Весняний Марафон• 14 июля в 15:40

Відлились кицькі мишкині сльози. Секс в сім´ї.

Мала депресію з минулого року. Добряче мене трухануло. Не могла не хотіла вже рухатись, вмиватися. Для чоловіка все то було просто жіночі капризи. Я звернулась до психіатра, він мені приписав легкі АД, заспокійливі настоянки при тривозі, вітаміни, спорт, контрастні душі. Прогулянки
Вихід з депресії був дуже не швидким.
І ось весь цей рік у нас з чоловіком не було сексу.
Він і так, і сяк.
А я не можу. Я просто нічого не відчувала.
Щоб ви зрозуміли я пару разів намагалась помастурбувати - і нічого. Моє тіло нічого не відчувало.
І ось день за днем я працювала над собою.
Іноді опускалися руки, але в мене шлях був або вперед , або в псіхушку.
І ось тільки навесні я потроху почала відчувати смак життя. Мені самій вже хотілось щось робити а не тому що треба
Якось переглядаючи фільм, там була еротична сцена і вперше за рік я відчула збудження.
Я дуже цьому зраділа. Відразу чоловікові натякнула - я готова. Він якось на жарт перевернув.
Ну я вже і матільду побрила, і білизну.
Нуль реакції.
Я йому фото еротичне.
А він каже, ех були часи.
А зараз вже я не хочу.
Приїхали
Рожки-да-ножки• 14 июля в 16:14
Ответ дляВесняний Марафон
43 мені, 48 чоловікові
Рановато ему отказывать вам в сексе
Дідова баба• 14 июля в 16:14
Ответ дляВесняний Марафон
Ну спитайте свого чоловіка. Як він розуміє що у людини депресія?

