Тоскующая• 14 июля в 21:08

Ендометрій 20 мм у віці 65 років, причина появи?

Минулого року була чисткаендометрію цієї ж товщини. Такоє міомі матки. Підкажіть, хто в темі, чому він у такому віці наростає інтенсивно. Чи можна на це якось подіяти? Бо, виходить, знову потрібно робити вишкрібання. Видалення усього по жіночому дуже серйозне рішення
Заздрість то погано• 14 июля в 21:55
Ответ дляSnowMaiden
Не вижу связи)
А в климаксе и после моча может подтекать у кого угодно и без экстирпации, такова селяви
Ха, очень даже есть, не профи оперировали
Заздрість то погано• 14 июля в 21:56
Ответ дляСіґеле-міґеле
Якщо в вас минулого року гістологія була доброякісна, то великі шанси, що і зараз якийсь гормональний збій, але у вас вузом 10см, от скоріш за все його захотять вже видаляти з маткою, саме через розмір. Розумію ваші тривоги, якшо просто ендометрій прибрать, щоб не наростав більше, то є ще абляція ендометрію, коли я цікавилася років 10тому, то це робили тілики в НІР, зараз може вже це більш поширена процедура.
Зачем вы пишите глупости, какая абляция если есть вероятность, что там онко???
Заздрість то погано• 14 июля в 21:57
Ответ дляПерекус беру завжди
Тобто ’ранении’?
Це ви про що?
Вот, вы даже не понимаете ,о чем речь, а пишите глупости
Бурундучиха• 14 июля в 22:04
Ответ дляПерекус беру завжди
Одним махом 6 пробірок.
Це проблема?
да так кажется просто,а я когда посмотрела на эти направления - то решила что мне это вряд ли по силам.
там кажется и узи, и все анализы по гинекологии, группа крови и непойми что ещё...
Перекус беру завжди• 14 июля в 22:06
Ответ дляЗаздрість то погано
Це ви дурниці пишите. Яке ’ранение’?
Знаю двох жінок, видаляли лапаро, все чудово.
А ваші фантазії автору для чого?
автор Тоскующая • 14 июля в 22:11
почитала, що при міомі 10 см лапаро не підходить. Не знаю, чи так в реальності
Звездолётчица• 14 июля в 23:49
Ответ дляТоскующая
Ця міома виросла за рік, минулого року іі не було? Зазвичай по кровотоку та іншим ознакам можна частково орієнтуватись чи то доброякісне утворення. Я б вам радила звернутися за консультацією в обласну лікарню
автор Тоскующая • 15 июля в 07:30
Ответ дляЗвездолётчица
Ні, міома вже досить давно є. Дякую, будемо звертатися. Не підкажете лікаря у Хмельницькому раптом?
Звездолётчица• 15 июля в 16:45
Ответ дляТоскующая
Ні, я з іншої області, тому не підкажу
автор Тоскующая • 15 июля в 16:50
Ответ дляЗвездолётчица
Ні, я з іншої області, тому не підкажу
Дякую! Здоров´я Вам!
Бурундучиха• 05 августа в 20:40
Ответ дляТоскующая
у Вас також ендометріоз таких розмірів?
у мене взагалі 5,2 мм норма не більше 5,0 після клімаксу.
направили на гістерлоскопія,але я не пішла.
це було рік назад.так і ходжу.
зараз знову хочу піти і взяти на узд направлення -подивитись як там справи.
а ваші як справи? чи все добре?
автор Тоскующая • 05 августа в 20:50
Ответ дляБурундучиха
це було рік назад.так і ходжу.
а ваші як справи? чи все добре?
зробили зіскоб ендометрію, як я зрозуміла, не дуже якісно, взяли на аналіз, завтра буде результат. Але в планах видалити матку у вересні
Бурундучиха• 05 августа в 23:17
Ответ дляТоскующая
Співчуваю.Бажаю хороших результатів.
напишіть,будь ласка коли зможете як справи.
бо у мене схожа болячка,вже рік як призначили гістероскопію,а я все вагаюсь.
автор Тоскующая • 06 августа в 07:48
Ответ дляБурундучиха
Співчуваю.Бажаю хороших результатів.
Дякую, ок
Смешнюча• 28 августа в 20:46
Ответ дляСтолічна штучка
Последствий удаления матки нет даже не в климаксе, если женщина чайлдфри, матка нужна только для беремености.
И некоторым голова, чтобы есть. Нет слов, одни выражения.
Последний вагон• 15 сентября в 20:44
Ответ дляЦвірінь
Які наслідки має видалення матки після клімаксу?
Опущение органов как минимум
Оченьценная• 24 сентября в 10:38
Дуже дивний підхід. В клімаксі ендометрій має бути менше 0,5см.
У мами в 70 років діагностували онкологію матки з ендометрієм 2см.
Видаляйте все, поки не пізно.
Оченьценная• 24 сентября в 10:40
Ответ дляЗвездолётчица
Це легко сказати, але насправді не так вже і просто. Тільки дурні вважають що «нема органу - нема проблеми». Екстирпація теж має свої наслідки. Тому рішення треба приймати зважено з урахуванням ризик/користь
Які проблеми в менопаузі при відсутності матки? Вона вже не потрібна, тільки ризики створює разом з яєчниками.
Оченьценная• 24 сентября в 10:43
Ответ дляТоскующая
Боже, дівчата, ще спитала gpt, дуже страшно він написав. Що це може бути не міома, а лейоміосаркома і онкопатологія ендометрію. Чи бачили б злоякісність по узд?
Тільки гістероскопія покаже