КондуктЕр тролейбуса• 13 июля в 11:56
Як зробити ремонт?
Досі мої діти (2 хлопчиків та 1 дівчинка) спали в одній кімнаті. Тобто є 1 двоярусне ліжко і 1 одноярусне ( машинка). Розумію, що діти ростуть і потрібно робити якесь перепланування у квартирі. Хто знає і може підказати якісь прості 3д програми, щоб можна було якось візуалізувати для себе ці зміни?
КондуктЕр тролейбуса
• 13 июля в 12:06
Ответ дляФима Собак
Надеюсь вы не в однокомнатной все живете
Ні, в нас 3 кімнати
Карапулька• 13 июля в 12:11
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Ні, в нас 3 кімнати
А возраст детей какой? Парням одну комнату, вторую девочке, третью вам. Но надо смотреть на возраст детей.
КондуктЕр тролейбуса
• 13 июля в 12:13
Ответ дляКарапулька
Хлопці - 6 і 11 років, дівчинка -9
КондуктЕр тролейбуса
• 13 июля в 12:17
Ответ дляБензопирен
Чат GPT как вариант. Отправьте фото, задайте вопрос, он всё сделает
Фото відправила. Він обробив і показав купу всього і все не в тему😂 Тому хочу спробувати якось сама
Пишна молодиця• 13 июля в 12:34
Ответ дляБензопирен
Он диваны в проходе дверей рисует
Ни разу не вышло с ним просчитать расстановку мебели
Я погнала• 13 июля в 12:41
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Хлопці - 6 і 11 років, дівчинка -9
І вони всі спали в одній кімнаті, при тому, що була ще одна вільна?
Готова до другої• 13 июля в 12:53
Ответ дляЯ погнала
В вільній, мабуть, бабусі живуть.
Хтомолодець? Я!• 13 июля в 13:05
Ответ дляПишна молодиця
Он диваны в проходе дверей рисует
Предьявите ему претензию. Обычно он извиняется, пишет что натупил и исправляется)
КондуктЕр тролейбуса
• 13 июля в 13:07
Ответ дляЯ погнала
Так. Раніше пробували когось окремо вкладати спати, то одразу у менших починалося мені страшно і по черзі кликали маму. Зараз вже рідше , тому хочу вже робити якісь зміни
Лепетун• 13 июля в 13:08
Ответ дляБензопирен
Мені вже все здєлав
КондуктЕр тролейбуса
• 13 июля в 13:08
Ответ дляХтомолодець? Я!
Виправляється , вибачається і знову малює не по темі🤦😂
Але підказав мені якісь програми вже , то зараз починаю вивчати
КондуктЕр тролейбуса
• 13 июля в 13:09
Ответ дляЛепетун
Мені вже все здєлав
Добре, що ще ліжко там не намалював
КондуктЕр тролейбуса
• 13 июля в 13:10
КондуктЕр тролейбуса
• 13 июля в 13:11
Ответ дляЛепетун
Мені вже все здєлав
Душ над унітазом - це взагалі фантастика🤣🤣🤣
Хтомолодець? Я!• 13 июля в 13:17
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Мені намалював сходи в стіну😂
То шафа така, то ви не зрозуміли) а взагалі цікавий варіант для дітей. І по сходинках полазити можна, і посидіти наверху. А сбоку система зберігання. Короче кажучі, він у вас умнічка, я зацінила креатив
Хтомолодець? Я!• 13 июля в 13:20
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Я таке бачила нещодавно на пінтересті, дуже вузькі приміщення і отак суміщають. Я ще хотіла заскрінити, а потім передумала пам´ять телефона забивати.
Хтомолодець? Я!• 13 июля в 13:22
Ответ дляЛепетун
Мені вже все здєлав
Класс, оптимізація простору
Хтомолодець? Я!• 13 июля в 13:24
Ответ дляЛепетун
Мені вже все здєлав
До речі, гарна ідея. Сидиш на троні і приймаєш водні процедури.