Для мого чоловіка це було як хронічний поганий настрій
Я свою депресію приховала, він не знав. Приходив додому, я обіймала, дивилася з ним фільми, приховувала сльози, ховалася у ванній, коли не витримувала. Чекала, поки всі ляжуть спати, щоб видихнути і впасти на диван. Секс був.
автор Весняний Марафон • 14 июля в 16:14
Ответ дляКондуктор автобуса
Как раз подписка!
Це жахливо що ви кажете!
Кондуктор автобуса• 14 июля в 16:15
Ответ дляВпораюсь зі всим
нет, не подписка. вы женщина или кто?
если вы готовы раздвигать ноги по первому требованию, то не значит, что каждая женщина позволит себя насиловать
Я женщина. И считаю, что У МЕНЯ подписка на секс в браке! Не все фригидны
Белая и пушистая• 14 июля в 16:15
Ответ дляПлету интриги
Врядли страдал.это женщины сложные, мужик просто пошел к другой.
Ви дуже все спрощуєте. Чоловіки такі ж як і жінки насправді. І вони теж страждають. Але деяким жінкам плдобається думати, що вони унікальні.
Иванка Бур• 14 июля в 16:15
Ответ дляПлету интриги
Вы смешная.У него давно женщина.У него не было депрессии, ему секс был нужен все это время.
Внешне вы худе не стали?Вес такой же?
Да может и есть женщина
И это говорило бы не в пользу её мужа
Рожки-да-ножки• 14 июля в 16:15
Ответ дляВесняний Марафон
Ні. Я вже місяць натякаю, що якщо він хоче, то не хай заходить .
А останній раз я натякнула що я вже хочу
Сидела женщина, скучала,
Качала ножкою своей,
И вдруг пришла мыслишка к ней...)))
Впораюсь зі всим• 14 июля в 16:16
Ответ дляКондуктор автобуса
речь идет не о фригидности, а о болезни
признайтесь себе, что вы просто боитесь не угодить мужику, чтобы не отстаться одной
Кондуктор автобуса• 14 июля в 16:16
Ответ дляВесняний Марафон
Це жахливо що ви кажете!
Так это у вас проблемы
автор Весняний Марафон • 14 июля в 16:16
Ответ дляПлету интриги
Когда депрессия, работать не будешь.
Мордой в стену лежишь сутками.
Он вище писали що навпаки при депресії сексом займались.
Фішка в тому що я намагалась хоч якось хапатись за життя.
А роботу свою я дуже люблю. В тому випадку вона була моїм рятівним колом
автор Весняний Марафон • 14 июля в 16:17
Ответ дляВпораюсь зі всим
а так он у вас просто старый уже.
На старий а зрілий
Кондуктор автобуса• 14 июля в 16:17
Ответ дляВпораюсь зі всим
речь идет не о фригидности, а о болезни
Прикольно..... вы вообще не допускаете, что это МНЕ муж боится не угодить. Когда У МЕНЯ нет секса больше недели, я начинаю присматривать себе другого мужика!
Наивная Хо• 14 июля в 16:17
Ответ дляВесняний Марафон
Напевно дрочив
А вам все рівно було? Вам пофіг, бо у вас «депресія»? Егоїзм це, а не депресія
Впораюсь зі всим• 14 июля в 16:17
Ответ дляВесняний Марафон
На старий а зрілий
я не хотела оскорбить, имела ввиду, что у него уже тоже возрастные изменения и либидо не такое уже
Рожки-да-ножки• 14 июля в 16:18
Ответ дляВесняний Марафон
На старий а зрілий
В таком возрасте мужики ещё могут быть нормальными или превращаться в дедов😪
Белая и пушистая• 14 июля в 16:18
Ответ дляВпораюсь зі всим
речь идет не о фригидности, а о болезни
Вам важко зрозуміти, але є жінки, які кохають своїх чоловіків, не вважають їх просто ’штанями в домі’. І такі жінки думають про потреби чоловіка в будь-якому стані. Але це не популярна думка тут)))
Впораюсь зі всим• 14 июля в 16:18
Ответ дляКондуктор автобуса
достаточно почитать ваши сообщения, чтобы понять, что это всего лишь ваши фантазии
Спішу - перекидаюсь• 14 июля в 16:18
Ответ дляВесняний Марафон
Ви дуже вірно все сказали.
Я все це розумію.
Як тепер виправити ситуацію
Соблазнять, что вам ещё остаётся? Возвращать интерес к себе. Или смириться.
Наивная Хо• 14 июля в 16:19
Ответ дляВесняний Марафон
Я заробляю, більше чоловіка, не хвилюйтесь на шиї не сиділа. І всю терапію проходила за свій рахунок
Ось тут і проблема.. вже дзвіночок. Ви заробляєте більше. Що ще? Він вас не приваблює, вже і там накосячив і там? Кохання немає у стосунках у вас
Белая и пушистая• 14 июля в 16:19
Ответ дляВесняний Марафон
В цьому і справа. Роботу ви любите, а чоловіка ні. Чоловік побачив ваші пріоритети...
Впораюсь зі всим• 14 июля в 16:19
Ответ дляБелая и пушистая
любовь - это чувство исключительно взаимное. и любящий мужчина никогда не будет насиловать женщину
автор Весняний Марафон • 14 июля в 16:19
Ответ дляКондуктор автобуса
Так это у вас проблемы
Та нехай навіть до кінця життя того сексу не буде, але дати себе згвалтували це за гранню розуміння
Кондуктор автобуса• 14 июля в 16:19
Ответ дляВпораюсь зі всим
Та понятно, что вы судите только по себе. У вас секс - повинность. Или награда для мужа, как сахарок для цирковой собачки.
Кондуктор автобуса• 14 июля в 16:20
Ответ дляВесняний Марафон
Пипец..... вашему мужу некудаидти, что он сидит с вами?
Та прям багіня• 14 июля в 16:20
Ответ дляВесняний Марафон
Ні. Я пішла в себе. Як тінь ходила.
Але працювати могли ... Вибірково так
Белая и пушистая• 14 июля в 16:20
Ответ дляВпораюсь зі всим
Не гвалтувати завжди можна знайти вихід, якщо обидва партнери піклуються один про одного. В випадку автора автор на чоловіка забила...
Ms. Любмая жена• 14 июля в 16:20
Ответ дляPerfect look
Большинство мужиков слишком ленивы для этого, шифроваться, куда-то ехать, наряжаться, бриться, водить даму на выгул.
Муж автора либо импотентом стал за это время, либо понял, что легче подрочить каждый раз на разных баб и ему вот эта вот канитель с автором нафиг не впала, вдруг опять в депрессию впадет, опять же
Было бы это так, тогда бы измены были бы единичными случаями
А так, у кого не спросишь, особенно у разведенных, большинству изменяли
Наивная Хо• 14 июля в 16:20
Ответ дляВесняний Марафон
Я хочу вирішити проблему в сім´ї.
Зараз мені набагато легше, в мене з´явилась енергія і ресурс для цього
Одне фото і ви очікуєте, що він на вас накинеться?) після того, як ви його наплювали на його бажання? Підштовхнули гуляти на стороні? «Хворіли», його не підпускали. Він має про все забути?
Белая и пушистая• 14 июля в 16:21
Ответ дляТа прям багіня
Але працювати могли ... Вибірково так
Так отож... цікава депресія...
Впораюсь зі всим• 14 июля в 16:21
Ответ дляКондуктор автобуса
у меня секс - это настроение, когда я болела ни о каком желании не было речи.
нет, я пыталась себя встряхнуть, считала что аппетит приходит во время еды, в итоге возненавидела партнера и рассталась с ним, потому что он мне стал противен, он видел в каком я состоянии и не брезговал справлять свою нужду об меня. я теперь этого человека презираю