Добротная• 16 июля 2025
2 группа инвалидности и влк
Могут ли назначить влк если вторая группа инвалидности пожизненная. Группа получена в 2015 году. Психическое заболевание.
Человек данные не обновлял, объявили в розыск, сейчас назначили проходить влк. Его что могу признать годным и забрать?
Добротная
• 16 июля 2025
Ответ дляЯ не в теме
Могут. Может он купил инвалидность заблаговременно
Не покупал. Обалдеть то есть по влк группу могут снять?
Я не в теме• 16 июля 2025
Ответ дляДобротная
Если докажет то не снимут.
Домашка• 16 июля 2025
Не можуть. Івалідність - підствва для вістрочки. Влк не потрібно. Хай встановить резерв і обновить данні.
Добротная
• 16 июля 2025
Ответ дляДомашка
У него кнопочный телефон. Там характер такой капец. Я боюсь чтоб его не забрали. Я уже создавала тему, это бывший муж. Жалко дурака(
Домашка• 16 июля 2025
Ответ дляЯ не в теме
Если докажет то не снимут.
Нічого не потрібно доказувати. Мсек вирішила, що він інвалід, і тому служити не має
Домашка• 16 июля 2025
Ответ дляДобротная
Якщо змусять написати добровольцем хіба що. Не мають забирати і вл незаконне. Можна подавати на суд
Я не в теме• 16 июля 2025
Ответ дляДомашка
Так? Хіба не було закону що всі хто до війни отримав мають пройти влк? Мені зять казав, в нього і його брата така собі 2 гр. Проходив влк після початку війни то був пригодний, але не за місцем проживання.
Поддакиваю иногДА• 16 июля 2025
Ответ дляДобротная
Снова направят на комиссию, документы пересылают , могут потерять по дороге. Так у моего дальнего родственника
Ковбой Хагис• 16 июля 2025
Придатним можуть визнати, хоча скоріш за все це буде придатний з обмеженнями. А от мобілізувати без згоди не можуть, бо інвалідність це підстава для відстрочки.
Домашка• 16 июля 2025
Ответ дляЯ не в теме
Ні. Такого закону точно не має на рахунок тих , хто отрииав піся 22гог не знаю. А хто раніше не поинен підтверджувати
Ковбой Хагис• 16 июля 2025
Ответ дляДобротная
Влк не встановлює і не знімає групи інвалідності. Влк визначає придатність до служби. Інвалідність встановлює лише мсек (зараз інша назва).
Добротная
• 16 июля 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Сказал, что написал заявление на отсрочку
Ковбой Хагис• 16 июля 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
На яку комісію? Влк не має повноважень відправляти на мсек.
Твердая валюта• 16 июля 2025
Люди, ау, яка влк при інвалідності?
Автор, нічого йому не буде, хай піде зі всіма документами.
Ковбой Хагис• 16 июля 2025
Ответ дляДобротная
Якщо колись проходив влк і визнаний ’обмежено придатним’, то по новому положенню влк має знов пройти комісію. Це потрібно лише для коректного оновлення даних. Мобілізувати без згоди інваліда не можуть, навіть якщо влк визнало придатним до служби.
Добротная
• 16 июля 2025
Ответ дляТвердая валюта
Люди, ау, яка влк при інвалідності?
Ходил он туда уже. Я не могу с него нормально нечего добиться. Сказал, что написал заявление на отсрочку уже. Но будет ещё комиссия. И ещё сказал будет суд, потому что он был в розыске из за того, что не обновил данные
Перша на селі• 16 июля 2025
Ответ дляДобротная
Инвалидность- основание для отсрочки
О строчку нужно оформить либо через резерв либо через тцк
Влк при инвалидности не обязательно проходить, только по желанию
Хотите помочь помогите оформить оистрочку одним из 2 способов
Завжди з рушником• 16 июля 2025
Ответ дляДобротная
Ні не можуть . ВЛК на рішення МСЕК , та ще й 2015 року, не впливають.
Відправляти з групою на ВЛК теж незаконно. Консультуйтесь з юристом.
Поддакиваю иногДА• 16 июля 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Год назад отправляли
Добротная
• 16 июля 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Не знала що є ще ті хто не оновив до цих пір дані
Я ему и сказала, что имея группу влезть в это дерьмо надо талант уметь
Педиатор_я• 16 июля 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
звісно є, а ще ви не знаєте про знаки пунктуації
Забрызжу ядом• 16 июля 2025
Ответ дляПедиатор_я
Яка ви нудна. Закони треба знати а не пунктуацію
Педиатор_я• 16 июля 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
конституція на паузі, так що с..и на ті закони
Забрызжу ядом• 16 июля 2025
Ответ дляПедиатор_я
А потім такі які с...ь на закони бігають від ТЦК...якщо можна відразу все зробити як має бути
Педиатор_я• 16 июля 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
ну зроби та не бігай, я пас))і будь ласка, ставь коми, бо якийсь набір слів