Детские_Будут?• 17 июля в 13:44

Симптомы дефицита витамина Д3

Были какие-то?
Подросток парень 17 лет
16,6 результат
Щира українка• 17 июля в 13:45
Чаще всего симптомов нет. Мы всей семьёй постоянно принимаем Д3 в профилактической дозе
Нічна ненажера• 17 июля в 13:50
Жодних не було, був 14
Танцепесенная• 17 июля в 13:51
Это профилактика на старость от ломкости костей.
Бурундучиха• 17 июля в 13:56
Їх, насправді, купа, але вони не кричать, тому часто не помічаються. Він потрібен абсолютно всім як повітря,тому треба просто автоматично набирати його з їжі та біодобавок. Важливий нюанс: для його нормального засвоєння потрібен К2. Якщо розібратися, то потрібне все. Не буває одного чудовітаміна, який замінить все.
Сама не знаю• 17 июля в 14:00
Ну, не можу точно сказати. Не одним Д 3 єдиним, бо це складний взаємопов´язаний ланцюг реакцій в організмі. Але нестача в тому числі Д3 може призвести до сколіозу, кіфозу, поганим зубам, тьмяному тонкому волоссю , м´язової слабкості і пригніченому настрої і , навіть, появі ксантелазм у молодих людей.
ГугелП@лАмался• 17 июля в 14:04
Постійна втома, пригнічений настрій ніби і не має причин для депресії а симптоми схожі.
При великих дозах Д3 обов´язково разом з К12 тоді буде толк
автор Детские_Будут? • 17 июля в 14:11
Стали очень ломкие сухие волосы, сыпятся

Сдали пакет «здоровые волосы», там ОАК, гормоны, Д3

Все в норме кроме Д3
Вот думаю, может ли только от этого быть проблемы с волосами
Жинси на дитину• 17 июля в 14:51
Ответ дляБурундучиха
К 2 нужен при приёме Д3 5000.Я принимаю 2000 и К 2 не нужен
Жинси на дитину• 17 июля в 14:53
Автор, пишите в интернете
Симптомы нехватки Д3 и вам ИИ выдаёт все симптомы
Мона Лиза• 17 июля в 15:27
Недостаток энергии , долгий сон. Отсутствие бодрости