Н@Диете• Изменено 17 июля 2025

Хто робив біопсію ЩЗ у Шелкового Євгена в ендокринологічному центрі, яка вартіст

та чи можливо до нього записатися не через реєстратуру, поділіться номером?
Мій ендокринолог видала направлення саме на біопсію ЩЗ, наголосила, що краще за все йти до нього, за можливості потрапити у ендокринологічному центрі, бо там дешевше, дивилася у Добробуті, ціна дуже сильно кусається, нажаль через це і відклала візит, бо не підйомна вартість. Або може порадите ще у кого можна зробити біопсію.
Перловая Кашка• 17 июля 2025
Я робила в Чиркова в Оберігу. Мене мій лікар відправила до нього - він теж один з кращих у цих питаннях
автор Н@Диете • 17 июля 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Давно робили? Підкажете +/- вартість?
Бо з такими цінами дешевше вмерти чим лікуватися.
Перловая Кашка• 17 июля 2025
Ответ дляН@Диете
Давно робили? Підкажете +/- вартість?
В 2023 році. Не памʼятаю узагалі, бо все робилося в стані шоку(( Потім операція одразу
СирОжино пирОжино• 17 июля 2025
Позвоните в регистратуру института эндокринологии и запишитесь к нему.Не думаю,что там такая же цена,как и в Добробуте.Сын делал у него УЗИ лет 5 назад,что-то там совсем недорого было.
автор Н@Диете • 17 июля 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
Без направлення від ендокринолога їх центру вони не записують на біопсію.
СирОжино пирОжино• 17 июля 2025
Ответ дляН@Диете
Так,він тоді був у Гуди Богдана.