fifnfy• 17 июля 2025

Поїхати в Київ?

Дівчатка, потрібна порада. Знов не можу вирішити без вас що робити. Запланували з´їздити додому, до рідних на пару тижнів. Але щось мені не спокійно
Гурлат• 17 июля 2025
Ответ дляSo_so
Просто имейте план на время тревоги.
Вспіє курнути ?
автор fifnfy • 17 июля 2025
Ответ дляDaria0000
Якщо нервова, то перечекайте. А взагалі це вже якась закономірність. Як тут тема про Київ, то вночі обстріл. Немає сенсу їхати поки що. Зараз американець поїде і будуть нас тероризувати знов. До його приїзду кожна ніч в коридорі останнім часом. Навіть моя мама з Харкова, яка звикла до цього, теж сиділа в коридорі, бо було страшно. Поки що не радила б їхати. Поки Келог тут дали нам видихнути і відігравались на Харкові, думаю не за горами знов обстріли Києва кожної ночі. Дитину вже трясе, хоча вона не знала пугливих і раніше спала.
Дуже сподіваюсь що не будуть, може щось вирішили
Daria0000• 17 июля 2025
Ответ дляfifnfy
Біля нас є укриття але це звичайний підвал та ніхто туди не ходить
Ну вона якщо не ходить, то це не факт, що ніхто. Впевнена є ті,хто ходять. Ну це вибір кожного, ми теж не ходимо, але ми нижче. В сусідній будинок шахед прилетів нещодавно. Десь +- 18 поверх має погану статистику. Думаю людям які були вдома в той момент було краще в звичайному підвалі. Але це не моя справа. В нас родич мав відстрочку від мобілізації а помер несподівано від відірваного тромб, навіть не хворіючи.. тому ніхто тут не скаже, що робити. Києв великий. Може і укриття завалити, може і в квартиру прилетіли, але в більшості буде все нормально і просто страшно.
Daria0000• 17 июля 2025
Ответ дляfifnfy
Хотілося б в це вірити. Але не вірю.
Прокофіївна• 17 июля 2025
Я живу в Києві. У нас жодного разу не було в двір прильоту. А от у моєї сестри вже з обох сусідніх будинках вигоріло по квартирі . Дуже переживаю за них. Райони спальні, але так як літають низько то високі поверхи небезпечні.
Байрактарочка• 17 июля 2025
Ответ дляSantaMonika
Він поїде сьогодні
вже сьогодні? наче ж на тиждень мав приїхати 👀
Moon shine• 17 июля 2025
Ответ дляSantaMonika
Він поїде сьогодні
Завтра
Інно4каа• 17 июля 2025
якщо є сумніви,краще не їхати
автор fifnfy • 17 июля 2025
Ответ дляІнно4каа
якщо є сумніви,краще не їхати
Звісно що страшно; але й дуже хочеться побути з рідними
Інно4каа• 17 июля 2025
Ответ дляfifnfy
нехай рідні до вас приїдуть, як раз відпочинуть від обстрілів
автор fifnfy • 17 июля 2025
Ответ дляІнно4каа
Всі не зможуть, бо сестра вже використала відпустку, бабусі вже старенькі не зможуть
Байрактарочка• 17 июля 2025
Ответ дляMoon shine
Завтра
ну хоч пару днів виспались
Байрактарочка• 17 июля 2025
Ответ дляMoon shine
Завтра
вже написали шо вчора поїхав 🫠
автор fifnfy • 17 июля 2025
Ответ дляБайрактарочка
вже написали шо вчора поїхав 🫠
Неужели и правда не было обстрелов из-за этого представителя? Помните когда-то давно были недели, даже месяца когда было тихо
Інно4каа• 17 июля 2025
Ответ дляfifnfy
не було...ех, а ті часи в минулому
Інно4каа• 17 июля 2025
Ответ дляfifnfy
сестра не боїться жити в Україні,от і ви не бійтеся їхати
автор fifnfy • 17 июля 2025
Ответ дляІнно4каа
не було...ех, а ті часи в минулому
Может быть снова настал этот период. Так хочется в это верить
Інно4каа• 17 июля 2025
Ответ дляfifnfy
Навряд чи, з кожним днем ситуація все гірше і гірше,навіть по кількості шахедів рік тому і зараз,немає що порівнювати
автор fifnfy • 17 июля 2025
Ответ дляІнно4каа
Моя сестра це людина з класною психикою, вона закриває вікна і спить на балконі, будинок трясеться а вона спить . Я інша , я псих, навіть якщо мала тривога була минулого літа то я вже у корідорі сиділа