Тантрический кекс• 15 июля в 08:22
Чи повинні діти допомагати на городах?
Мова йде про 20+, які живуть з батьками, та й взагалі про всіх дітей. Це обов´язок допомагати(прополоти, просапати) чи бажання дитини.
Криниця щастя• 15 июля в 08:53
Ответ дляМамаша в бигудях
Все написано вище. Перечитайте ще раз
Я не понимаю: убирать в доме - это тоже инициатива родителей. Ребёнок родился в таких же обстоятельствах, что до него в доме кто-то убирал).
Значит он имеет право не принимать участие в уборках? Я вас правильно понимаю?
ЛюблюДевчонок• 15 июля в 08:54
Если ваша семья выживает за счет огорода, то конечно это семейное дело, включая детей. а если развлечение родителей , а то как же сидеть без дела, то на ваш вопрос- дети не должны.
Мамаша в бигудях• 15 июля в 08:54
Ответ дляКриниця щастя
Ні, неправильно. Перечитайте ще раз
Дама_с_караваем• 15 июля в 08:55
Ответ дляНе будь КакСвета
Огород это не бытовой вопрос. Я в свое время отапахала на этих огородах, так своему ребенку такого не пожелаю. Теперь мне эти огороды вылазят боком.
Родители уже давно не обрабатывают. У свекрови частный дом, так жрали меня, что не помогаю. Прямым текстом сказала что бы ни свежие овощи, ни банки с закрутками мне не возили и от меня отцепились. Я все куплю, но свою спину с грыжами убивать на ваших грядках не буду.
Я тоже помогала с огородом родителям, картошку садила, поливала помидоры, тяпала, траву рвала...конечно даже рядом не так много времени как мама, но даже в детстве было понятно что это было не от хорошей жизни и что огород был необходим. Конечно если огород является исключительно увлечением для мамы, то помощь от ребенка не будет нужна, но когда мама с папой работают по 8-10 часов, денег особо нет и огород это необходимость, то дети, тем более подросшие дети должны помогать. Плюс вырывая траву и собирая клубнику или помидоры здоровье сильно не угробишь, лежание с планшетом его губит сильнее.
Ответ дляКовбой Хагис
Ініціативою батьків було б народити дитину, їх ніхто не змушував, тим паче дитина не вилізла з матки під час сексу і не блага привести її в цей ’чудовий’ світ. Що за дурна логіка, що мамо з татом не вміють/не хочуть трахатись з презервативом, тому дитина по факту зобов´язана бути рабом? Можна було купити той нещасний презик, заощадити купу грошей і найняти прибиральницю. І сміття без дітей менше
Трудове виховання це теж виховання
Любовь Калистратовна• 15 июля в 08:55
То власне родинні відносини. У мене є город і пару кущів винограда. Я поїхала, наколотила засіб від грибків і попросила поприскати. Дитині 18 років, заробляє трохи і вчиться (тут реально, бо дуже прдобається і внз , і фах). В себе прибирає. Нащо їй ті городи.
Пускаю бісики• 15 июля в 08:55
Ответ дляlilul990
Я недовго жила в Шотландії де власний шмат землі на вагу золота. Люди розбивають городи і садки і як малі діти біля того ходять. Навіть багаті бюргери з якими спілкувалась, мали курей і власний город. Пані там полола і в землі копалась. Щаслива жінка
Тільки в нас непонятно чого це рахується - фууу
Бо в пані 5 соток, а в моєї бабці було 80. То не фу. То звіздєц!
Криниця щастя• 15 июля в 08:57
Ответ дляМамаша в бигудях
Ні, неправильно. Перечитайте ще раз
Я перечитала много раз.
Чем быт на огороде отличается от быта в доме?
Ковбой Хагис• 15 июля в 08:57
Ответ дляlilul990
Не знаю нікого хто бисмажився. Дві години зранку і дві години увечері
4 години на день на порання в землі, здуріти можна. Коли 100500 супермаркетів навколо. А можна було б відпочити, почитати щось корисне, пройти курс, познайомитись з новими людьми, поїхати в сусіднє місто, сходити на прогулянку навіть на ту саму природу, присвятити час хобі (танці, малювання, вишивка, гра на інструменті)... Але копирсатися в багнюці важливіше. Дуже вигідно, коли населення не встигає нічого, крім грядок, тоді немає часу думати про розвиток
как тебе такое илон маск• 15 июля в 08:57
Ответ дляПускаю бісики
И минимум 40 было под картошкой наверно )
Как у моей бабушки
Только парадокс в том, что наша семья столько этой картошки не съедала, а садить 40 соток надо 😵💫
Как у моей бабушки
Пускаю бісики• 15 июля в 08:58
Ответ дляlilul990
Так я про задоволення а не упахуватись до сьомого поту
Там, де мова про допомогу, город не для задоволення
Ковбой Хагис• 15 июля в 08:59
Ответ дляlilul990
Трудове виховання це теж виховання
Так праця має бути чимось обумовленою. Проходити навчання, займатися в спортивній секції — чим не праця? Набагато ліпше працювати на їжу 👍 До речі, їжа — це всесвітньо визнана базова потреба людей і в тому числі дітей. Круто працювати заради елементарних базових речей з пелюшок
Шалена невинність• 15 июля в 08:59
Ответ дляlilul990
Та зрозуміло що бабця переробляла. Але нова концепція - ради задоволення - чим не краще спортзалу?
