Тантрический кекс• 15 июля 2025

Чи повинні діти допомагати на городах?

Мова йде про 20+, які живуть з батьками, та й взагалі про всіх дітей. Це обов´язок допомагати(прополоти, просапати) чи бажання дитини.
Криниця щастя• 15 июля 2025
Ответ дляКовбой Хагис
З якого дива діти зобов´язані задовольняти суб´ єктивні(!), жодною конкретною раціональною необхідністю не підкріплені забаганки (!) притрушених родичів вирощувати город у сучасному світі, де навіть у воєнній Україні купа харчів? Щоб що? Щоб мамо хизувалася перед сусідкою або продала ті помідори за 10 грн? Фу, яка кончена логіка
Т е есть - субъективные не прикреплённые никакой рациональностью забаганки?)
Криниця щастя• 15 июля 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Для себе можна і купити. Для себе можна розставити пріоритети, ’Я вирощую для себе бо Я так хочу’.
Дитина тут до чого?
А ребенок не ест?
Криниця щастя• 15 июля 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Тобто ви культивуєте нормалізацію дитячої праці за їжу? Більшовики й інша кривава еліта аплодувала би вашим заявам
Ну т е лучше не есть вообще ребенку? В детский дом его отдать, чтоб государство накормило вместо работы с семьёй на своем огороде?)
Ковбой Хагис• 15 июля 2025
Ответ дляКриниця щастя
Як я пояснила в своєму коментарі, навіть у воєнні часи на 4-й рік повномасштабного вторгнення в усіх куточках України є магазини з їжею. Яка раціональна причина змушувати дітей втрачати дорогоцінний час на грядках? Крім гордині мамані і татуся можете назвати хоч 1 причину?
Ковбой Хагис• 15 июля 2025
Ответ дляКриниця щастя
А ребенок не ест?
А ви нормалізуєте дитячу працю за їжу? Почитайте про рабство
Весотехник• 15 июля 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Вы дальше Киева выезжали хоть раз? Есть огромное количество городов и сел, где частные дома и люди питаются с огорода, представьте. Где зарплаты 6-11 тыс гривен. И если бы не огород то зубы на полку можно сложить. И дети там без напоминаний и упрашиваний знают, что надо помогать
Криниця щастя• 15 июля 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
Вот пример моей семьи. Брат живёт в селе. Они живут с огорода и коровы. Работают все, т к это из основной доход. Это бытовой вопрос.
И моя свекровь в частном доме. У нее пунктик, что каждый клаптик земли должен быть засажен овощами. Она больная, сама не может это все обрабатывать. Мы много раз предлагали, засадить травой, заложить плиткой и оставить ей кусочек под цветник и салат для удовольствия. Но нет, нас нужен подвиг, нам нужно сдохнуть. Простите, но поддерживать маразм ценой своего здоровья я не готова. Супруг с больными суставами копает тот город каждую весну, а потом лечит обострение. Бо мамО закатывает истерики, что без той городыны все подохнут с голоду. Я считаю, что в этом случае помощь должна быть по желанию
Так а почему ваша свекровь не хочет газон? Может ей пенсии ее не хватает на нормальную жизнь?
Люблю порядок• 15 июля 2025
да
Ковбой Хагис• 15 июля 2025
Ответ дляКриниця щастя
Я вже написала, всюди є магазини. Я нещодавно була в прифронтових містах, навіть там магазини працюють, деякі навіть цілодобово (для військових).
Криниця щастя• 15 июля 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Наверное потому, что люди огороды обрабатывают не просто от любви к труду, не?
Не хватает людям на безбедную жизнь без огорода. Вот и работают там.
Вы не знали об этом?
Ковбой Хагис• 15 июля 2025
Ответ дляВесотехник
Принести воду і рачки стояти по 10 годин на городі — не одне й те саме. Діти не винні, що батьки не взмозі заробити на їжу
Счастье_же_вот_оно• 15 июля 2025
В каждой семье по разному, в моей не должны,но сами помогут я уверена
Криниця щастя• 15 июля 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Я нормализую детский труд в принципе)
Мамаша в бигудях• 15 июля 2025
Ответ дляКриниця щастя
А ребенок не ест?
