Дама_из_рекламы• 14 июля в 11:53
Хто переїхав в Іспанію з дітьми? як вам там живеться? дітям?
Подобається ця країна , але я тільки відпочивала там
Періодично думаю про виїзд
Хто поїхав в Іспанію ? Де живете ? Як вам там , дітям ? Навчання , життя, ціна оренди ? Де саме живете в яких містах ? Чи готові залишитись ? На перших порах робота не потрібна , можу на укр компанію працювати
Періодично думаю про виїзд
Молчалка• 14 июля в 11:57
Живем на Канарских островах , снимаем 2-х комнатную квартиру за 1600 евро . Первая линия океана . Дочери 17 лет ходит в школу уже 3 год . Нам очень нравится 😻
По ценам именно на жизнь , дешево .
На жилье - дорого !
Работы нет как таковой , муж на удаленке
Есть знакомые у которых детки в сад ходят , на сколько я знаю он платный .
Ходим в школу на месте , учим язык 250 евро в месяц .
По ценам именно на жизнь , дешево .
На жилье - дорого !
Мавка• 14 июля в 11:59
Багато хто в Іспанії.
Головні проблеми: відсутність кваліфікованої роботи для нас і шалена бюрократія.
Оренда +- 800 євро.
Барселона та Мадрид дорожче.
Треба мати дистанційну роботу, але по-правильному треба її легалізувати і показувати ці доходи.
Можливо, доведеться доплачувати податки.
Ну і брократія(((
Права міняй, на українських номерах не можна їздити ( авто продавати), мовний тест б1 здавати треба.
Короче, читайте.
Багато підводних каменів.
Найгірший це робота.
99% просто миють там посуд чи підлогу.
Зп за таку роботу 1200-1500 євро.
А без місцевої роботи і сплати податків- не вийде лишитися, тому варіантів немає.
Або виходити вам там заміж))
Оренда +- 800 євро.
Барселона та Мадрид дорожче.
Ну і брократія(((
Короче, читайте.
Багато підводних каменів.
Найгірший це робота.
99% просто миють там посуд чи підлогу.
Зп за таку роботу 1200-1500 євро.
Або виходити вам там заміж))
Вільний митець• 14 июля в 12:04
Ответ дляМолчалка
По ценам именно на жизнь , дешево .
На жилье - дорого !
По ценам именно на жизнь , дешево .
На жилье - дорого !
Как там с медициной?
Дама_из_рекламы
• 14 июля в 12:10
Ответ дляМавка
Багато хто в Іспанії.
Оренда +- 800 євро.
Барселона та Мадрид дорожче.
Ну і брократія(((
Короче, читайте.
Багато підводних каменів.
Найгірший це робота.
99% просто миють там посуд чи підлогу.
Зп за таку роботу 1200-1500 євро.
Або виходити вам там заміж))
Оренда +- 800 євро.
Барселона та Мадрид дорожче.
Ну і брократія(((
Короче, читайте.
Багато підводних каменів.
Найгірший це робота.
99% просто миють там посуд чи підлогу.
Зп за таку роботу 1200-1500 євро.
Або виходити вам там заміж))
Я вже заміжня )
Мене моя робота в Україні поки влаштовує та і життя теж , крім обстрілів
Хотілось би десь пересидіти оце бєшенство
Бо не впевнена , що це все позитивно на мене вплине , хочеться спокою
Мавка• 14 июля в 12:17
Ответ дляДама_из_рекламы
Я вже заміжня )
Треба одразу вам вирішувати: пересидіти чи підстрахуватися, раптом що.
Якщо пересидіти, то тоді вибирати країну дешевше, з меншими заморочками і більш дешевою орендою.
Якщо підстрахуватися, то вибирати де нормальна освіта для дитини і є перспективи.
Іспанія - погана для обох варіантів, але всі пруть, бо всі хочуть морюшко))
А потім біжать в Ірландію, Британію, Норвегію.
Це вже класика. Показилися на тій Іспанії всі)
Добре в мене там лише жінкам у кого свої будинки там по півмільйона євро і є можливість всі питання вирішувати за гроші ( звичайно, немалі)
Усатая фея• 14 июля в 12:28
Ответ дляДама_из_рекламы
Я вже заміжня )
Племянник после 2 лет сидения в Канаде перебрался в Грузию. Работает правда удалённо, но жизнь намного дешевле Канады.
