Підкажіть якою страховою для даних послуг ви користуєтеся? у кого було дтп, з якою страховою дійсно працювати з мінімум проблем?
Николай-b526• 14 июля в 13:58
зайдите на хотлайнфинанс, там страховые с рейтингом и с отзывами, цена соответственно....
ШанельКуКу• 14 июля в 13:59
Украинская страховая группа. С ней 19 лет. В дтп оплачивала тоже нормально
Курочка• 14 июля в 14:03
Ответ дляІнно4каа
ви себе добре почуваєте????анонімм
Я -да, а вот вы - не уверена.
Курочка• 14 июля в 14:07
Ответ дляІнно4каа
Схоже у вас точно загострення, ще з кимось мене плутаєте
Не знаю про обострение, а вот у вас провалы в памяти это точно!
Лень делать скрины для вас, просто вспомните что пишете людям, не брезгуя оскорблениями - и всё станет на свои места
Ответ дляКурочка
а що ви така смілива, мене обговорюєте, а сама ховаєтеся за анонімом?
схоже що від вас попахує брехнею
Курочка• 14 июля в 14:14
Ответ дляІнно4каа
схоже що від вас попахує брехнею
Иночка, Ирочка, Крычночка... мне от вашего ника ни тепло, ни холодно...
Но как видите отвечать вам ро теме желающих - целых два!
Ответ дляКурочка
Курочка,яка пише від імені аноніма, не викликає довіру.
Люди не відповідають,тому що не кожні знають хороші страхові компанії,хтось розчарувався в них, в інших немає авто...і що тут такого? Людина не може щось рекомендувати,якщо не впевнена в якості послуг
Курочка• 14 июля в 14:19
Ответ дляІнно4каа
Удалено администрацией...
Курочка• 14 июля в 14:23
Ответ дляІнно4каа
Удалено администрацией...
ООО! Ваше любимоЄ - перейти на оскорбления, когда сказать больше нечего...