Викликаю на дебати• 14 июля 2025

Гормон при загостренні атопічного дерматиту- шлях в нікуди?

Сорі, що так багато питань. Просто його в мене раніше не було. Отже, з зони навколо рота пішла сукровиця, все набрякло, навколо ока теж червоне. Лікар сьогодні виписав на 3 дні гормональну мазь з подальшою поступовою відміною. Дівчата, це шлях в провалля? Наскільки страшно і небезпечно починати гормон? Чи не буде ефекту відміни і погіршення? Поділіться досвідом
chitay• 15 июля 2025
Уровень IgE 14,23 кЕ/л указывает на низкий уровень иммуноглобулина Е, что может быть связано с различными состояниями, включая некоторые виды иммунодефицитов и, в некоторых случаях, может быть нормальным для младенцев.
Вас це не хвилює? Що лікар сказав? Чи може щось кололи? Типу дексаметазона?
автор Викликаю на дебати • 15 июля 2025
Ответ дляchitay
я мало вірю, що у вас атопічний дерматит. Але я взагалі в ахєрє від сучасних дерматологів і бачу дуже багато хибних діагнозів. Це у вас вперше така висипка? Що могло спровокувати? Шкіра це вже результат події. Будь що: іжа, напій, одяг, стрес, водойма, сонце, постільна білизна, матрац і т.п.
Так, така сип вперше
автор Викликаю на дебати • 15 июля 2025
Ответ дляchitay
Лікар каже, що це атопічний дерматит в стадії загострення. За аналізи нічого не казав, що щось не так
chitay• 15 июля 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
якщо ви довіряєте лікарю,-то питань нема. В моїх близьких друзів дитині також лікували АД і ставало все гірше. Я ж відразу сказала, що це грибкова інфекція. Но їм. мабуть, потрібно було пройти свій шлях. До речі, це був доказовий дерматолог з групи доказові лікарі(((( і я в шоці від некомпетентності.
автор Викликаю на дебати • 15 июля 2025
Ответ дляchitay
Не можу сказати, що довіряю. Але я здавала соскоб на грибок,демодекс, печінку перевіряли
chitay• 16 июля 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
відкрийте довідник шкірних захворювань
chitay• 16 июля 2025
я ж не написала. що у вас грибок