Дама_из_рекламы
• 14 июля в 12:45
Ответ дляМавка
Може й правду говорите
Просто розумію, що така країна як Ірландія навряд чи це моє
Мавка• 14 июля в 12:55
Ответ дляДама_из_рекламы
Може й правду говорите
Я вибрала невдало країну.
У вас ще є шанс вибрати нормальну))
Іспанія - це супер для тижневого відпочинку чи коли у вас маса грошей жити в своє задоволення.
Навчання, робота, кар´єра, навіть частково медицина- це не про Іспанію точно.
У вас ще є шанс вибрати нормальну))
Альфред Шнитке• 14 июля в 13:10
Ответ дляМавка
Багато хто в Іспанії.
Оренда +- 800 євро.
Барселона та Мадрид дорожче.
Ну і брократія(((
Короче, читайте.
Багато підводних каменів.
Найгірший це робота.
99% просто миють там посуд чи підлогу.
Зп за таку роботу 1200-1500 євро.
Або виходити вам там заміж))
Оренда +- 800 євро.
Барселона та Мадрид дорожче.
Ну і брократія(((
Короче, читайте.
Багато підводних каменів.
Найгірший це робота.
99% просто миють там посуд чи підлогу.
Зп за таку роботу 1200-1500 євро.
Або виходити вам там заміж))
если зарплата 1 200-1 500 евро,а аренда 800 евро.остается 400-700 евро.на эту сумму можно прожить 2 человекам?
Мавка• 14 июля в 13:12
Ответ дляАльфред Шнитке
Звичайно, що ні.
В таких ’ бідних’ країнах ЄС ( Іспанія, Італія, Португалія, Греція) для оренди треба двоє працюючих.
У нас їжа виходить +- 400 євро на двох і це без риби і інших делікатесів, бо дорого((
А ще є комуналка, одяг, взуття, ліки, відпочинок, проїзд, бензин, обслуговування авто і страховка, які тут чогось сильно дорогі.
Альфред Шнитке• 14 июля в 13:15
Ответ дляМавка
Звичайно, що ні.
Спасибо.
Мавка• 14 июля в 13:16
Ответ дляАльфред Шнитке
Спасибо.
Тут навіть діти українські підробляють у кафе після навчання, бо на одну зарплату мами витягнути все нереально((
Тут низький рівень життя.
Більшість іспанців мають квартири від батьків і здають ще нерухомість у оренду.
Ось так разом з зарплатою і вистачає.
Тут низький рівень життя.
Ось так разом з зарплатою і вистачає.
Пані з калабані• 14 июля в 13:57
Ответ дляДама_из_рекламы
Я вже заміжня )
Грузия, Болгария, Албания
Везде есть море
Нет проблем с арендой
Дешевле Испании
Это если вам пересидеть
Если надолго/навсегда - Франция, Азиль (субсидарная защита). И море есть:)
Везде есть море
Нет проблем с арендой
Дешевле Испании
Это если вам пересидеть
Я-ваш шанс• 14 июля в 20:45
Ответ дляПані з калабані
Грузия, Болгария, Албания
Везде есть море
Нет проблем с арендой
Дешевле Испании
Это если вам пересидеть
Везде есть море
Нет проблем с арендой
Дешевле Испании
Это если вам пересидеть
Сын с девушкой из Парижа перебрались в Варшаву. Прожили там 3+ года. Назад не планируют. Хотя меня и Польша надолго - пугает, после всех их ’нюансов’ в последнее время
Пані з калабані• 14 июля в 21:04
Ответ дляЯ-ваш шанс
Франция это только навсегда/надолго
Ну или страна мечты и люди с малых лет делали все чтобы сюда переехать (ну как минимум выучили на В2-С1 язык)
Пересидеть? Может у людей куры денег не клюют, богатый любовник/муж, то какая разница в какой стране тратить деньги
Я-ваш шанс• 14 июля в 21:10
Ответ дляПані з калабані
Франция это только навсегда/надолго
Они оба кайфовали от Парижа, от Франции, думали именно на будущее.. пока не пошли будни. Бюрократия, банки, сервис. Доконали банки.
Причём сын получил одновременно два контракта, французская фирма и польский гугл, и принял второе.