Оно не дает тех же движений и нагрузок
Мамаша в бигудях• 15 июля в 08:59
Ответ дляКриниця щастя
Я перечитала много раз.
Биту в городі взагалі не може бути🤦♀️ це тяжка вимотуюча фізично праця.
Одразу видно, що ви абсолютно далека від села і фізичної праці. Ви думаєте даремно всі молоді хочуть якнайшвидше втекти з села?
Ответ дляКовбой Хагис
Два місяці переважно. Залежить що у вас насаджено. Не круглий же рік
Ковбой Хагис• 15 июля в 09:01
Ответ дляКриниця щастя
Я перечитала много раз.
Тим, що город не є життєвою необхідністю. Дах над головою є необхідністю, якщо у вашої дитини не буде житла, вас позбавлять батьківських прав. Яка необхідність вбивати молодість на нікому не потрібному в сучасних реаліях городі? Я визнаю єдине виключення, коли це серйозний сімейний бізнес, що реально приносить високий дохід, і діти виявляють бажання перейняти сімейну справу
ИМХОля• 15 июля в 09:01
Ответ дляКриниця щастя
Дети любого возраста должны помогать родителям с бытовыми вопросами. Это обязанность, а не желание/нежелание
Кто решил что это обязанность? Детей заводят для решения бытовых вопросов? Сейчас например каникулы, и мой может спать сколько хочет, когда будет ходить на учёбу, то это его работа.
60 метрів сметани• 15 июля в 09:02
Ответ дляlilul990
Я надеюсь, каждодневные забеги длинною в 8 км вы с таким же удовольствием бегаете как и на огород?
Криниця щастя• 15 июля в 09:03
Ответ дляМамаша в бигудях
А что такое выращивание еды для себя как не быт?
Какое этому есть определение?
Криниця щастя• 15 июля в 09:04
Ответ дляКовбой Хагис
А если у ребенка не будет еды - родителей не лишат родительских прав?
Пускаю бісики• 15 июля в 09:04
Ответ длякак тебе такое илон маск
Как у моей бабушки
Так, може й більше. Дід на базар їздив продавав... Але ми до того вже відношення не мали)) наша справа була посапати, підгорнути, вибрати. Бо ж літо, онуки-помічники приїхали. Звичайнр, не весь город ми порали, але і того було достатньо. І вибирали картоплю вже всю, до кінця городу...
Ковбой Хагис• 15 июля в 09:04
Ответ дляКриниця щастя
Какое этому есть определение?
З якого дива діти зобов´язані задовольняти суб´ єктивні(!), жодною конкретною раціональною необхідністю не підкріплені забаганки (!) притрушених родичів вирощувати город у сучасному світі, де навіть у воєнній Україні купа харчів? Щоб що? Щоб мамо хизувалася перед сусідкою або продала ті помідори за 10 грн? Фу, яка кончена логіка
Криниця щастя• 15 июля в 09:05
Ответ дляИМХОля
Ваш ребенок ничего не делает по дому? Не моет за собой посуду, не убирает, не готовит еду?
Мамаша в бигудях• 15 июля в 09:05
Ответ дляКриниця щастя
Какое этому есть определение?
Для себе можна і купити. Для себе можна розставити пріоритети, ’Я вирощую для себе бо Я так хочу’.
Дитина тут до чого?
Ковбой Хагис• 15 июля в 09:05
Ответ дляКриниця щастя
Тобто ви культивуєте нормалізацію дитячої праці за їжу? Більшовики й інша кривава еліта аплодувала би вашим заявам
Не будь КакСвета• 15 июля в 09:06
Ответ дляКриниця щастя
А какой это вопрос, по вашему мнению? Можно определение?
Вот пример моей семьи. Брат живёт в селе. Они живут с огорода и коровы. Работают все, т к это из основной доход. Это бытовой вопрос.
И моя свекровь в частном доме. У нее пунктик, что каждый клаптик земли должен быть засажен овощами. Она больная, сама не может это все обрабатывать. Мы много раз предлагали, засадить травой, заложить плиткой и оставить ей кусочек под цветник и салат для удовольствия. Но нет, нас нужен подвиг, нам нужно сдохнуть. Простите, но поддерживать маразм ценой своего здоровья я не готова. Супруг с больными суставами копает тот город каждую весну, а потом лечит обострение. Бо мамО закатывает истерики, что без той городыны все подохнут с голоду. Я считаю, что в этом случае помощь должна быть по желанию