жінка незаміжня• 16 июля в 23:07
Почему наркоманы хотят и других подсадить
на эту дрянь? Что им это дает?
Всюди влазю• 16 июля в 23:10
Я коли вчилася на юр.факу ми мали пари в диспансері і син зараз в меді теж в псих лікарні має пари. Заможніх не мало серед наркоманів
Алина-1240• 16 июля в 23:10
Мозги выпаялись....я видела девку под солями, то жесть, оно выгибается как монстр в теле...и выдела амфетаминовую наркоманку, ту преследовали и ходили за окном на ...8 этаже
мадамГрицацуева• 16 июля в 23:13
Ответ дляВсюди влазю
Переважно не бідних людей, щоб купували.
Так, погоджусь. Я з бідних.. і що... Мені ні разу їх навіть не запропонували, не показали навіть... Навіть йоги і релігійні секти мене бачить в своєму колі не хочуть, не запрошують, дружити ніхто не хоче через мою бідність. А я без шкідливих звичок, маю не одне якісне цікаве хоббі.
Библиотекарь• 16 июля в 23:13
Не зовсім відповідь на ваше запитання, але додам. Поліції вигідна наркоманія.
Коплю на груди• 16 июля в 23:15
Хочуть підсадити і потім продавати їм отруту. Ринок збуту так би мовити.
Всюди влазю• 16 июля в 23:15
Ответ дляБиблиотекарь
Навіть більше, вони часто є організацаторами і постачальниками.
І проституція туди ж
Бесконечность-не предел• 16 июля в 23:20
Я коли вчилася у школі, у нас вживали, але ніколи не підбивали інших так само вживати, це для мене більше як міська легенда про підсадки.
ФрекенБок• 16 июля в 23:21
потому что им деньги на дурь нужны и они все становятся диллерами
а диллеру нужны клиенты
Бесконечность-не предел• 16 июля в 23:23
Ответ дляФрекенБок
а диллеру нужны клиенты
Та не стають вони дилерами, вік кладмена недовгий, простіше вкрасти, бомбанути хату, поцупити гаманець. Про жінок все ясно що їм простіше.
ФрекенБок• 16 июля в 23:24
Ответ дляБесконечность-не предел
почти все нарики в какой то момент начинают распространять
Бесконечность-не предел• 16 июля в 23:25
Ответ дляФрекенБок
Взагалі ні, інакше б вони всі сиділи, кладмени в середньому працюють кілька місяців і далі тюряга. До вищої ланки щоб дорости то дожити треба.
Стриптизерка• 16 июля в 23:33
Не встречала наркоманов. Может, в транспорте и ездят, ходят по улицам, но они не афишируют. Иногда в новостях видео с наркоманами в психозе.
Кого и при каких обстоятельствах они хотят подсадить, непонятно.
Ошеламиссимо• 16 июля в 23:36
Ответ дляВсюди влазю
Є. Я бачу їх
Бесконечность-не предел• 16 июля в 23:38
Ответ дляСтриптизерка
Раніше під аптеками гуртувалися, зараз ведуть розкопки на дитячих майданчиках і в парках.
Стриптизерка• 16 июля в 23:48
Ответ дляБесконечность-не предел
А, таких бачила, що риють. Зовнішньо - звичайні люди. Може, то в початковій стадії. Жінка як жінка, нормально вдягнена.
Блондинка в Законе• 16 июля в 23:51
Ответ дляСтриптизерка
В нашем городе полно. Стала их сразу замечать, после того, как пару лет проработала в одном ’знаменитом’ наркоманами, неблагополучном райончике
Ошеламиссимо• 16 июля в 23:57
Я их вижу каждый день и много, их всё больше и больше становится, эта хрень стала доступнее с появлением телеграмма
Карамелька• 17 июля в 00:01
Ответ дляВсюди влазю
Конечно немало, это дорогое «удовольствие».
КондуктЕр тролейбуса• 17 июля в 00:06
Ответ дляКоплю на груди
З вами повністю погоджуюсь. Так воно і є:
Ринок сбуту, а також щоб весело проводити час не на одинці. Тому ці наркомани дуже при дуже дружелюбні, так жопу лижуть як ніхто
Женщинас• 17 июля в 00:21
Ответ длямадамГрицацуева
Які у вас хобі?
младокошкина• 17 июля в 00:38
Ответ длямадамГрицацуева
А что йоги, это тоже что типа секты тоже?
жінка незаміжня
• 17 июля в 00:53
Ответ дляДиви яка я пава!
Потому что это классно.
Что классного? Кратковременный кайф, который потом переходит в психоз и так до следующей дозы?
Диви яка я пава!• 17 июля в 00:54
Ответ дляжінка незаміжня
Наркоманы хотят чтобы и другим стало хорошо. Чтобы и другие хоть на короткое время, но почувствовали себя хорошо.
жінка незаміжня
• 17 июля в 00:55
Ответ дляДиви яка я пава!
А с чего они взяли, что другим плохо?
ГоловнаЯ• 17 июля в 09:07
Ответ дляБесконечность-не предел
І туди ж цукерки з наркотою. Скільки живу в самому наркоманському районі столиці, жодного такого не знаю. Сусіда наркоман, родич наркоман, не пропонували)))
ГоловнаЯ• 17 июля в 09:09
Ответ дляжінка незаміжня
Від героїну не буває психозів. То ви з солями переплутали
Своего не предлагать• 17 июля в 11:48
Боже, яка маячня. Ніхто нікого не підсажує, люди самі достатньо тупі, щоб спробувати. Байка з радянських часів.