Директор Пляжу• 10 июля в 00:30

Інстраграмні лікарі

Тема просто висловитися. Мені дали посилання на начебто гарного спеціаліста-гінеколога. Розумію, що лікар має подивитися. Але в моєму випадку я мала всі результати аналізів, УЗД та мамографіі і моє питання було про ГЗТ. Запитала, чи може він мене проконсультувати онлайн, він згодився . Ми поспілкувалися , я поставила питання. Він попросив вислати всі результати обстежень , він подумає і напише висновок. Але про оплату не забув запитати. Оке. Я йому надіслала і чекала 10 днів. Потім таки вирішила запитати, чи завжди він так лаконічно консультує. Він навіть не памятає мене! І був дуже здивований , що я чогось хочу від нього. Я для себе зробила висновок - нормальних спеціалістів не шукати через соцмережі (був ще один досвід із спеціалістом по догляду за волоссям)
Прізвище не пишу, щоб не сказали, що антиреклама
Прикуси Язика• 10 июля в 00:38
Я оперувалась у такого лікаря - суперспеціаліст. Знайшла сама через Інтернет, зателефонувала, записалась на прийом. Була настроєна скептично, і то, щоб тільки проконсультуватися. Після консультації мене обстежили і я відразу згодилася на операцію
Дуже вдячна, і ні про що не шкодую.
автор Директор Пляжу • 10 июля в 00:41
Ответ дляПрикуси Язика
Дуже вдячна, і ні про що не шкодую.
Вам пощастило
Прикуси Язика• 10 июля в 00:45
Ответ дляДиректор Пляжу
Вам пощастило
Ні, просто я вмію аналізувати, ну, і досить прискіпливо ставлюся до такого. Це моє здоров´я, тому звикла не тільки довіряти, але й перевіряти:)
Alpha Centauri• 10 июля в 00:46
Знайшла свого уролога в інстаграмі. Мучилась циститом 5 років стабільно раз на місяць. Вилікував, вже рік в ремісії. Дуже пощастило. У багатьох інших була, жодного результату
пАлАвинкА• 10 июля в 00:47
А я так в тік-тоці гінеколога знайшла. Виявилося, ще й поряд.
Сходила на прийом, сподобалось. Тепер ходжу до неї і це мій улюблений лікар.
автор Директор Пляжу • 10 июля в 00:47
Значить то мені так щастить
Але, щоб забути пацієнта, який проплатив….
Я тут с краю постою• 10 июля в 00:50
Ответ для Alpha Centauri
А можете дати контакти уролога, бо сама постійно мучаюся цистітами
Единорог_помог• 10 июля в 00:53
А зачем вы ждали 10 дней?
Я бы через день спросила где мое «лечение»
автор Директор Пляжу • 10 июля в 01:00
Ответ дляЕдинорог_помог
А зачем вы ждали 10 дней?
Ну,думала, зайнятий лікар
Ще цікаво , що він з першоі ж хвилини почав звертатися на «ти»
Якось мені різануло слух
Кошачьищёчки• 10 июля в 01:24
Ответ для Alpha Centauri
Буду дуже вдячна за контакт уролога 🙏
Чудо в декрете• 10 июля в 01:25
Ответ дляпАлАвинкА
Порадьте,будь ласка, якщо Київ
пАлАвинкА• 10 июля в 01:35
Ответ дляЧудо в декрете
Порадьте,будь ласка, якщо Київ
Федорій Ілона Станіславівна, приймає в Оксфорд Медікал (Осокорки). Мені дуже сподобалася.
Шиворот Навыворот• 10 июля в 01:37
Так а в кінцевому результаті проконсультував чи коли ви про себе нагадали теж відморозився? Бо гроші з взяв за щось? Скріни ж ви кидали?
ДваДваВісім• 10 июля в 01:40
Ответ дляДиректор Пляжу
Ну,думала, зайнятий лікар
Якось мені різануло слух
Гинекологи все так обращаются на ТЫ со своими пациентками, это у них норма. Если что, сама работаю в медицине, и это прям фишка гинекологов, у других такого нет
автор Директор Пляжу • 10 июля в 21:03
Ответ дляШиворот Навыворот
Так, сказав , давай зідзвонімося. Але, чесно, в мене пропала всяка довіра до нього
Не бачу сенсу більше звертатися до нього
Шиворот Навыворот• 10 июля в 21:06
Ответ дляДиректор Пляжу
Лікарі, як і творчі люди, мало що пам´ятають. А взагалі не пам´ятаю, що робила клієнтам минулого разу. Якщо не записала, то потрібно, щоб нагадували... ось так і в нього, скоріш за все. Я не захищаю, розумію Вас добре, але вони ніфіга не пам´ятають усі. Поступив не гарно, звичайно.
автор Директор Пляжу • 10 июля в 21:08
Ответ дляШиворот Навыворот
Розумію
Але до нього більше ні-ні
Ще рекомендувала невістці, але добре , що вона ще не ходила
Тепер до іншого піде
автор Директор Пляжу • 10 июля в 21:10
Ответ дляШиворот Навыворот
Не знаю
Я працювала перевязувальною медсестрою. Зазвичай памятала, які рани і кому які засоби призначені в більшості випадків
Прикуси Язика• 11 июля в 20:42
Ответ дляДваДваВісім
Це не професійно. Спеціалізація тут ні до чого.
Прикуси Язика• 11 июля в 20:43
Ответ дляШиворот Навыворот
Дивно. Мене пам´ятають