Твердая валюта• 16 июля 2025
Як ви чистите пральну машину, щоб не було запаху і накипу?
Порекомендуйте спеціальні засоби, будь ласка
Заела_пластинка• 16 июля 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
16 років. Запахів нема, накипу нема. Арістон, аквалтіс
Де ви бачите, що немає накипу?
Купи слона• 16 июля 2025
Ответ дляСоня-сонятко
)) буває :)
Я знаю що в пралку дехто кидає таблетки для посудомийки. І типу «чистить» на високих температурах
Я пробувала ( чесно- в мене пралка після цього почала воняти навпаки
За ким я буду?• 16 июля 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
Де ви бачите, що немає накипу?
Була проблема з електронікою після стрибків напруги, був майстер. Він все подивився. Я вивалила купу запитань з кідстафу. То він розказав що все залежить від пралки. У мене оригінальна італійська, не українська сборка. країну дивитись по шильдику.
Соня-сонятко• 16 июля 2025
Ответ дляКупи слона
Капець.. тоді не буду таке пробувати :(
Дякую за попередження