Коли мовчу- приємна жінка• 16 июля в 22:47

Поясніть мені що вже знов у Меган сталося?

Чого знов її всі тролять після інтерв´ю?
До журналістики питань немає там по ліцу відно. А та шо вже вчудила?
Кто крайний?• 16 июля в 22:51
Советчицы как всегда впереди планеты всей, только тут все сплетни читаю))
Тріль!• 16 июля в 22:54
Ничего особенного, просто очень комплиментарное слащавое интервью. Похвалили друг дружку и разошлись.
So_so• 16 июля в 22:54
Мне только в тик токе пародии попадались. Смеются над её нарциссизом. О, как я тяжело работаю, да, знаю, что такое тяжелая работа...всё утро я читала свои имейлы и говорила Эйч..
Качка в тапцях• 16 июля в 22:57
Ответ дляSo_so
У нас теж така є, Дімопулос, вічно пише як вона втомилася, салон, кафе, прогулянка, спортзал, важкий графік.
Бяки-козяки• 16 июля в 23:01
Ответ дляSo_so
Мне нравилось, как её пародировал мужик, со всеми её ужимками, как она перепаковывает пасту, ягоды и т.д.
автор Коли мовчу- приємна жінка • 16 июля в 23:03
Ответ дляБяки-козяки
Так😄 я теж бачила. Він ще класно показував ніколь кідман і блейк лайвлі
So_so• 16 июля в 23:04
Ответ дляБяки-козяки
И мне
Приму в дар• 17 июля в 00:28
Ответ дляКачка в тапцях
Димопулос хоть красивая...
ХаДиДиШь• 17 июля в 00:43
А дайте плиз ссылочку еа мужчину пародиста
Нагайна• 17 июля в 00:48
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Дайте посилання
Царевна_несушка• 17 июля в 09:42
Ответ дляКачка в тапцях
Я взагалі не розумію кому ця Дімопулос може бути цікава? Вона ж здається в Віагрі три дні поспівала і всьо. Чого за нею слідкувати????
Куплю орехи• 01 августа в 14:03
Ответ дляКачка в тапцях
Оо, то таких 90% блогерів в інстаграмі.
«Ой, я так втомилась, ось мій план на день:
Склянка води з лимоном
Йога
Кава
Сніданок
Вигуляти песика
Нова почта
Друга кава
І т.д.
Я так читаю і думаю, якого х... я це читаю взагалі.

А ще в мене така сестра чоловіка, ніде не працює, в магазин сходить і така заклопотана, що я працюю і навчаюсь, навіть не знаю що і сказати)