Радикальная• 16 июля 2025
Кому ще паскудно на душі, давайте ділитися
Нічого не хочеться. Взагалі. Працюю, наче і люблю свою роботу, але вже верне від неї. Взагалі якось все дістало: війна, обстріли, шахєди, ціни, низька зп, робота, хатні справи: готовка, прибирання, в магазин взагалі страшно іти через ціни. Оренда, постійні переїзди, родичі-рашисти - все вже поперек горла. Як ви тримаєтесь? Що вам допомагає не поїхати кукухою?
Радикальная
• 16 июля 2025
Ответ дляАлина-1240
Когда мозги чем то загруженны помогает
В тому і прикол, що постійно загружатись не вийде. В один момент менталочка каже: баста, я більше не можу. Проблеми нікуди не зникають, кожен день з ними стикаєшся.
Алина-1240• 16 июля 2025
Ответ дляРадикальная
У меня на незагруженности бред в голову лезет.день посижу и на сразу
Радикальная
• 16 июля 2025
Ответ дляБойова
Де живете. Яка зарплата?
Київ, зп 20-40 тис грн, але нестабільна. Проєктна зайнятість.
Снегурочко• 16 июля 2025
Все тоже самое...а ужаснее еще, что понимаешь, что отпуск не светит, поехать туда куда хочется нет финансовой возможности. Вокруг успешный успех, а ты как та лягушка в банке бултыхаешься, пытаясь вылезти.
С деньгами жопа. Вот осознала, что половина лета прошло, еще каких-то 2-3 недели и ребенка снова в школу собирать, одеть, обуть, еще и стол нужен пистменный и стул, т.к. с парты выросла...и др у нее впереди...
Жена миллионера• 16 июля 2025
Очень хочется в отпуск на море. Сменить обстановку. В шоке от цен. И с каждым годом все выше. доход в месяц меньше чем неделя на море в самой дешевой 3
Швидкоруч• 16 июля 2025
Ответ дляСнегурочко
У нас конечно столы и стулья есть, но в остальном все так же..
лето проходит так же как и зима...все одинаково.
А если дня два не поработаешь, понимаешь, что и зп выйдет меньше..
откладывать не получается..то комп сломался, то заболела, то розетки менять.. и так по кругу.
Одежду сейчас себе и не покупаю, а потому что и ходить некуда, новое платье висит второй год.
Только по работе бегаю, магазин, Новая почта
Хочется сменить обстановку хоть на неделю, без компа, работы, клиентов, без других забот
Жена миллионера• 16 июля 2025
Каждый день одно и то же. А время так летит, это пугает. Всегда думала как война 41-45 длилась долго. А вот уже 4 год мы так живем
И стремительный рост цен становится страшно, что дальше. И конца этому не видно
Не зви чайна• 16 июля 2025
сконцентруйтесь на зароблянні грошей, на кар´єрі.
також майте маленькі радощі.
будьте вдячною за те, що є. перед сном проговорюйте, за що ви вдячні цьому дню.
підіть на спорт або хоча б гуляйте по півгодини, ходіть.
читайте, це добре відволікає.
також майте маленькі радощі.
читайте, це добре відволікає.
Ясамаякрасивая)• 16 июля 2025
Теж находить … намагаюсь не думати, просто існувати. Робити справи, проводити час з дітьми.
Вже тиждень назад писала тут в схожій темі.
Дитині дають інвалідність, потрібно операції.. іноді вже думаю що скоріше б той вересень щоб вже це зробити. Чоловік в ЗСУ, я два роки по суті сама. Приїхав у відпустку, дізналась що в нього там коханка. У мами онко, мені потрібна операція. Молодшій терміново потрібен ортодонт. У старшої психологічні проблеми, зараз працюємо з психіатром, приймає антидепресанти.
А ще я ніяк не можу побороти свій тупняк на дорозі. Поцарапала авто. Їздити прям конче необхідно.
А ще так, ще місяць і майже кінець літа. Працюю в школі. Я ще від цього навчального року не відійшла.
