Бандитка Сью• сегодня в 15:00

Де шукати людей щоб прибрали дуже занедбану ділянку в селі

Є ділянка 10 соток
Там завалена стара хата, повалені дерева,ууча бур´яну притрушеного сеігом,ще якесь сміття, старі дошки в т д
Хата в 30 км від Києва.
Самій не вистачає сил це все прибрати.
Хотіла б навесні,посадити там м´яти, рослин якихось,але ж треба пртбрати це все.
Розміщала об´яву на кабанчику,але ніхто не захотів.
Місцевих,я нікого не знаю.
Питала в сусідів,можливо хтось знає,але глухо
автор Бандитка Сью • сегодня в 15:19
Ответ дляКофе в лобби
Это да. Когда у нас в баре посудомойка уволилась, я тут же новую под магазином нашла, сооблазнив её возможностью сливать алкоголь, при копеечной зарплате.
Очень обязательная была и качественно работала)
Жесть
Бавовнятко• сегодня в 15:20
Ответ дляПрестидижитатор
Ну мясо нужно... Девки не прийдут зачищать...
дохрена народу с отводом, многодетные, бронированные и с липовыми справками. вокруг меня живет море спокойно мужиков, фактически весь подьезд
и только у вас мясо, которое выскакивает из штанов вперед, на тцк
Летала_НаМетле• сегодня в 15:22
Ответ дляГоворю-балакаю
І хто з сільради це зробить? Староста чи секретар?
Ви недалека? Вони хоч знають хто може по селу погодитися і чи погодиться, автор зовсім не в курсі
Пишу_граммотно!• сегодня в 15:23
Якщо там завалена хата, то це треба кудись вивезти. І просто люди в селі вам не допоможуть. Треба шукати компанію, яка цим займається. Куди ви збираєтесь подіти бур´ян, дерева?
Наверняка• сегодня в 15:28
Ответ дляБандитка Сью
Так, трпба дерева спилювати,викорчовувати,вивозити
Это надо по месту искать, идите в сельраду и там вам глава найдёт работников, купите ему виски
КрестьянинДиор• сегодня в 15:28
Що пропонуєте по оплаті? Кожний вид роботи оцінюється окремо: прибирання, використовування дерев, вивіз будівельного сміття. Ніхто для вас це не буде робити за свій рахунок. Хіба що ваші рідні та друзі. Якщо не готові платити, то робіть це самі
Оябунчик• сегодня в 15:29
Ответ дляБандитка Сью
Я думала можливо місцеві на дрова заберуть, дерева фруктові
В фруктових деревах половина їде на відходи.
У вас великий і дорогий об´єм роботи.
Про демонтаж та вивіз хати - то це взагалі дуже дорого обійдеться.
КрестьянинДиор• сегодня в 15:30
Ответ дляБандитка Сью
Так,я писала, що роздивлюсь всі цінові пропозиції.
Можливо того що не далеко від Києва,немає таких прям трудяг,всі в Київ на роботи їздять, чоловіків мало
Тому що у вас все в купу. Таку масштабну роботу під ключ виконують лише компанії, а не люди на кабанчику. На кабанчику треба писати - вискубати бурʼян стільки то, викорчувати дерева стільки то, вивоз сміття машиною стільки то.
КрестьянинДиор• сегодня в 15:31
Ответ дляВикасикрет
По трасі на димер, десь в старих/нових петрівцях бачила бігборди з такими послугами. Спробуйте гуглом пошукати, там фірма якась рекламувалась.
В Гуглі повно обʼяв, просто автор приховує, що не хоче платити, а хоче задармо
Seehund• сегодня в 15:35
Ответ дляБандитка Сью
Ніхто не відгукнувся
Мало предложили.
АфродитаПетровна• сегодня в 15:38
как то дома пару деревьев валили, очень геморно
срезать бензопилой, разделить=расчленить все ветки и на дрова - это почти день
выкорчевывать пеньки из земли особый вид удовольствия у старых деревьев...
Сладко-соленая• сегодня в 15:45
Для таких работ нужна техника, это дорого всегда.
Я на даче в декабре убирала большой орех, обошлось 5 тыс. И то, я считаю, легко отделалась. А выкорчовывать , вывозить и тд это..
Морковна• сегодня в 15:46
Ответ дляБандитка Сью
Спиляла стару грушу влітку в батьківській хаті-5 т.Не викорчували,то не реально.Отак по одній одиниці наймайте,привозьте людей і робіть.Якщо вам це по силам фінансовим
автор Бандитка Сью • сегодня в 15:48
Ответ дляПишу_граммотно!
Ну хата нехай поки лежить, хочу спочатку , щоб хоч дерева прибрати і грядочку зробити
Морковна• сегодня в 15:48
Ответ дляЛюблю Украину
Ну вот по месту и ищите, конечно же. Но вообще на дрова нужны не фруктовые деревья. Фруктовые то на шашлык и обычно у местных хватает и своих осенне-весенних обрезок.
Так что предлагайте деньги за работу
Без грошей ніякої роботи.Тоді все сам
Страхованная• сегодня в 15:48
Ответ дляБандитка Сью
Это дорого, если брать фирму. Ищите по месту роботяг.
автор Бандитка Сью • сегодня в 15:48
Ответ дляКрестьянинДиор
Я готова заплатити,скільки скажуть, так як не знаю як оцінити твкі роботи,ніколи з цим не стикалась
автор Бандитка Сью • сегодня в 15:49
Ответ дляКрестьянинДиор
Дякую,спробую розділити роботи
автор Бандитка Сью • сегодня в 15:50
Ответ дляМорковна
Дякую,ви праві, треба частинами робити,а я все в купу
Трейдер кріпти• сегодня в 15:50
Ответ дляБандитка Сью
Це дуже дорого, автор. У нас за одного горіха хотіли 5 тисяч, Зрізати. Ми самі з чоловіком впорались.
автор Бандитка Сью • сегодня в 15:50
Ответ дляМорковна
А довго вам її пиляли?
З ділянки забрали?
Це фірма була чи просто люди?
автор Бандитка Сью • сегодня в 15:50
Ответ дляМорковна
Без грошей ніякої роботи.Тоді все сам
Так я ж не проти заплатити
автор Бандитка Сью • сегодня в 15:51
Ответ дляТрейдер кріпти
Фірма чи звичайні люди?
Там не дуже прям старі дерева
Трейдер кріпти• сегодня в 15:53
Ответ дляБандитка Сью
Фірма чи звичайні люди?
Там не дуже прям старі дерева
Звичайні хотіли 7 з реса разом з вишкою пропонували за 5. Це одне дерево. Корчувати коріння треба екскаватор.
Люблю Украину• сегодня в 15:53
Ответ дляБандитка Сью
Так я ж не проти заплатити
Та правильно Вам написали, розвішуєте об´яви біля магазину, церкви і сільради. Може ще в місцевий вайберчат напишіть. І чекайте.
Ще з сусідами поспілкуйтесь, вони може підскажуть до кого рукастого можна звернутись
Морковна• сегодня в 16:14
Ответ дляБандитка Сью
А довго вам її пиляли?
З ділянки забрали?
Це фірма була чи просто люди?
Пиляли довго,частинами, машина з вишкою.Викорчовувати,то треба екскаватор,так і стоїть пеньок.Ніяких дерев більше,та ну нафіг іх.Всі вже поспилювала.Ну якось треба викорчовувати.