Девальвация• 17 июля в 08:46
Берлинская
Ну смешно …
Задолбали вот честно
Абы шо
Задолбали вот честно
Абы шо
Тень льва• 17 июля в 09:31
Ответ дляНевгамовна шахиня
Интересно каким образом и когда? Я вот задумалась, сколько украинцев останется в Украине через год, два?
Партія веде нас до перемоги!
(сарказм)
SantaMonika• 17 июля в 09:36
Ответ дляРепетиторша
Ну і добре, кожен нехай хвилюється про своє.
Разом до перемоги
SantaMonika• 17 июля в 09:41
Ответ дляШеллар
Потужно веде!
Що смішного в тисячі дронів за ніч я так і не зрозуміла. Взяти, для прикладу, маленьке містечко так йому і сотні вистачить щоб стати новою фортецею Бахмут.
Так, я знаю
Але ж люди думають по іншому
ЖивунаБагамах• 17 июля в 09:43
Ответ дляРепетиторша
У Львові все буде добре. Не хвилюйтеся за Львів.
Ладно, не будем.
Репетиторша• 17 июля в 09:44
Ответ дляЖивунаБагамах
Ладно, не будем.
Кожен нехай хвилюється про своє, має достатньо.
ЖивунаБагамах• 17 июля в 09:47
Ответ дляРепетиторша
Кожен хай не дає вказівки іншим стороннім людям. Для цього у нього є близькі та родичі))
Забавная у вас стадия отрицания, как у страуса.
Счастье_же_вот_оно• 17 июля в 09:50
Ответ дляНевгамовна шахиня
В век высоких технологий количество кацапского мяса не определяет победу
Репетиторша• 17 июля в 09:50
Ответ дляЖивунаБагамах
Взагалі не зрозуміла, чого вона тут дає вказівки стороннім людям.
Нехай кожен сам про себе хвилюється, має достатньо на це причин
Зараз все скажу• 17 июля в 09:51
Популістка
Буде 1000 на Україну, але не на місто.
Не треба бути великим стратегом щоб розуміти, які це буде мати наслідки для болота
Буде 1000 на Україну, але не на місто.
ТигрЛьвович• 17 июля в 10:08
Ответ дляНевгамовна шахиня
Не слушаю её, знаю в Чернигове наводку сделала, шоу дронов распиарила, также и притулка в НАУ, и никто наказание не понёс. По тыще дронов будет к осени, это не одна она говорит, у меня ощущение, что украинцев хотят как можно больше выгнать в Европу из Украины, жить под 1 тыщи дронов в сутки это не реально просто.
Будет по всей Украине по 1000 Дронов каждую ночь, так как надо испытать распиаренные перехватчики дронов. Это показательно и эффективно делать в условиях жилой застройки.
Нам подают эти перехватчики как панацею и избавление от страданий. Только вот осколки от этой кучи Дронов куда будут падать - никто об этом не говорит)))
На циголках• 17 июля в 10:10
Ответ дляЗараз все скажу
Популістка
Буде 1000 на Україну, але не на місто.
так а що заважає в теорії пустити тисячу на місто? вони вже використовують подібну тактику - 20-30 шахедів на одну локацію. Виробництво в них зростає шаленими темпами, в т.р. ракет, яких лишалось на 2-3 тижні. Пкскові майданчики ростуть як гриби. Технології вдосконалюються. Мене так вимикало коли нам навішували на початку що ми воюємо з солдатами у лаптях озброєними штик-лопатами. Там купа грошей, купа виробництв, купа ресурсів і купа учених та інженерів.
Посудомойка• 17 июля в 10:31
С другой стороны нам рассказывали про зиму без света, про лето без света, к счастью и зиму и уже пол лета прожили со светом.
Рашка очевидно наращивает темпы военного производства, но вот енергосистема наша ей уже особо не интересна. Та что у зиме непонятно ещё какие цели и какая тактика будет у врага. Наши тоже любители шугануть население, когда нужно
Репетиторша• 17 июля в 10:39
Ще вона місяць назад говорила, що всі жінки повинні готуватися до мобілізації.
Так що не буде нам часу на форумах висиджувати, дівчата