Лялькодзьоб• 15 июля в 18:24
У квартирантів вдома сморід
Приходила сьогодні до квартирантів – такий запах стоїть, що знаходитись в квартирі просто неможливо. Ніяково було робити зауваження їм, бо я навіть ніколи не стикалася з такою ситуацією. Це не запах домашніх тварин, не від цигарок – а просто не знаю, що так смердить. Є ідеї? Що з цим можна буде зробити?
Ms. Любмая жена• 15 июля в 18:24
Які ідеї замість вас їм про це сказали, чи піти поприбирати в них?
Впринципі і то і то можуть за вас зробити за гроші 💰 наймані люди, якщо самі не впораєтеся)
Домашня Зюзя• 15 июля в 18:25
Вчорашнього теми мало було?
Сьогодні вже про сморід?
Відмовляйте в оренді та шукайте інших
Сьогодні вже про сморід?
Відмовляйте в оренді та шукайте інших