фан L.O.S.T.• 16 июля 2025
Не розправляється чаша
Купила в минулому році чашу в просторі. Була дуже задоволена. У мене влітку критичні дні жахливі, ллє страшенно. Вона мене просто врятувала на морі.
Зараз знову почалася халепа, я за ту чашу, а вона не розправляється. І, відповідно, все пропускає.
Це я всохла там за рік, чи що?))
І що робити? Менший розмір брати?
Це я всохла там за рік, чи що?))
І що робити? Менший розмір брати?
Можу брикнути• 16 июля 2025
Чуть более мягкую брать. Возможно за время чуть уплотнился/затвердел силикон
Раз одела не бу• 16 июля 2025
Чего же усохла, если раздалась в ширь? Чаша может и усохла, а Вы явно нет, если проливается 🙄
Тут надолго• 16 июля 2025
Ответ дляРаз одела не бу
А якщо логічно подумати? А не писати перше, що прийшло на думку
фан L.O.S.T.
• 16 июля 2025
Ответ дляРаз одела не бу
Вона не розправляється. Взагалі. І крутила, ніяк. Тому і пропускає
Раз одела не бу• 16 июля 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Так с ней и проблемы, а не с Вами.
фан L.O.S.T.
• 16 июля 2025
Ответ дляМожу брикнути
Дійсно, я і не подумала про це. Напевне, ви праві
Оябунчик• 16 июля 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Зажмите в руке, оставляя определённый диаметр для расправления. Ну имитация того места. И посмотрите, расправляется или нет. Визуально будет понятно, может и правда устарел материал и стал неэластичным, негибким. Кипятком обдайте. Может станет мягче..
фан L.O.S.T.
• 16 июля 2025
Ответ дляОябунчик
Дякую
Бурундучиха• 16 июля 2025
Ответ дляОябунчик
Кстати да, перед тем как вставлять тоже стала горячей водой обдавать и лучше устанавливается
фан L.O.S.T.
• 16 июля 2025
Ответ дляLacrimo
Може чаша неякісна, у мене розправлялась завжди якщо поправити, як варіант ви не так складаєте, або засильно складаєте. Ще варіант дійсно не підходящий розмір - завелика. Але я кажу з досвіду яка народжувала, до родів я ними не користувалсь , може і більше проблем з ними.
У мене двоє дітей. І я вперше оце в минулому році спробувала. Була в захваті. 2 км до моря, там 2-3 години і 2 км назад. І нічого ніде не протікає. Чаша хл, і то була повна.