Лінива, не каюсь• Изменено 14 июля в 21:15

Порадьте майстра зробити пудрові брови, Київ

Всім привіт. Порадьте майстра, Київ бажано лівий берег. У кого були саме ви.
Шукаю мастера, який зробить максимально природні.
Звичайно і пігмент, щоб з часом не змінював колір на сірий та інші.
Фото для прикладу.
Люблю кетчуп• 14 июля в 21:16
Могу только отсоветовать от одной ’мастерицы’
МадамОхмури• 14 июля в 21:17
Студия Konchinska, левый берег ( есть и на Левобережной, и на Позняках).
Указка• 14 июля в 21:18
Мазурик Тетяна, але вона на Подолі.
автор Лінива, не каюсь • 14 июля в 21:25
Ответ дляУказка
Мазурик Тетяна, але вона на Подолі.
Я її щойно шукала на фб, не знайшла. Як вона хоч виглядає?)
автор Лінива, не каюсь • 14 июля в 21:26
Ответ дляЛюблю кетчуп
Теж підходить. Це фобія #1 - невдалі брови, в завтра на роботу. Так би вже давно зробила
Указка• 14 июля в 21:27
Ответ дляЛінива, не каюсь
https://www.facebook.com/share/1EYTwA8ftN/
автор Лінива, не каюсь • 14 июля в 21:27
Ответ дляМадамОхмури
А прізвище мастера?
Люблю кетчуп• 14 июля в 21:28
Ответ дляЛінива, не каюсь
Некто Анифа не Левом берегу.
Бубль Гум)• 14 июля в 22:02
Пигмент изменится любой со временем, как на любом тату. Мастер: Арина 067 609 0604, если не выехала, конечно. У нее делала.
Сонячний зайчик• 14 июля в 22:45
https://www.instagram.com/brows.dont.lie?igsh=

Она не постоянно в Киеве и желающих у нее предостаточно, но ее работы очень аккуратные и естественные.
Я делала у нее брови перед карантином и очень довольна, как сходит пигмент - он посветлел, но не ушел ни в серый, синий или розовый
МадамОхмури• 14 июля в 22:55
Ответ дляЛінива, не каюсь
А прізвище мастера?
Юля, просто Юля
Айболитная• 14 июля в 23:46
https://www.instagram.com/lemish_permanent?igsh=

Дуже акуратна дівчина і все круто робить. Житомирська одна гілка від Лівобережної і ціни хороші.
автор Лінива, не каюсь • 15 июля в 00:02
Ответ дляАйболитная

А ви в неї були? Фото супер. А головне, я колись чула, що у майстра, якому немає чого приховувати за фотошопом, є багато саме відео результатів робіт
Айболитная• 15 июля в 00:03
Ответ дляЛінива, не каюсь
Мама моя була. Їй гарно зробила, як людина теж хороша.
Нагайна• 16 июля в 13:37
Марго Мордасова. Позняки.
Я у її матері Ольги робила, але вона переїхала в Нідерланди. Також вони є офіційними дистрибʼюторами якісних пігментів з Нідерландів.