Аноним Советчик• 14 июля 2025
Хочу у відпустку
Завжди їздили на море на тиждень , Перший раз вирішила поїхати у відпустку на 2 тижня , думала з головою вистачить і більше не захочу , а ні мені мало … ще хочу , а вже чекати рік не менше і то якщо гроші будуть на наступне літо , мені постійно хочеться на море ,🌊, у всіх так ?
ТАЗератти• 14 июля 2025
Не дуже часто про це думаю)
Але, так, на море хочеться завжди.
Я не їду на море на 2 тижні як раз по тій причині, яку ви вказали - раз на рік мені дуже рідко.
І я не лише про море.
Я люблю екскурсії, люблю спа)
Але, так, на море хочеться завжди.
І я не лише про море.
Я люблю екскурсії, люблю спа)
Агент Пинкертона• 14 июля 2025
Сейчас в отпуске, живу в Одессе, хочется на море, беру такси и еду. Но что так все на том море зациклены, ну вода, песок, поплавал и лежишь. Что в этом особенного? Отпуск это поехать на старые развалины посмотреть, древние города , экскурсии, другие люди вот это все по-настоящему интересно.
Папобус• 14 июля 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
мы в Киеве живем возле озер и рек, купаемся каждый день, а всеравно хочется поплескаться в море
Сиамская сороконожка• 14 июля 2025
а я хочу іншу роботу з вищою зарплатнею.
на цю вже ходити не можу. бісить усе і всі там.
Аноним Советчик
• 14 июля 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
Так я теж хочу , щоб була змога подорожувати😊
Аноним Советчик
• 14 июля 2025
Ответ дляСіточка
Море місяць, не менше. Хорватія, Чорногорія, Іспанія
Так згідна , але ціни , на місяць ніяк не виходить по бюджету
Агент Пинкертона• 14 июля 2025
Ответ дляПапобус
Ну может потому что волны, морской воздух, соль. Но все равно, какая разница где валяться на берегу.
Агент Пинкертона• 14 июля 2025
Ответ дляСіточка
Вилла на Средиземном море ещё лучше. Летом в Европе, зимой на Карибах.
Сіточка• 14 июля 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Мені достатньо місяць
Зимою я люблю гори