Почала палити, 15 років не палила (((
Із хорошого, збили на днях поруч шахед. У багатьох вибило вікна, але наші вціліли.
Почала палити, 15 років не палила (((
Мамзелькіна• 16 июля 2025
Ответ дляШвидкоруч
А потом как накроет по возвращению в обычную обстановку
То может проще и не менять фон.
У большинства депрессия после отпуска. Отдохнуть от отдыха
То может проще и не менять фон.
Залізна пані• 16 июля 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Почала палити, 15 років не палила (((
Хочется Вас обнять
Радикальная
• 16 июля 2025
Ответ дляНе зви чайна
також майте маленькі радощі.
читайте, це добре відволікає.
також майте маленькі радощі.
читайте, це добре відволікає.
На спорт сил не вистачає, бо і так достатньо бігаю містом. От бездумно гуляти - цього хотілося б. Але в цей момент ти лишаєшся наодинці з думками і оце все навалюється одразу. Постійно треба відволікатись: або роботою, або навчанням, або хоч чимось. Бо цей час наодинці з собою самий жахливий.
Радикальная
• 16 июля 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Почала палити, 15 років не палила (((
Обіймаю вас
навіть і не знаю, як ще підтримати… сподіваюсь, вам стає трохи легше від того, що ви хоч тут цим поділились.
Радикальная
• 16 июля 2025
Ответ дляШвидкоруч
Оце точно, день бабака, крутишся-крутишся, вночі намагаєшся вижити заради того, щоб зранку знов почався наступний день бабака(((((
Радикальная
• 16 июля 2025
Ответ длявсемВсёИмного
Зп 11 , а зуби треба робити, печалька
Про зуби і не кажіть. Треба робити дві вставних щелепи. По ціні - як б/у машина…ніяк не можу назбирати, ходжу, як стара бабка, без зубів лишилося 7 нормальних і 9 вкладок з коронками. Уже всі кістки деформувалися. Через це лице виглядає років на 20 старше. Про синус-ліфтинг мовчу, там ціни взагалі космос…
Снегурочко• 16 июля 2025
Ответ дляШвидкоруч
я даже на почту не бегаю))) тоже ничего не покупаю, на лето только босоножки купила себе, потому что старые тупо протерлись до подошвы.
Как мне говорил один батюшка, когда совсем хреново, знайте, что миллионам людей хуже вашего. Посмотрите в окно - нет ни одной квартиры, в которой всё зашибись. Я например, работаю в детском садике, зарплата 12 тысяч, уходить не хочу, потому что 30 лет проработала, детей люблю, столько сил вложила, 12 лет до пенсии осталось. Раньше муж зарабатывал, а сейчас всё в жопу катится, надеюсь только на себя, но с двумя детьми непросто, особенно если болеют, или зубы чинить. Старшему надо операцию сложнейшую делать риносептопластику с реконструкцией, после неудачной предыдущей операции, начались осложнения( перегородка приросла к носовой раковине и прободнулась дырка) врач озвучил сумму 8-9 тысяч евро. А мне негде взять таких денег, хоть почку продавай. При этом у мужа начался во время войны алкоголизм с психическими расстройствами, и мать его 85 лет после трёх инсультов и перелома позвоночника тоже на мне. Плюс моя мама с нами живёт, 78 лет, начинается деменция. У меня никакого отдыха, про отпуск не мечтаю, поправилась на 5 кг, заедаю стресс, курить стала во время войны...Хочется, как в книге Полианна, найти хоть какой-то позитив, но живу в Киеве, где выспаться из-за обстрелов нереально. Гинеколог сказала,что по анализам у меня постменопауза, хоть ещё 48 лет, но гормональные лекарства нельзя, так как поликистозы и миомы пойдут в рост. Одна радость - дети, но они два парня, и от того, какое их может ждать будущее...бросает в дрожь. Атеисткой стала последние 3 года, понимая, что бога нет, а если есть, то это злобное существо, ему похер на страдания людей. Просто знаю, что моим подругам, у которых погибли муж, сын...в 100 раз хуже, чем мне
Радикальная
• 16 июля 2025
Ответ дляivanpryt
Ви маєте розуміти, що той батюшка вам фігню сказав. Ви не знаєте, чи гірше вашим подругам, ніж вам, ви не знаєте, що робилося в їхніх сімʼях. Можливо, загибель чоловіка - це горе, яке відгорював і пішов далі. А психічні розлади і алкоголізм вашого чоловіка - хіба це «набагато легше»? Думайте про себе, батюшки теж бувають недолугими і можуть ляпати абищо, а вам це життя труїть. Припиняйте слухати тих, хто пропагує жертовність і обезцінення.
