Заела_пластинка• 14 июля в 11:03
Багатії зі сходу масово скуповують нерухомість у Закарпатті
Скуповують все: квартири, будинки, землю, особливо релокований бізнес. Землю в Закарпатті купують масово просто за копійки. Не розумію чому всі мовчать і мовчки на те все погоджуються....і що далі
Гомосноб• 14 июля в 18:15
Ответ дляЗаела_пластинка
до чого тут схід чи захід? Мова про те, що товстосуми приїхали, скупили тут землю, перевезли бізнес і чудово почуваться, гуляючи по різних закладах, в той час як матері ховають своїх синів, наших західних хлопців, які погинули прикриваючи їхні ЖОПИ, поки вони купують тут майно і розїжджають пяні за кермом. От що мене турбує
а, і ще в поліцію йдіть працювати, будете патрулювати вулиці і штрафувати п´яних товстосумів. Дійте!
Ламборджини• 14 июля в 20:18
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Удалено администрацией...
Куди поляки заберуть?