Заела_пластинка• 14 июля 2025
Багатії зі сходу масово скуповують нерухомість у Закарпатті
Скуповують все: квартири, будинки, землю, особливо релокований бізнес. Землю в Закарпатті купують масово просто за копійки. Не розумію чому всі мовчать і мовчки на те все погоджуються....і що далі
Сиджу тихенько• 14 июля 2025
Ответ дляЛамборджини
Ви читати не вмієте? Де я писала за копійки
Стару розвалюху продала за немалі гроші, навіть не сподівалася.
Вы автор?
Заела_пластинка
• 14 июля 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Покажіть,мне надо
а Вам для чого?
Заела_пластинка
• 14 июля 2025
Ответ дляСмайликівна
Там є за копійки щось зараз?
Є, тільки не розумію чого її скуповуть так
Заела_пластинка
• 14 июля 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Ну показывайте уже объявление, мне тоже надо за копейки
Відкрийте оголошення і дивіться. Хіба 5-7 тисяч за ділянки це не дешево для тамтешніх місць? як на мене, то така земля вартує більшого
Заела_пластинка
• 14 июля 2025
Ответ дляСмайликівна
Землі під лісництво і сільське ? То це не на забудову.
так, але вони потім змінюють призначення і будують там
Чтооооооооооо?• 14 июля 2025
Отак і живемо , кому треба все кидати і тікать світ за очі а хто думає як то не щоб не за « копійки» та ще щоб і не східнякам продать своє добре
Розвідка Маші• 14 июля 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
Щоб не переїздити два рази. Так, як переселенці 14-15 років, що придбали житло під Києвом, а потім знову прийшлось переїхати.
Бізнес перевезти по тій же причині. І добре, що так, а не вивозять капітал в інші країни. Я вам нагадаю, що це також українці. А про землю за копійки, не розповідайте казочки. Оголошення olx не істина в останній інстанції. 5 тис за кв.м може?
Заела_пластинка
• 14 июля 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
А чего же она поставила такую цену?)))))Ааа,селючка же
ні, вона каже, що то нормальна ціна і гроші потрібні
Заела_пластинка
• 14 июля 2025
Ответ дляСтервочка
дійсно,молодці. спочатку наголосували оце нам усе.., а потім перебираються на землі тих, хто попереджував,що буде війна.
просто незрозуміло, що нас далі чекає з такими розкладами
Стервочка• 14 июля 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
доля обслуговуючого персонала новоприбувших.
’слуги народу’ в реалі, бо ота всязарубіжна допомога ,схоже, осідає в цих покупках.., так як за кордон сплоха не виведеш, будуть питати,звідки гроші. а у нас-лафа.
Заела_пластинка
• 14 июля 2025
Ответ дляРозвідка Маші
сьогодні особисто відкривала сайти і бачила за 5- 7 тис хороші ділянки, знайома продала за 6 тис (10 сот). Проти українців ні зі сходу, ні із заходу абсолютно нічого проти не маю. Але вони купують повторюю МАСОВО, от і питання логічні - для чого і що далі?
3@йk@• 14 июля 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
останні 2 роки просто жах, що робиться, скупили все кругом
Помстіться їм. Поїдьте на схід та скуповуйте все там.
3@йk@• 14 июля 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
не розумію чому люди погоджуються на таку низьку ціну за землю, от недавно в знайомої купили 10 сот за 5 тис хорошої землі біля курортної зони, це ж дуже малі гроші за такі місця
А у знайомої спитати нє? Чи вона виключно в вашій голові існує?
Оце фіфа• 14 июля 2025
Ответ дляЛамборджини
Ось що написала автор
’Багатії зі сходу масово скуповують нерухомість у Закарпатті’
А далі прочитати сили не хватило?
Заела_пластинка
• 14 июля 2025
Ответ дляСтервочка
читаєте мої думки)
Заела_пластинка
• 14 июля 2025
Ответ для3@йk@
питала її, вона каже нормальні гроші чого ти
пу_пугренчик• 14 июля 2025
Багаті зі сходу виїхали за кордон і там скуповують. А ціни на Закарпатті такі, що краще вже в Європі купувати
Стервочка• 14 июля 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
бо вона не знає реальної ціни. люди навіть не підозрюють,що може бути по іншому,бо багато років жили в низькому ціновому сегменті.привикли..,тому їм оті 5 тис- кажуться ’нормальними’.
Не заздріть тьоті• 14 июля 2025
Ответ дляЛамборджини
могли б сдавать за немалі гроші для людей с восточной Украины ведь они так нужнаются в безопасном жилье:(
вентиляторная• 14 июля 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
а шо в тій землі хорошого? Ні огороду не посадиш, ні інфраструктури, погода гівняна більшість року, ну в чому там козир? Ну хіба шо до кордону близько.
Сіґеле-міґеле• 14 июля 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
А только вам надо жить в своем жилье? А остальные у вас снимать должны?
Заела_пластинка
• 14 июля 2025
Ответ дляСтервочка
от і я сьогодні відкрила оголошення і бачу, що й справді висять оголошення по 5 тисяч, бо коли поговорила з нею, то подумала, що то вона просто не в курсі реальної ціни. Але бачу, що не вона одна готова продавати за такі гроші. Мені до прикладу було б шкода за таку низьку ціну віддавати
Аноним_1858• 14 июля 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
я просто в шоці
Від чого?
Земля як була, так і є, нікуди її не перевезуть. Був один господар ділянки, стане інший. Від одного українця до іншого. В в моєму проблема?
Це все одно що сказати, що в Києві квартири купують не кияни і це жах, бо так кияни вимруть?)
Стервочка• 14 июля 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
значить, у неї тупо немає коштів на життя, як би були, то перспективними активами не розкидаються.
Аноним_1858• 14 июля 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
І що?
Що сталось потім що ви в жаху?
Заела_пластинка
• 14 июля 2025
Ответ длявентиляторная
це дуже хороша інвестиція. По-перше вона буде зростати в ціні дуже, по-друге, ну які городи: звичайно, що домик для туристів збудують після зміни цільового або під комерцію, або просто на перспективу перепродати
Дверной_Проем• 14 июля 2025
Автор напевно не в курсі, що у нас є ринок землі, і досить активний. А на ринку, як відомо, складається ринкова (тобто реальна) ціна.