в 12:19
Ответ дляСіточка
Так згідна , але ціни , на місяць ніяк не виходить по бюджету
Агент Пинкертона• 14 июля в 14:13
Ответ дляПапобус
Ну может потому что волны, морской воздух, соль. Но все равно, какая разница где валяться на берегу.
Агент Пинкертона• 14 июля в 14:14
Ответ дляСіточка
Вилла на Средиземном море ещё лучше. Летом в Европе, зимой на Карибах.
Сіточка• 14 июля в 14:23
Ответ дляАгент Пинкертона
Мені достатньо місяць
Зимою я люблю гори