Ответ дляРадикальная
Я вже давно не слухаю батюшок, в церкву ні ногою, навіть в свято, бо пуста трата часу. А з чоловіком це не жертовність, просто в шлюбі 25 років, так, як він, мене ніхто не кохав і не кохатиме. Шкода дивитись, як твоя рідна людина страждає, тож витрачаю час і кошти на його лікування на психіатрів та наркологів. Думаю, як свекруха помре, то стане легше, бо багато іде на її догляд, памперси, ліки. А може війна закінчиться, то я навіть зі своїми проблемами буду найщасливіша
Не зви чайна• 17 июля 2025
Ответ дляРадикальная
я собі вмикаю якесь відео на ютьюбі і слухаю. якраз відволікає. аудіокнижка або щось політичне, або пізнавальне.
Суцільна зрада• 27 июля 2025
Мені так паскудно, як зараз, не було ніколи😢 Ця грьобана війна, закриті кордони для чоловіка, постійні стреси і тривога. А тут ще й старша донька три дні назад добила повністю. Пообідали сімʼєю і вона каже - ти вже поїла і готова сприймати інформацію, я тобі скажу, що в неділю я переїзжаю до Максима з речами назавжди. Їм по 20 років, обоє навчаються в одному з найкращих вузів України і працюють. Вона залюблена дитина, для якої робили все найкраще, жили нею і для неї, роблю висновки, що тут перебільшили. Ви почитаєте і скажете, що я придираюсь, але є одне але. З тих пір, як вони почали зустрічатися, донька з домашньої лагідної дитини, перетворилася у холодну і закриту від всієї сімʼї, стала чужою в усіх сенсах. Колись, я випадково почула їхню розмову по фейстайму, як вона йому розказувала, що я кажу, що повинен бути «конфетно-букетний період», якась романтика, а не відразу секс і жити разом. На що він їй сказав, що потрібно мене відлучати від сіськи. У ньому є щось, що відштовхує і мене турбує, але конкретно поганого не можу сказати, помічала не раз дрібну брехню з його боку, яку він ніс задля того, щоб показатись хорошим і крутим тобто прикрашав себе. Це була настільки брехлива брехня, що неможливо в це повірити, але дочка сліпа і глуха. Я вже три доби майже не сплю, очі не просихають від сліз. Мене більше турбує не те, що вона вирішила жити з ним, а те, як вона це мені при піднесла, те, що через нього вона віддалилася і стала чужою, вибудувала кордони і їй родина не потрібна. Чесно, жити не хочеться, всередині пустота. Вже навіть є суїцидні думки…
Радикальная
• 27 июля 2025
Ответ дляСуцільна зрада
У вас конкуренція з хлопцем за доньку. Дівчина після батьківської сімʼї обирає собі партнера, який допомагає їй відіграти травми, отримані від батьків. Тобто, якщо ви гіперопікаюча, контролююча, то і хлопця вона обере такого самого. Донька була повністю під вашим контролем, а тепер хлопець конкуруватиме з вами через доньку за контроль над нею. Доньку треба відпускати, щоб вона навчилася бути самостійною і сепарованою.
Мрії у вирії• 08 августа 2025
Ответ для75В
Просто абстрагуюся і живу день за днем.
Я теж стараюсь так.