Кукарачка• 16 июля в 10:33
Очень отекает лицо
Пью до трёх литров воды, в туалет ходу всего три раза а день
Утром глаза открыть не могу
Анализ мочи норм, УЗИ норм
Что проверить?
Утром глаза открыть не могу
Анализ мочи норм, УЗИ норм
Что проверить?
Кукарачка
• 16 июля в 10:40
Ответ дляАтятя_тётя
а зачем 3 литра?
Ну так получается, пить хочу. Не всегда три, иногда полтора, два. Полтора минимум
Синди Кроуфорд• 16 июля в 10:50
Ответ дляКукарачка
Цукор перевіряли? Ви їсте багато солоної їжі? Чи у вас просто безпідставна звичка пити воду?
Дівчина Бобула• 16 июля в 10:50
Кошмар 3 литра!! Я и в жару больше литра не выпью
У вас похоже диабет
Дівчина Бобула• 16 июля в 10:53
Ответ дляСинди Кроуфорд
Але при діабеті і сцуть багато, не тільки п´ють
При другой причине не бывает такое желание постоянно пить!! Значит еще и почки плохо работают
Синди Кроуфорд• 16 июля в 10:57
Ответ дляДівчина Бобула
При якій другій? Є харчові звички, які можуть призводити до спраги, а також до затримки самої рідини. Наприклад, є люди, які люблять солону рибу. От аж трусяться за нею. І вживають кожен день . Як ви вважаєте, це причина для постійної спраги чи ні? А до затримки рідини?
Є люди, у яких звичка пити багато води. Це просто звичка. І так, з понад нормовим вживанням води організм не справляється. Нирки авторка перевірила. Їй простіше менше пити, ніж вживати сечогінне, вбиваючи нирки далі.
База_птеродактилей• 16 июля в 11:20
Ответ дляДівчина Бобула
У вас похоже диабет
Ну ви дуже мало пʼєте.
Кукарачка
• 16 июля в 11:42
Ответ дляСинди Кроуфорд
Из за жары,так обычно я мало пью
Сахар норма