Додаю напруги• 14 июля 2025

Хто купляв в юску розкладушку

Чи задоволені ви залишилися?
Мені для тривоги потрібно
Завжди недо...• 14 июля 2025
дорого.можна замовити дешевше
Ms. Iphone• 14 июля 2025
В Юске полно разных
Гага Газу• 14 июля 2025
Я купляла вживану на ОЛх, на ламелях. Особисто я не можу на ній спати, а в мені 80 кг. Звергу лежить ватяний матрац, але мені твердо, ще й ламелі відчуваю боками. А доньці ок (її вага 46 кг).
Продаю витрішки• 26 июля 2025
В нас просто під стіною в коридорі стоїть матрац юск в простирадлі на резинці і під пледом, час розгортається спального місця - 5 секунд. ))) Розкладачку теж дивилася з аналогічною метою в магазині - важкувато і жорстка дуже.