Чия дитина?
Криниця щастя• 15 июля 2025
Ответ дляКовбой Хагис
А вы всем денег дадите на походы в магазин?
Сундучок с каникулами• 15 июля 2025
Пока училась жила с родителями. Подрабатывала. Мы живём в областном центре, но у родителей дача. Блин, как я не уговаривала покупать ту несчастную картошку с огурцами, как не пыталась выкупить себя из этого садо-огородного ада, но со стороны бабушки были обиды и она накручивала маму. Только труд на жаре в компании мошек и слепней, только вымощенные собственноручно в муках и ненависти ко всему происходящему помидорчики, только хард кор. Закончила учебу и через неделю съехала. А родители удивились чего так быстро, ведьмы в хороших отношениях. В хороших, но только если вынести за скобки огород и все что с ним связано.
Считаю что во время супермаркетов и рынков огород это хобби и насильно заставлять заниматься своим хобби детей это садо-огородный абьюз
Ковбой Хагис• 15 июля 2025
Ответ дляКриниця щастя
Вы не знали об этом?
Так хай дорослі і заробляють, діти тут яким боком? Немає грошей — не народжуй. Але ж ахатися без гондона приємніше, тре уважити чоловіка, та і що люди скажуть?! Ура, рабство 21 століття 🙂
Мамаша в бигудях• 15 июля 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Вона тролить. Відповідайте їй її ж мовою
Криниця щастя• 15 июля 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Чия дитина?
Того, у кого есть огород
Мамаша в бигудях• 15 июля 2025
Ответ дляКриниця щастя
Того, у кого есть огород
Спитайте в них
Ковбой Хагис• 15 июля 2025
Ответ дляКриниця щастя
Я нормализую детский труд в принципе)
За їжу, правильно? Немає праці — сидить голодний? Дядько Ленін і Сталін оцінили би ваші коментарі
Криниця щастя• 15 июля 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Уже родили. Что дальше?
В детдом или на огород?)
Весотехник• 15 июля 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Ну понятно все с вами. Нашла кому объяснять, простите😁
Ковбой Хагис• 15 июля 2025
Ответ дляКриниця щастя
Чому дитину має хвилювати, де мамо з татом знайдуть гроші? Як немає бабок купити або продати їсти, то хай купляють презервативи. Для цього достатньо думати на півкрока вперед і бачити трохи далі свого носа
Ковбой Хагис• 15 июля 2025
Ответ дляКриниця щастя
Уже родили. Что дальше?
В детдом или на огород?)
Я написала, що далі. Нести відповідальність за свої вчинки, а не перекладати на дитину, котра не просила її народжувати і не винна, що у сім´ї ні на що, крім розмноження, не вистачає мізків
ИМХОля• 15 июля 2025
Ответ дляКриниця щастя
Ваш ребенок ничего не делает по дому? Не моет за собой посуду, не убирает, не готовит еду?
За собой убирает, еду может себе разогреть. На всю семью не готовит) Его задача, в первую очередь - учёба и спорт
Дівчина Бобула• 15 июля 2025
Нет, и близко не должны подходить, я там травмировалась в 21.
ИМХОля• 15 июля 2025
Ответ дляКриниця щастя
А ребенок не ест?
Т.е. ребёнок ещё и еду себе должен добывать?
Мамаша в бигудях• 15 июля 2025
Ответ дляВесотехник
Так, там і народжують дітей багато ’в поміч’. Бо треба руки обробляти городи.
Ковбой Хагис• 15 июля 2025
Ответ дляИМХОля
Усе вірно. Ви бажаєте, щоб дитина виросла з нормальною самооцінкою і адекватним сприйняттям світу і себе. Вам не потрібен раб. Ви хочете зростити особистість. Фанатам города не зрозуміти, як це — мати власні бажання і самоцінність. Бо фактично навіть державі вигідно мати тупу робочу силу, як он в СРСР було 100 років тому. ’Люблячі’ недоумки-батьки охоче продовжуть традицію дибілізації населення, виховуючи рабів